Tikriausiai nerastume Žemėje žmogaus, kuris nenorėtų atrasti harmonijos savyje, įžvelgti teigiamus dalykus aplinkoje ir būtų laimingas kiekvieną akimirką. Laikantis tam tikrų taisyklių, kurios ilgainiui virsta įpročiais, išties galima pasijusti šiek tiek laimingesniais.

 

Keltis anksti

 

Pastebėta, kad vadinamieji vieversiai yra sėkmingesni, harmoningesni žmonės. Gali būti, kad taip yra todėl, kad ankstyvas kėlimasis atitinka mūsų bioritmus. Kitas paaiškinimas: atsikėlę anksti galime skirti daugiau laiko sau, pasiruošti naujai ir aktyviai dienai.

 

Skaityti su malonumu

 

Skaitant, kitaip nei žiūrint televizorių, smegenys vystosi. Knygose galima rasti atsakymus į nerimą keliančius klausimus. Kaip sakė žymus amerikiečių rašytojas: „Žmogus, kuris neskaito gerų knygų yra niekuo ne geresnis už tą, kuris nemoka skaityti“.

 

Nepersistengti

 

Svarbiausiai yra susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia, o ne į smulkmenas. Toks požiūris padės išspręsti ir kasdienio gyvenimo, ir labai sudėtingas problemas.

 

Sulėtinti tempą

 

Nuolatos kažkur skubant, jaučiant įtampą, neįmanoma pasiekti vidinę harmoniją. Kasdien reiktų rasti bent pusvalandį ir pastebėti tokius mažus, bet be galo svarbius dalykus pasaulyje: pasaulio, gamtos grožį, kūdikio šypseną.

 

Būti fiziškai aktyviems

 

Emocinė būklė priklauso nuo fizinio aktyvumo. Mažai judant, malonumą suteikiančių hormonų taip pat pasigamina nepakankamas kiekis. Svarbiausia pasirinkti tokią fizinę veiklą, kuri teiktų malonumą: bėgimą, ėjimą, mankštos pratimus, šokius.

 

Lavinti savo talentus

 

Kuo dažniau naudositės savo įgimtais gabumais, tuo geriau išmoksite juos atskleisti. Be to, darydami tai, ką sugebate geriausiai, patirsite teigiamų emocijų ir jausitės laimingesni. Galbūt vieną dieną talentas net atneš pelną?

 

Bendrauti su maloniais žmonėmis

 

Labai svarbu bendrauti su žmonėmis, kurie yra malonūs, suprantantys, pasirengę padėti. Dar geriau, jei draugai būtų sėkmingi. Iš jų lengva perimti gerus įpročius ir išmokti, kaip pasiekti sėkmę savo gyvenime.

 

Padėkoti

 

Kiekvieną vakarą prieš miegą padėkokite už viską, net menkiausius dalykus, kurie nutiko per dieną. Dėkingumo jausmas pritrauks pozityvius pokyčius gyvenime.

 

Nepasiduoti

 

Negalvoti, kad viskas, ko imsitės, bus pasmerkta žlugti? Labai dažnai iki sėkmės trūksta visai nedaug, todėl niekada neverta nuleisti rankų. Sėkmė visada nusišypso kantriausiems!