Grupės SEL sukurtoje dainoje „Parašyk man laišką iš Paryžiaus” dainuojama apie mažą mergaitę, svajojančią apie platųjį pasaulį. Kažkada šią dainą Egidijus Dragūnas parašė savo draugei Aistei Jasaitytei. Vieną dieną merginos svajonė išsipildė, ir dar tuomet, kai Lietuvoje niekas nekeliavo, Aistė turėjo galimybę gyventi Niujorke ir Tokijuje, Londone ir Paryžiuje.

 

Aiste.00_01_29_15.Still029 Aiste.00_01_06_23.Still028

 

Šį antradienio vakarą 20 val. per LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su buvusia manekene Aistė Jasaitytė – Čeburiak, kuri pasaulio megapolius iškeitė į šeiminę laimę Lietuvoje ir ištekėjo už aštuoneriais metais jaunesnio Romano Čeburiak, su kuriuo susipažino dalyvaudama TV šokių projekte. Aistė prisipažins: tai, jog pradėjau šiuos santykius, visiems buvo iš koto verčianti naujiena.

 

Aiste.00_01_29_15.Still029 Aiste.00_01_35_17.Still030

 

„Man ir pačiai, kaip moteriai, buvo baisus tas amžiaus skirtumas, kuo čia viskas gali pasibaigti. Romanas buvo ką tik baigęs mokyklą. Antraštės buvo įvairios, skandalingos, kad tik pritrauktų skaitytoją. Mama labai bijodavo ir sakydavo: tu pašiurpinsi Lietuvą, tikrai”, – prisimena Aistė.

 

Aiste.00_03_37_15.Still031 Aiste.00_03_43_14.Still032

 

Aistė papasakos ir apie tikrąsias priežastis, kodėl modelio darbą iškeitė į psichologės profesiją bei tai, kaip pati pasikeitė pradėjusi gyventi šeiminį gyvenimą. „Išmokau įsiklausyti, palaikyti išmokau. Visada buvau labai geros nuomonės apie save. Galvodavau, kad kitas turi kažkokių netobulumų, kad jam reikia tvarkytis. Supratau, kad čia aš jų daug turiu”.

 

Aiste.00_08_18_18.Still033 Aiste.00_11_08_22.Still034

 

Moteris prisimins ir modeliavimo laikus bei patirtis, kurios ją išmokė ugdyti savo vidinę stiprybę bei nepasiduoti pagundoms. „Buvau gana jauna, naivus vaikas, neturintis patirties. Tos jaunos populiarios merginos… Su jomis nori laiką leisti daug žmonių, daug sėkmingų verslininkų. Kažkas į savo kompaniją pasiūlydavo dirbti ir aš sutikdavau, galvodavau, kad čia yra kažkokia galimybė. Paskui suprasdavau praėjus kažkiek laiko, kad jie turi kitų tikslų ir norų. Tai tekdavo greitai susirinkti daiktus ir bėgti lauk. Bet džiaugiuosi, kad visą laiką klioviausi savimi. Ir tikėjau, kad svarbiausia yra meilė. Ne lėktuvai ir ne kažkokie daiktai“.

 

Aiste.00_11_59_08.Still035 Aiste.00_17_32_02.Still036

 

Aistė papasakos ir apie tai, kaip šiandien, būdama ne tik mama, bet ir psichologe, žiūri į karantiną bei laiką su šeima. „Pagaliau galime ilgiau pabūti su vaikais, kalbėtis, matytis su jais. Su savo vyru. Juk apie ką yra gyvenimas? Apie darbus? Apie karjerą? Pati prisimenu, kai man buvo 15, 14 metų. Nei mes telefonų turėjom, nei restoranų buvo, nei sporto klubų, nei SPA. Ką mes veikėm? Žiūrėjom filmus, daug šnekėjomės, svajojom, eidavom į žygius gamtoje. Ir tai aš prisimenu kaip puikų laiką. Dabar yra galimybė tai susigrąžinti. Sustoti ir pabūti čia ir dabar.”

 

Kodėl viso savo laiko Aistė Jasaitytė – Čeburiak stengiasi neatiduoti vaikams? Kaip ji žiūri į problemas, kurios iškyla santuokoje? Ir kaip gyventi, kad nesirgtum psichologinėmis ligomis? Jau šį antradienio vakarą, 20 val.,  per LNK laidoje „Bus visko“.