Dar vaikystėje savo ateitį planavusi sieti su aktoryste, Agnė Kaktaitė dalinasi prisiminimais. „Tikriausiai, kad priežastis, kodėl tapau aktore, atėjo dar iš ankstyvos vaikystės. Labai mėgau tėvų sekamas pasakas. O patys smagiausi namų žaidimai buvo išžaisti visas pasakų fabulas ir įkūnyti jų personažus. Pirmosiose klasėse labai patiko vaidinti kalėdinių spektaklių pastatymuose… Tad viskas prasidėjo dar tada“, – atvirauja Agnė.

 

Kaktaite1

 

Teatre puikiai atpažįstama, „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią aktorės vaidmenį gavusi aktorė A. Kaktaitė nesitikėjo, kad pirmasis vaidmuo seriale ją įkvėps naujiems iššūkiams, apie kuriuos ji nebuvo net susimąsčiusi. „Aldonos personažas, kurį įkūniju seriale „Galiu rytoj“, mane įkvėpė apsilankyti bokso treniruotėje… Vieną vakarą ėjau į biblioteką, o užėjau į šalia esantį bokso klubą, jo durys yra priešais biblioteką. Na ir ką, jau po 20 minučių su grupe bėgau apšilimo ratą… Kartais personažai įkvepia padaryti tai, ko niekada neišdrįstum ar net apie tai nepagalvotum…“ – pasakoja situacijų komedijos „Galiu rytoj“ aktorė A. Kaktaitė.

 

Kaktaite2

 

Nuotaikingame seriale „Galiu rytoj“ grožio salono meistrę vaidinanti Agnė neslepia fakto, kad Aldonos personažas turi daug skirtumų su jos asmenybe. Ir nors aktorinis A. Kaktaitei yra labai artimas, tai jos pirmasis vaidmuo seriale. „Sulaukusi pasiūlymo apsidžiaugiau, nes prodiuserio A. Urbanavičiaus išvardinta komanda man kėlė pasitikėjimą, norėjosi su jais susitikti, taip pat norėjau išbandyti televizijos filmavimo aikštelę, nes tai pirmas serialas, kuriame vaidinu. Su Aldonos personažu labai skiriamės, nes gyvenime niekada nenaudočiau žodžio „atsilupėlė“, tokį iš viso pirmą kartą išgirdau. Tai pat ir stilius – ryški, aiškiai išsiskirianti raudona Aldonos striukė-liemenė lydėjo mane beveik visa serialo filmavimą“, – šypsosi Agnė.

 

Kaktaite3 Kaktaite4 Kaktaite5 Kaktaite6

 

Tik geras emocijas ir begalinį juoko pliūpsnį teikianti situacijų komedija „Galiu rytoj“ – penktadienį, 17.30 val., tik per LNK.