Kai kurių moterų pamėgtų dalykų vyrai niekada nesupras. Net jei jie būtų pačioje mados viršūnėje. Paprastai tai tokie madingi drabužiai, avalynė ir aksesuarai, kurie „sudarko“ seksualų moterišką siluetą. Jų yra labai daug ir jie priklauso nuo to, kas madingą tą sezoną.

 

"moterų mada"

9 madingi moterų drabužiai, avalynė ir aksesuarai, kurie nepatinka vyrams:

 
  • Kiulotai – plačios, trumpintos kelnės aukštesne talija. Tokios kelnės, platūs sijonai paslepia moteriškas formas: kojos atrodo trumpesnės, platesnės ir stambesnės. Nesvarbu, kad jos galbūt pačioje mados viršūnėje, tačiau daugeliui vyrui jomis apsirengusi moteris neatrodo patraukliai ir seksualiai. Kiulotams jie taria griežtą ne! Štai ką apie tokias kelnes jie mano: „Kaip vyras, aš niekada nesuprasiu moterų noro deformuoti savo kojas. Galbūt ši mada atėjo dėl moters, kuri norėjo, kad viskas aplinkui atrodytų bjauriai. Pati ji, žinoma, kiulotų niekada nedėvi ir juokiasi iš tų, kurios tapo jos klaikios vaizduotės aukomis“.
 
  • Aviatoriaus akiniai nuo saulės. Šiuos madingus akinius nuo saulės turi tikriausiai kiekviena stilinga mergina. Vasarą jie leidžia pasijusti kaip Neo ir agentas Smitas iš futuristinės „Matricos“. Ypač tada, kai lauke nėra saulės. Nešioti akinius nuo saulės, kai jos nėra – nemadinga. Žmonės mėgsta matyti atidengtą veidą, žiūrėti į akis, matyti šypsenas. Tad kodėl aplinkui tiek daug tokių nuobodžių, vienodų ir pasikartojančių veidų su akiniais nuo saulės? Daugelis vyrų mano, kad moteris su stilingaisiais aviatoriaus akiniais atrodo kaip vabzdys.
 
  • Blizgučiai. Juos liesti nėra malonu, o blizga jie kaip žuvų žvynai. Tokios merginos nesinori apkabinti, nei prie jos prisiliesti. Be to, blizgučiai gali nukristi bet kurią akimirką ir merginos dėlto perdėtai jaudinasi. Už ką šita kančia?
 
  • Kūno spalvos suknelės ir kombinuotos suknelės. Kūno spalvos, perregima suknelė – vulgaru. Atrodo, kad tokia moteris taip rengiasi, nes trokšta visam pasauliui pademonstruoti savo figūrą. Vyrams labai svarbu, kad moterys atrodytų paslaptingos, visko iš karto neatskleistų, net jei tą suknelę jos vilki tik jam vienam. Taip visada buvo ir visada bus. Pusiau apsirengusios moterys atrodo laisvai prieinamos. Jeigu moterys tokia nėra, tai kodėl ji rengiasi lyg ruoštųsi pasirodymui Mulen Ruže? Suknelė, atrodanti kaip naktiniai marškiniai, arba peršviečiama palaidinė nepadeda sulaukti daugiau tikrų vyrų dėmesio, o paverčia dailiosios lyties atstovę nepageidaujamu asmeniu viename ar kitame renginyje.
 
  • Bateliai su atviru priekiu ir žemais kulniukais. Moteris, apsiavusi dailiais aukštakulniais, vyrų akyse atrodo prabangi, įspūdinga ir labai pažeidžiama. Ji žino, kaip avėti aukštakulnius batelius bet kurioje situacijoje, moka eiti neskubėdama, tarsi plaukti kaip gulbė. Nedideli kulniukai – stiprių ir nepriklausomų moterų išradimas, kai reikia aktyviai leisti laiką, yra daug įvairių reikalų bei reikia didesnio komforto. Tačiau šiuo atveju dažnai patraukliau ir seksualiau atrodo lygiapadžiai bateliai. Dailiosios lyties atstovės, norinčios sužavėti vyrus, turėtų prisiminti, kad jiems patinka lengva ir plaukianti eisena, kokia atsiranda vien tik avint aukštakulniais bateliais. Vyrų nuomone, nieko nėra blogiau už moteriškus batelius su atviru priekiu. Taip, už tuos, kur droviai kyšo apnuogintas kojos pirštas. Tokia avalynė itin atkreipia dėmesį į pėdų būklę, kuri anaiptol ne visada būna estetiška: ne visada padarytas pedikiūras, nelakuoti kojų nagai arba aptrupėjęs nagų lakas, matosi nuospaudos ir odos suragėjimai. Visa tai neprideda pliusų vyrų akyse. Tokia avalynė tik dar labiau paryškina trūkumus, kurie su kitokiais bateliais gal net būtų visai nepastebimi.
 
  • Labai didelės, talpios rankinės, pirkinių krepšiai. Labai didelės rankinės daugeliui vyrų atrodo kaip košmaras ir amžina paslaptis, kas jose yra. Pietų dėžutės, sporto apranga, bateliai persiauti – kuo didesnė rankinė, tuo daugiau daiktų galima į ją sudėti. Vyrų nuomone, nelogiška kasdien nešiotis tiek daug daiktų. O jeigu vis dėlto visko būtinai reikia, galbūt tada būtų naudingiau pasiimti pirkinių krepšį su ratukais? Juk taip būtų kur kas patogiau.
 
  • Tamprės. Daugelio stipriosios lyties atstovų nuomone, elastingomis tamprėmis aptemptos kojos, tiek lieknos, tiek išraiškingų formų, atrodo nekaip. Jiems nesuprantama, kodėl moterys mano, kad tai gražu.
 
  • „Boyfriend“ stiliaus džinsai. Laisvi, apsmukęidealiai tinka vyrams, kurie neturi išraiškingos figūros, lieknų ir dailių kojų. Tačiau jie niekaip nesupranta, kodėl visai kitokią figūrą turinčios moterys juos taip pat labai mėgsta.
 
  • Unisekso stilius. Vyriški marškiniai ant nuogo moters kūno, ką tik išlipus iš lovos rytą – labai seksualu. Tačiau to priežastis paprasta – tiesiog aplink nėra nieko kito, ką ji galėtų apsivilkti. Tačiau, užvėrus miegamojo duris, vyriškos mados detalės ant dailiosios lyties atstovių kūno neatrodo seksualiai ir moteriškai.