Jau šią vasarą iš nuotykių kupinos Palangos per lnk.lt bus rodomas naujas greitų pasimatymų šou „Pasakyk man – Taip!“.

 

Pasakyk man taip_Agne_web

„Tai projektas žmonėms, kurie neturi laiko antrosios pusės paieškoms, yra drąsūs ir mėgstantys iššūkius. Pasimatymai truks trumpai, bet po pirmojo įspūdžio dalyviai galės nuspręsti, tęsti bendravimą po filmavimo ar išsiskirti“, – sako naujo LNK interneto televizijos šou „Pasakyk man – Taip!“ vedėja tapsianti nuomonės formuotoja Agnė Kulitaitė.

Naujame šou dalyvių pasimatymai vyks poroms atliekant skirtingas užduotis, jų metu kiekvienas dalyvis galės vis artimiau pažinti antrąją pusę, o žiūrovus intriguos neįtikėtinos, nejaukios, o kartais net juokingos situacijos, kurias bent kartą gyvenime yra tekę visiems patirti pirmajame pasimatyme.

 

„Žmonės dabar taip įnikę į savo mobiliuosius telefonus, į pažinčių portalus, programėles, kad tiesiog pamiršta realų bendravimą, pamiršta, kad kartais net nereikia pamatyti profilio nuotraukos „Tinderyje“. Būna, kad užtenka paliesti žmogų ir supranti, kad viskas – man jo reikia. Mes pamiršome tą realų kontaktą, pasiilgome realybės, paprasto atsitiktinumo, kai imi ir sutinki žmogų netyčia“, – sako Agnė.

Tiesa, žinoma internetinių pažinčių ekspertė, „Tinderio“ karalienė, būsimoji laidos vedėja Agnė Kulitaitė – vis dar be poros.

 

„Kai buvau maža mergaitė ir eidavau į darželį, mama man sakydavo: Agnyte, nepamiršk išsivalyti dantukų, kad nebūtų geltoni, ir išsivalyk ausytes. Jei pamatysi berniuką geltonais dantimis ir kad geltona jo ausytėse, tai bus negeras berniukas“, – juokiasi Agnė, paklausta, koks jos antrosios pusės grožio idealas.

 

Bet, tiesą sakant, Agnės pora gali būt ne tik vaikinas, bet ir… mergina. Apie savo jausmus abiem lytims Agnė pirmiausia pranešė tėvams, nors savo išgyvenimus ir jausmus dažnai atvirai aprašo socialiniuose tinkluose.

 

„Turiu tradiciją lankyti tėvus sekmadienį, gaminame pietus. Ir per vieną susitikimą mama užsiminė, kad jau laukia anūkų. O aš ir aš sakau: žinokit, esu biseksuali, gali būti, kad anūkų ir nebus. Mama sako: svarbiausia, vaikeli, kad būtum laiminga“, – apie jautrų prisipažinimą kalba Agnė.

 

Laidos „Pasakyk man – Taip!“ dalyvio anketą jau galite pildyti portale lnk.lt.

 

„Nepraleiskit progos įsimylėti iš pirmo žvilgsnio saulėtoje Palangoje“, – kviečia Agnė Kulitaitė.