„Sporto internatas – vieta, kur dauguma prarado savo nekaltybę. Tai ne gandas, o gryniausia tiesa“, – žinomam irkluotojui Alvydui Duonėlai, sumaniusiam TV3 eteryje atskleisti pikantiškus gandus apie Algio Ramanausko jaunystę, už akių užbėgo pats pramogų pasaulio ryklys. Pasirodo, humoro meistras A. Ramanauskas jaunystėje su daugkartiniu pasaulio ir Europos irklavimo čempionu A. Duonėla kartu sportavo. Išskirtiniai, dar niekur negirdėti faktai ir gandai, privertę raudonuoti patį Algį, o jo kolegas – nepaliaujamai kvatoti, TV3 žiūrovų dėmesiui – jau šį trečiadienį, rugsėjo 12-ąją, 19.40 val. didžiajame TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“.

 

„Algis sporto internate valgydavo vien batoną, išmirkytą tam tikrame labai keistame ir įtartiname skystyje“, – juoksis A. Duonėla.

 

„Visiška nesąmonė! Įtartiname skystyje mirkydavau ne batoną, o juodą duonutę, pone Duonėla. O vietoje aštrių krienų padažo naudodavau skystį, skirtą uodams atbaidyti – taip pigiau!“ – kikendamas atkirs A. Ramanauskas.

 

Vienam iš „Stebuklų šalies“ vedėjų – kandžiajam Jurijui Smoriginui paklausus A. Duonėlos, kiek milijonų jis uždirbdavo per mėnesį, laidos svečias nesikuklins: „Gal penkiolika!“

 

Kodėl kiaulės Lietuvoje nusipelnė gyventi geriau? Ar tikrai profesionalūs irkluotojai varžybose mūvi sauskelnes? Kokius pikantiškus faktus atskleis kultinis Vytauto Šapranausko personažas Šinšilas? Visus atsakymus atskleis ir milžinišką juoko porciją TV3 žiūrovams dovanos neišskiriamas vyrų penketukas: V. Šapranauskas, A. Ramanauskas, Džiugas Siaurusaitis, Mindaugas Stasiulis ir J. Smoriginas. Humoro šou „Stebuklų šalis“ – jau šį trečiadienį 19.40 val. tik per TV3!

 

„Stebuklų šalis“ – trečiadieniais 19.40 val. tik per TV3!