Žinoma stilistė ir kulinarinės knygos autorė Agnė Jagelavičiūtė, pati šiuo metu besilaukianti pirmagimio, visoms nėščiosioms gana kategoriškai pataria nesirinkti ir netgi vengti seksualių drabužių.

 

Agne stiliste

„Vienintelė ir esminė besilaukiančių moterų klaida – manymas, kad jos turi būti turi būti seksualios. Dėl to aš visada labai rekomenduoju moterims jau geriau didesnių dydžių paprastus, trikotažinius, besitampančius drabužius, kuriuos jos galės dėvėti ir vėliau, pasibaigus nėštumui”, – BTV kanalo laidoje „Padėkime augti“ šeštadienį 10  val. tvirtins būsima mama.

 

Pasak jos, neverta kelių gyvenimo etapų suplakti į vieną. Drabužiai yra skirti kiekvienam tarpsniui, todėl per išleistuves neverta  rinktis  vestuvinės suknelės, o esant nėščiai dėvėti  seksualumą pabrėžiantį drabužį.

 

„Padėkime augti“ laidos paklausta,  kaip sekasi pačiai nėštumo metu, Agnė šypsosi ir sako, kad gyvenimo ritmas jau dabar labai keičiasi.  Šį šeštadienį žiūrovai galės išvysti nuoširdų ir atvirą pokalbį  su būsima mama apie kūdikio laukimą, moters išvaizdą ir, žinoma,  jos gerą savijautą  bei sveikatą.

 

Spalio 4 d. 10 val. per BTV kanalą laida „Padėkime augti“ taip pat domėsis mažaisiais kojinių dizaineriais ir kaip visuomet lankysis vienoje iš vaikų reabilitacijos vietų.

 

Laidos vedėja Laura Imbrasienė žiūrovų prie ekranų laukia šeštadienį 10.00 val. per „BTV“ televiziją.

www.padekimeaugti.lt