Untitled_1.19.1 - 01

Jau pirmadienį per LNK pasirodys naujas serialas „Man reikia meilės“. Nors pavadinimas ir skamba romantiškai, bet tai nebus tik romantinis serialas. Jame išvysime ir komediją, ir absurdą, ir dramą, kaip skirtingi personažai siekia skirtingų tikslų. Balio Latėno režisuotame seriale vaidins puikiai atpažįstami ir vieni geriausių Lietuvos aktorių – Džiugas Siaurusaitis, Ilona Kvietkutė, Giedrius Savickas, Aidas Barkauskas, Kristina Radžiukynaitė.

 

Seriale pasirodys ir serialo „Rimti reikalai“ žvaigždė Arnas Ašmonas. Tik šįkart jis atliks ne korumpuoto pareigūno vaidmenį. Aktorius neslepia, kad be galo džiaugiasi nauju vaidmeniu, kadangi jis yra ryškus ir kardinaliai kitokio žanro. „Seriale esu Deimantas, IT specialistas. Deimantas – linksmas, aktyvus, jaunas bičas, gyvenime linkęs daug ką pamatyti ir išbandyti, nebijantis naujų patirčių. Šis mano kuriamas personažas man labai patinka, vien dėl to, kad vaidmuo ryškus. Tokie vaidmenys man visada arčiau širdies ir pakankamai gerai įsivaizduoju kaip juos sukurti, plius tai komedijos žanras, todėl tai dar vienas faktas, dėl ko vaidmuo man patinka. Aš, kaip ir Deimantas, taip pat noriu daug gyvenime pamatyti, patirti, nukeliauti, bet yra ir skirtumų, didžiausias ir ryškiausias, tai, jog iki IT specialisto man dar labai ilgas, painus ir tolimas kelias, bet kuriant Deimanto personažą, manau, apie IT sužinosiu daugiau. Reikės pasimokyti“,  – apie naująjį personažą pasakojo A. Ašmonas.

 

Aktorius džiaugiasi, kad būtent šiame seriale jį supa puiki komanda. Jis neslepia, kad vaidmenį kurti yra daug lengviau, kai pasitiki kitais aktoriais ir filmavimo aikštelės nariais. „Man tiek teatre, tiek kine ar televizijoje pats svarbiausias dalykas yra komanda. Visada tai stengiuosi laikyti pirmoje vietoje. Aišku, gera komanda dažniausiai būna prabanga, todėl labai džiaugiuosi, kad šią prabangą būtent čia ir turiu. Komanda nuostabi, dirbant susikuria labai gera ir saugi atmosfera, visi vieni kitiems pirmiausia esame bičiuliai, ir būtent todėl manau darbo rezultatas gaunasi daug kokybiškesnis, nes visi vieni kitais labai pasitikime ir vienas dėl kito stengiamės. Dėkoju „Urbs TV“ už galimybę dirbti tokioje profesionalioje ir žemiškoje komandoje. Retas dalykas“, – savo mintimis dalinosi Arnas.

 

Nors Arno dienotvarkė visada yra pilnai užimta kitais darbais, spektakliais, renginiais, jis stengiasi atrasti laiko ir hobiams. Vienas iš jų – filmuoti ir montuoti įvairius vaizdo klipus. Dar visai neseniai Arnas kartu su serialo komanda išvyko į Egiptą, kur vyko filmavimai. Po kelionės Arnas pasidalino vaizdo įrašu, kurį pats nufilmavo ir sumontavo būdamas ten. Jame galima išvysti ne tik aktorius, bet ir serialo užkulisius, kurių tikrai nepamatysi kiekvieną dieną. „Egiptas… ech…. Prisimenu tą kelionę kiekvieną dieną. Labai laukiau šios kelionės, žinojau, kad bus faina, bet kad laikas ten bus toks geras koks buvo, nesitikėjau. Pirmiausia, noriu pasidžiaugti visa mūsų komanda, puikiai susibičiuliavom, kiekvieną iš jų galiu drąsiai vadinti draugu. Na, o darbas tokioje komandoje tai yra vienas malonumas! O įsimintinų situacijų buvo ne viena, kaip pavyzdys mūsų garsisto, pavadinkime, sulaikymas Egipto oro uoste. Apsauga tikrino kiekvieną jo bagažo daiktelį, o bagažas, žinoma, buvo pilnas įvairios garso technikos, kuri ir sukėlė apsaugai kažkokį įtarimą, teko ilgai jo laukti, kol jį paleis, bet juokingiausia tai, kad laukėm ne tik mes, bet ir trys autobusai, pilni lietuvių turistų, ir nežinau ar jie buvo labai patenkinti, kai reikia sėdėti autobuse 2 valandas po 5 valandų skrydžio“, – prisiminimais dalinosi aktorius.

 

Nepraleiskite ir jau pirmadienį pamatykite naująjį serialą „Man reikia meilės“, kuriame išvysime ne tik Arną Ašmoną, bet ir kitus pamėgtus aktorius. Pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val., tik per LNK.