Grace Kelly (1929 – 1982) buvo nepaprastai talentinga aktorė, kurios išskirtinį talentą įvertino ne tik žiūrovai, bet ir kritikai bei kino filmų akademijos apdovanojimų žiuri, skyrusi jai Akademijos apdovanojimą už pagrindinį vaidmenį filme „Mergina iš kaimo“. Viso pasaulio moterims ji tapo stiliaus ikona ir įgyvendino daugelį jų svajonių: buvo sėkmingu modeliu, o vėliau ryškiausia savo laikų kino žvaigžde, jai pavyko ištekėti už princo (Monako princo Rainiero III) ir taip ji įrodė, kad pasaką apie Pelenę gali virsti realybe. Grabe buvo nepaprastai graži ir elegantiška, ir tokia išliko, net gimus trims vaikams. Kokios buvo jos grožio paslaptys?

 

Grace Kelly

8 Monako princesės Grace Kelly grožio paslaptys:

 
  • Energingas temperamentas. Galbūt tai ir yra pagrindinė buvusios amerikiečių aktorės ir Monako princesės grožio ir grakščios figūros paslaptis. Aktorė visada buvo linkusi į minimalizmą ir niekada neleido sau piktnaudžiauti greituoju maistu, kosmetika ir dietomis. Užuot puolusi į kraštutinumus, ji mieliau rūpinosi savo kūno ir dvasios sveikata.
 
  • Sveika gyvensena. Monako princesė nuo ankstyvo amžiaus norėjo laikytis sveikos gyvensenos principų. Ji daug plaukiodavo, iš pradžių lankė baletą, o paskui – jogą, niekada nerūkė ir negalėjo pakęsti rūkalų dūmų. Ji taip pat gėrė daug vandens ir valgė subalansuotą maistą – net vykstant filmavimams į aikštelę aktorė atsinešdavo sveikų užkandžių (džiovintų vaisių, šiaudeliais supjaustytų morkų ar salierų).
 
  • Nuotakų dieta. Grace Kelly visada stengėsi išlikti geros fizinės formos, tačiau net ir jai kartais reikėdavo numesti kelis kilogramus ir dažnai jai tai padaryti reikėdavo greitai. Tuomet aktorė laikydavosi vadinamosios nuotakų dietos, kurią sukūrė asmeninė dietologė. Ilgą laiką ši dieta buvo laikoma paslaptyje, bet po aktorės mirties ji buvo paviešinta. Paaiškėjo, kad laikydamasi šios dietos Grace Kelly penkias dienas valgydavo tik obuolius ir apelsinus. Būtent šios dietos žvaigždė laikėsi ir prieš vestuves su Monako princu Rainieru III.
 
  • Gera laikysena. Karališka laikysena buvo neatsiejama Grace Kelly įvaizdžio dalis. Pati Grace mėgdavo pabrėžti, kad tai yra, ko gero, pagrindinė moteriško žavesio ir patrauklumo paslaptis. Pirmiausiai baletas padėjo jai išlaikyti tiesią nugarą, po to – plaukimas ir joga.
 
  • Veido kontūravimas. Nepaisant to, kad veido kontūravimas dekoratyvinėmis kosmetikos priemonėmis išpopuliarėjo XXI amžiuje, Grace Kelly jį atrado ir naudojo, darydamasi makiažą sau, jau XX a. viduryje: naudodama skirtingų atspalvių skaistalus ji pabrėždavo skruostikaulius, šviesesnį atspalvį tepdama apie skruostų „obuoliukų“, o tamsesnį – po skruostikauliu.
 
  • Raudoni lūpų dažai. Jie tapo neatsiejama Monako princesės stiliaus dalimi. Pasak pačios aktorės, raudona yra mėgstamiausias lūpų dažų atspalvis, nes jis visada tinka ir dera prie bet kokios aprangos.
 
  • Tobula šukuosena. Princesės šukuosena visada turėtų būti nepriekaištinga; garbanos, natūralios arba kruopščiai dažytos, turi elegantiškai kristi. Aktorė pirmenybę teikė stambioms holivudinėms bangoms, šukuotoms atgal, kad atvertų veidą ir ausis – šį įvaizdį ji vadino esminiu savo aksesuaru kartu su raudonais lūpų dažais.
 
  • Estetiškas makiažas. Išskyrus meilę ryškiems lūpų dažams, likusios makiažo priemonės, kurias naudojo Grace Kelly, buvo labai natūralių atspalvių. Ji itin retai naudojo juodą tušą, dažniau blakstienas ryškindavo tamsiai rudu tušu, antakius pabrėždavo šviesiai rudų atspalvių šešėliais ir rinkdavo makiažo pagrindą, kuris visada idealiai atitikdavo jos natūralų veido atspalvį.