Jūs ginčijotės, verkėte, šaukėte, keikėte ir sakėte, kad daugiau jo nebenorite niekada matyti. Tačiau po to jis pasakė, kad labai atsiprašo už tai, kad jus įskaudino. Staiga kūną užplūsta aistros banga. Ant kūno greitai mažėja drabužių ir susijaudinimas vis auga. Jis vis dar atsiprašinėja, bet jūs norite jau užtildyti jį bučiniais ir pajusti jo kūną savyje… Tai, kad įvyksta po to, vadinama susitaikymo seksu. Tikriausiai daugelis kartu gyvenančių porų galėtų patvirtinti, kad geriausias dalykas kiekvienuose santykiuose – tai susitaikymo seksas. Kartais būna tokių ginčų, po kurių mylimieji pasijaučia dar artimesni vienas kitam. Jie neišeina į atskirus kambarius, nusivylę vienas kitu, bet seksualinę ir kitokią įtampą bando numalšinti vienas kito glėbyje. Neretai pojūčiai mylintis iš karto po ginčo būna gerokai stipresni negu paprastai. Kodėl taip yra?

 

"seksas"

9 geriausi dalykai, kurie nutinka per arba po susitaikymo sekso:

 

  • Gyvenimo partneriai pasijaučia artimesni vienas kitam, tarsi tas kvailas ginčas būtų juos tik dar labiau suartinęs. Po laukinio sekso nublanksta ginčo argumentai ir ima atrodyti, kad visos problemos išsprendžiamos. Nėra nieko neįmanoma, kai žmonės myli vienas kitą.

 

  • Pyktis ir įsiūtis ginčijantis įkaitina fiziškai. Susinervinimas, pyktis – emocijos, kurios labai panašios į lytinį susijaudinimą. Šie jausmai kaitina kraują, atrodo, kad ima trūkti oro, todėl staiga blogąją, pykčio, energiją pakeitus gerąja, meilė, energiją, seksas atrodo kaip nepaprasta patirtis su be galo stipriu, lyg elektros iškrova, orgazmu.

 

  • Jeigu vienas iš partnerių buvo neteisus ir tą suprato, jis pasiruošęs už šią klaidą atsilyginti lovoje. Suprasdami, kad konflikto metu klydo, žmonės paprastai nori ištaisyti padėtį ir už tai atsilyginti lovoje, pavyzdžiui, padaryti ką nors, kas labai patinka partneriui.

 

  • Prieš susitaikymo seksą nublanksta kvailos ginčo priežastys. Taip, šis asmuo niekada neišplauna indų, o jeigu išplauna, tai jie vis tiek atrodo nelabai švarūs, tačiau lovoje jis neprilygstamas ir moka suteikti tokį malonumą, kuris galėtų būti apdainuojamas meilės poemose.

 

  • Gali būti, kad aistringas seksas, skirtas susitaikymui po sekso, vėliau bus vadinamas pačia geriausia arba viena iš geriausių akimirkų kartu. Ji privertė pamiršti viską pasaulyje ir suteikė tikėjimo, kad galų gale laimi meilė. Juk iš tikrųjų daugelio porų ginčų priežastys nėra labai reikšmingos. Aistringa naktis gali padėti tai suprasti.

 

  • Seksas gali užglaistyti net ir labai dideles problemas, padėti viską pamiršti ir patirti stipriausią gyvenime orgazmą. Ne visada susitaikymo seksas nutinka, kai ginčas būna jau išspręstas. Tačiau net tuomet jis yra tarsi priminimas, kad nepaisant problemų meilė ir tarpusavio ryšys nėra niekur dingęs. O tai suteikia vilties, kad ateityje bus galima rasti kompromisą.

 

  • Susitaikymo seksas – tai geriausias būdas užbaigti konfliktą, kai nėra jokių minčių, kaip kitaip jį būtų galima užbaigti. Ilgai ginčijantis kartais pamirštama pagrindinė ginčo priežastis. Ginčas atrodo beprasmis ir erzinantis, todėl geriausias būdas jį sustabdyti – pradėti mylėtis.

 

  • Jei mylintis nutinka kažkas keisto, galima smagiai pasijuokti. Juokas ir seksas – puikiai suderinami dalykai, kurie padeda atsikratyti pykčio ir padaryti vietos teigiamoms emocijoms.

 

  • Susitaikymo seksas paprastai būna agresyvesnis ir šiurkštesnis, tačiau dėlto nereikia niekam teisintis. Net jei paprastai seksas būna ramus, susitaikymo seksas būna visiškai kitoks. Seksas būna laukinis. Seksuali agresija ir nepadorūs kreipiniai dar labiau kaitina kraują ir padeda pamiršti viską aplinkui.