Lietuvoje mylima bei pasaulinio pripažinimo sulaukusi aktorė Agnė Grudytė naujame televizijos sezone į ekranus grįš naujoje LNK dramoje „Meilė gydo“. Čia ji įkūnys gražuolę medicinos seselę, dėl kurios dėmesio kovoja visi ligoninėje dirbantys vyrai. „Mano herojė Kotryna – naujokė ne tik šioje ligoninėje, bet ir mieste, čia ji neturi artimųjų ir nieko nepažįsta. Viskas aplink jai yra nauja, todėl ligoninė gali tapti ne tik jos darbo vieta, bet ir antraisiais namais“, – apie savo vaidmenį kalba A. Grudytė.

 

Grudyte1 (Small)

 

Nors dėl A. Grudytės vaidinamos Kotrynos dėmesio kovoja net keli serialo herojai, ligoninės naujokė tikrai nėra eilinė tuštutė. Aktorei teks užduotis atskleisti, kaip jaučiasi mergina, kuri tiesiog nuoširdžiai trokšta gražios ir darnios šeimos, tačiau aplinkinių vyrų pirmiausiai yra matoma tik kaip dar viena šviesiaplaukė gražuolė.

 

Grudyte2 (Small)

 

„Kotryna yra labai naivi, nuoširdi, mylinti gyvenimą mergina, kuri labai aiškiai žino savo vertybes. Tačiau sakyčiau, kad ji turi nemažai kompleksų ir nepasitikėjimo savimi, kaip moterimi. Iš tiesų ji net nesuvokia, kodėl vyrai išvis prie jos kabinėjasi, nes ji į save niekada nežiūrėjo kaip į gražuolę, jai gyvenime svarbūs visai kiti dalykai“, – pasakoja aktorė.

 

Grudyte3 (Small)

 

A. Grudytė neslėpė, kad pirmą kartą atėjusi į filmavimo aikštelę buvo gerokai nustebinta. „Kiek man teko dirbti su serialais Lietuvoje, tokio pasiruošimo dar niekada nebuvau mačiusi. Galiu sakyti, kad viskas absoliučiai prilygsta kino filmų kūrimui, kai yra statomi ištisi paviljonai, transformuojamos patalpos, kai erdvės užtenka visiems ir viskam”, – nuostabos neslėpė A. Grudytė.

 

Grudyte4 (Small)

 

Naujasis LNK serialas „Meilė gydo“ jau dabar vadinamas vienu ambicingiausių lietuviškos televizijos projektų – jo filmavimams Vilniuje net buvo pastatyta naujutėlė ligoninė su pilnai įrengtomis palatomis ir veikiančiomis operacinėmis. Visgi ligoninėje vykstančios dramos yra puikiai pažįstamos ir artimos kiekvienam – čia herojai kovoja dėl savo meilės, dėl karjeros, stengiasi rasti laiko savo vaikams ir sau.

 

Visgi medicinos seselę vaidinanti A.Grudytė teigia, kad vaikystėje apie tokią profesiją nesvajojo. „Mano geriausia vaikystės draugė visada norėjo žaisti gydytojomis, bet aš niekada to nenorėdavau“, – juokiasi aktorė. „Tačiau kraujo nebijau, esu iš arti mačiusi ir operaciją, ir pati savanoriškai davusi kraujo, tad filmavimai nebaugina“, – kalba ji.

 

A. Grudytė neslepia, kad pagal kultinį, jau 25-is metus transliuojamą Naujosios Zelandijos serialą kuriama lietuviškoji versija „Meilė gydo“ ją sudomintų ir kaip žiūrovę. „Ten, kur yra plonytė linija tarp gyvenimo ir mirties, visada viskas yra labai įdomu. Dramos visada labai įtraukia ir intriguoja – juk visi žinome, kas yra ir ašaros, ir netektys, ir ne visada laimingai pasibaigianti meilė“, – pasakoja ji.

 

Naujasis draminis serialas „Meilė gydo“ – naujajame LNK sezone jau nuo rugsėjo!