Tikriausiai visi prisimena garsiąją sceną iš kultinio filmo „Purvini šokiai“, kai pagrindinis herojus savo mylimąją iškelia įspūdingo šokio sūkuryje? O dabar tą pačią sceną įsivaizduokite su apkūnia mergina gražuolio rankose – būtent tokia užduotis atiteko realybės šou „Dydžio (r)evoliucija“ dalyvėms, kurios televizijos eteryje varžosi dėl plius dydžio žvaigždės vardo.

 

DR_sokia4 (Small)

 

Šį trečiadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai išvys dar vieną apkūnių merginų kovą su stereotipais – projekte dalyvaujančios drąsios merginos įrodys, kad kilogramai aistringam šokiui – ne kliūtis.

 

 

„Tai, kad stambesnė moteris negali šokti – tik dar vienas stereotipas, juk moteriškos formos šokyje kaip tik yra pliusas“, – šokių repeticijos metu merginas stebėjo viena iš komisijos narių, savo vardo plius dydžio mados namus pristačiusi Erika Vitulskienė. Jauna moteris pati ne kartą yra buvusi apkalbų ant parketo objektu – prieš kelerius metus ji buvo pirmoji plius dydžio žvaigždė, sutikusi dalyvauti televizijos šokių konkurse.

 

DR_sokiai1 (Small)

 

„Ko tik aš negirdėjau apie save – ir kas tokią išleido ant parketo, ir kaip mano partneris manęs neišlaikys, ir kad turėčiau nevalgyti bent prieš pasirodymus. Buvo labai sunku – mane kritikavo net projekto užkulisiuose kitos pramogų pasaulio žvaigždės.  Bet aš nepasidaviau ir įrodžiau, kad galiu susidoroti su bet kokiu iššūkiu. Tą šiandien turės padaryti ir mūsų merginos.“

 

DR_sokiai2 (Small)

 

Deja, ne visoms realybės šou dalyvaujančioms stambioms gražuolėms pasiseks lengvai susidoroti su nauja užduotimi. 30 metų Vitalijai, kuri į šou atvyko po to, kai dėl priaugto svorio ją paliko vyras, prisipažino labai išsigandusi šokių užduoties. Jai sunkiai sekėsi suvaldyti savo kūną, prisiminti žingsnelius, išlaikyti romantišką nuotaiką. Neištvėrusi įtampos, Vitalija pratrūko karčiomis ašaromis ir paliko repeticijų salę.

 

DR_sokiai3 (Small)

 

„Ir komisijos nariai, ir kitos merginos jau pastebėjo, kad kol kas projekte Vitalija buvo arti lyderių – ji puikiai žengia podiumu, jos darbas prieš kamerą taip pat geras. Natūralu, kad visi iš jos tikisi labai daug. Bet kol kas ji atrodo prasčiausiai iš visų merginų, – Vitalijos situaciją komentavo dar vienas šou komisijos narys, profesionalus šokėjas ir socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas. – Nesvarbu, kokio dydžio esi, koks tavo sudėjimas, šokti gali visi – klausimas, kaip tu moki pateikti savo kūną ir perduoti žinutę žiūrovui. Jau matau, kad laukia ypatingas vakaras komisijos kėdėje.“

 

Šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per LNK žiūrovai išvys visų šešių merginų „purvinų šokių“ interpretacijas, kurias jos pristatys kompetentingajai profesionalų „Dydžio (r)evoliucijos“ komisijai – N. Bierancui, E. Vitulskienei, dizaineriui Robertui Kalinkinui ir TV laidų prodiuserei Laurai Paukštei. Po pasirodymų keturi komisijos nariai nuspręs, kurios dvi merginos baigs savo kelią projekte, o kurios keturios pateks į kitą savaitę prasidedančią finalinę „Dydžio (r)evoliucijos“ savaitę.