Ne visada lengva keliauti su partneriu, tačiau visada galima pasisemti išminties iš tų porų, kurios seniai kartu ir kurios jau atrado paslaptį, kaip išsaugoti romantiką, planuojant atostogas ir jų metu. Štai keletas patarimų, kurie gali padėti turėti geriausias atostogas su antrąja puse, kokių nė nemanėte, kad galite turėti!

 

atostogos

9 patarimai, kaip išvengti santykių katastrofos per atostogas:

 

  • Į atostogų planavimą reikia įsitraukti abiems. Jeigu atostogos nėra staigmena partneriui, priimti sprendimus, kur vykti, ką pamatyti ir nuveikti, kur apsistoti, su kokiomis oro linijomis skristi ar kaip nuvažiuoti ir grįžti namo. Didelė klaida suversti visą planavimo atsakomybę vienam žmogui ant pečių ir po to jį kaltinti, jei kažkas nepatinka.

 

  • Nepamiršti nueiti į pasimatymą dviese. Per atostogas svarbu ne tik aplankyti kuo daugiau vietų ir kuo daugiau visko pamatyti, bet dar svarbiau yra rasti laiko vienas kitam, pakviesti vienas kitą romantiškos vakarienės restorane, ilgiau pasivartyti viešbučio lovoje, apsilankyti privačiame Spa. Kitaip tariant, šiek tiek sulėtinti tempą, kad galėtumėte pasimėgauti vienas kito draugija, kurios, neslėpkime, eilinėmis darbo dienomis labai trūksta.

 

  • Nekeliauti su kuo nors, ko nemėgstate. Nesvarbu, ar tai draugai, kolegos ar giminaičiai, jeigu bent vienas iš jūsų jų nemėgsta, nereikėtų tų žmonių kviesti kartu atostogauti. Negali nieko būti blogiau, nei prisitaikyti prie tų žmonių ir ignoruoti savo brangiausiojo jausmus. Atostogas reikia leisti tik su tais žmonėmis, kurie 100 % patinka abiem arba jas leisti tik dviese.

 

  • Planuoti, ką veiksite per atostogas. Įrodyta, kad vykti atostogų be jokio išankstinio plano, nėra gera idėja. Greičiausiai jau antrą arba trečią dieną paplūdimyje, gurkšnodami kokteilius, pradėsite ginčytis. Leižiant 24 valandas, neveikiant nieko įdomaus, poveikis romantikai gali būti katastrofiškai.

 

  • Atostogų veiklas ir pramogas rinktis pagal savo pomėgius ir hobius. Atostogų metu abu partneriai turėtų turėti galimybę užsiimti tuo, kas atitinka jų pomėgius ir nebūtinai tai turi reikšti, kad jie visą laiką bus tik kartu.

 

  • Nebūti prisiklijavusiems vienas prie kito 24 valandas per parą. Rekomenduojama rasti šiek tiek laiko pabūti vieniems. Jeigu vienas nori pirkti suvenyrus, kitas gali pasivaikščioti ir fotografuoti apylinkes arba nupirkti užkandžių. Susitarkite, kurioje vietoje ir kuriuo laiku susitiksite. Susitikus abu turėsite daug naujų įspūdžių, todėl būti kartu neatsibos.

 

  • Ką veiksite kitą dieną spręskite paeiliui. Tegul vieną atostogų dieną planuoja vienas, o kitą – kitas. Tada atostogos tikrai bus labai įvairiapusiškos ir kupinos staigmenų, nes galėsite užsiimti veiklomis, apie kurias jūs patys nebūtumėte pagalvoję.

 

  • Bendraukite su kitais žmonėmis (susipažinkite su naujais draugais. Atnaujinkite ryšį su draugais, gyvenančiais užsienyje. Tiesiog bendraukite su žmonėmis, kuriuos sutiksite keliaudami).

 

  • Nerealius lūkesčius palikti namuose. Keliauti be jokių išankstinių nusistatymų, galvokite apie save kaip apie du žmones, ištrūkusius iš rutinos ir patekusius į visai naują ir nežinomą pasaulį, kurie turi būti supratingi, laikytis vienas kito ir, kai reikia, ištiesti pagalbos ranką.