Visi žino, kad gera odos senėjimą stabdanti priežiūra gali pagerinti odos būklę, stangrumą ir sumažinti raukšles, bet taip pat malonu žinoti, kad ir su tinkamu makiažu galima atrodyti jauniau nei rodo pasas. Peržiūrėkite šiuos makiažo patarimus, kad oda atrodytų sveika ir spindėtų!

 

makiažas

9 patarimai, kaip atrodyti jauniau su makiažu:

 
  • Pamiršti kontūravimą. Anksčiau tendencija buvo stiprus kontūravimas, akcentuojant skruostikaulius, o dabar – lengvesnio makiažo efektas. Užuot tepę makiažą išilgai veido kontūro, kad sukurtumėte šešėlius, pakelkite aukštyn naudodami skaistalus ir bronzantą. Taip pavyks pasiekti jaunesnės išvaizdos efektą.
 
  • Naudoti matines tekstūras. Nors šiuo metu žėrinčios ir spindinčios formulės yra madingos, palikime jas jaunoms merginoms, kurios turi nepriekaištingai spindinčią odą. Deja, kuo daugiau gaminyje spindesio, tuo labiau išryškėja poros, išduodančios amžių. Todėl brandesnei odai geriau naudoti matines tekstūras, bronzantus.
 
  • Mažiau fiksuojančios pudros. Tokia pudra gali būti tikras išsigelbėjimas, kai norite suvienodinti veido spalvą ar pašalinti riebų blizgesį nuo nuogos odos. Tačiau neteisingai naudojant tokią pudrą, priemonė gali sudaryti negražų „sluoksniuotos tešlos” efektą. Tokia pudra galima patepti vietą po akimis, kad makiažas nenubėgtų. Tačiau kitose vietose tokios pudros geriau visai nenaudoti, jei norite, kad oda atrodytų natūraliai ir sveikai.
 
  • Nenaudoti per daug makiažo pagrindo. Nors gali kilti pagunda užtepti daug makiažo pagrindo, atminkite, kad tai gali paryškinti smulkias raukšleles. Nenaudokite per daug makiažo pagrindo, tiesiog įsitikinkite, kad jis yra tolygiai užteptas, ir užmaskuokite dėmes nuo saulės, jei tokių turite. Prieš tepant makiažo pagrindą, būtinai gerai sudrėkinkite veido odą. Naudokite šiek tiek rausvo atspalvio kremą, kuris suteiks odai spindesio ir jaunatviškesnę išvaizdą.
 
  • Naudoti kreminius skaistalus. Nors kreminiai skaistalai, gali padėti pasiekti natūralesnę išvaizdą, pasistenkite juos tepti švelniai. Maišymas yra labai svarbus norint pasiekti jaunesnę išvaizdą, todėl labai svarbu naudoti gerą makiažo šepetėlį, kad produktas būtų tolygiai padengtas ir sumaišytas. Rožiniais ir persikiniais kreminiais skaistalais tepti skruostų „obuoliukus” ir švelniai makiažo šepetėliu perbraukti kaktą. Tai suteiks veidui daugiau spalvos, o makiažas atrodys gyvybingas ir gaivus.
 
  • Vengti naudoti tamsių akių šešėlių. Nors tamsus dūminis makiažas yra klasika, nenaudokite tamsių šešėlių, nes jie gali paryškinti raukšles aplink akis. Geriau rinktis šviesius, švelnesnius atspalvius ir rudus bei pilkus akių pieštukus.
 
  • Lūpų pieštuku nupiešti lūpas. Lūpų pieštukas gali atrodyti kaip keblus makiažo įrankis, tačiau, žinant nuo ko pradėti, jį naudoti nėra labai sunku. Svarbiausia, kad lūpų pieštuko atspalvis kuo labiau atitiktų jūsų lūpų spalvą. Su juo nupiešti lūpas, o ant viršaus naudoti blizgius arba šviesius lūpų dažus, kad lūpos atrodytų putlesnės.
 
  • Į makiažo pagrindą įpilti šiek tiek aliejaus. Jei norite pasiekti natūralų odos švytėjimą be specialių švytėjimą suteikiančių priemonių, galite į savo makiažo pagrindą įlašinti šiek tiek aliejaus, kad veido spalva būtų švytinti ir sudrėkinta.
 
  • Atsargiai piešti antakius. Nors pilni ir ryškūs antakiai atrodo puikiai bet kokio amžiaus moterims, būkite ypač atsargios juos koreguodamos, jei norite, kad jūsų išvaizda būtų nepriekaištinga ir natūrali. Ne per daug tamsiu antakių pieštuku antakius galima šiek tiek užpildyti.