Žodžio kišenėje neieškanti aktorė Inga Norkutė dažnai nesidrovi sakyti to, ką iš tiesų galvoja – būtent tokią ją LNK žiūrovai išvys ir šio šeštadienio laidoje „Lietuvos superšefas“. Šįkart jos tiesos akimirkos taikiniu taps verslininkas ir renginių vedėjas, neseniai vedęs ir žinią apie laukiantį šeimos pagausėjimą paskelbęs Jogaila Morkūnas.

 

Jogaila_1600x900

 

„Klausyk, Jogaila, tu ką tik vedęs, ar ne?“ – beragaujant pirmąjį patiekalą, į J. Morkūną kreipėsi I. Norkutė. „O kas valgyt namie daro, tu ar žmona?“ – į šį aktorės klausimą J. Morkūnui teatsakė trumpu „aš“.  „Ot pasisekė žmonai“, – pridūrė I. Norkutė.

 

Laidos šeimininkas Liutauras Čeprackas pratęsė temą su klausimu, kaip dažnai Jogaila gamina namuose. „Kas antrą dieną, nes kitą dieną po mano gaminimo turi ateiti namų tvarkytoja ir sutvarkyti tą jovalą, kurį aš palieku virtuvėje“, – pajuokavo J. Morkūnas.

 

Komisija 13_1600x900

 

„O kai vienas gyvendavai, gamindavai sau valgyti?“ – tęsė I. Norkutė. „Ne, maisto ruošimas man yra procesas, bendravimas, socializacija. Negali pasidaryti valgyti sau ir tada pats valgyti“, – atsakė J. Morkūnas.

 

„Bet tai kaip gerai, kad tu vedei. Senbernis! Aš jau net galvojau, kad tu kitos orientacijos, vis galvodavau, kada Jogaila ves“, – visiškai ramiai, baigdama sriubą, dėstė I. Norkutė.

 

Norkute_1600x900

 

Neaišku, ar J. Morkūno nuotaiką sugadino būtent ši remarka, tačiau laidos dalyviai buvo kiek nustebę, kai išgirdo, kaip komisijos narys įvertino jų patiekalus. „Jogaila ne ta koja išlipo iš lovos, jis visą laiką ne ta koja išlipa iš lovos, gal reiktų lovą apsisukt, ar kažkaip“, – išgirdęs savo sriubos įvertinimą, garsiai svarstė vienas iš laidos dalyvių, muzikos prodiuseris Vilius Tamošaitis – Gerai Gerai.

 

Kaip į tokius pokalbius prie stalo iš tiesų sureaguos Jogaila Morkūnas, ir kaip tai paveiks jo vertinimus? Visi atsakymai – jau šį šeštadienį 17 val. tik per LNK!