Ar kada nors galvojote apie tai, kodėl moterų nuotaikos taip greitai keičiasi? Priežasčių gali būti labai įvairių ir kai kurios gali nustebinti. Kita vertus, reikėtų neatmesti galimybės, kad ne moteris yra paniurusi, bet vyras yra nekantrus. Labai dažnai, kai moterys visiškai be priežasties, užduoda kokį nors klausimą arba nori rimtai pakalbėti, vyrai galvoja, kad moterys yra nepastovios nuotaikos ir elgiasi neracionaliai. Tačiau iš tikrųjų viskas yra atvirkščiai – tai vyras tokiu atveju elgiasi neracionaliai, nebrandžiai ir yra suirzęs. Vis dėlto kartais moteris iš tiesų gali kamuoti nepastovios nuotaikos, todėl būtų labai gerai atpažinti priežastis, kurios tai sukelia!

 

nuotaika

7 priežastys, nuo kurių priklauso moters nuotaika:

 

  • Menstruacijos. Didelę įtaką moters savijautai daro hormonai, dėl kurių jos gali būti nepastovios nuotaikos ir emocionalios. Reikėtų suprasti, kad šiuo atveju jos nieko negali padaryti, net jeigu ir supranta, kas vyksta su jų organizmu. Vyrai galėtų tokiomis dienomis būti atlaidesni. Nusiminusią moterį vyras gali apkabinti, padaryti arbatos, jei ji įsiutusi, reikėtų jai duoti erdvės, jei užsidaro savyje, neversti kalbėtis.

 

  • Bloga diena. Visi žmonės, nepriklausomai nuo lyties, kartais išgyvena blogą dieną. Su sunkumais kiekvienas žmogus susidoroja skirtingai. Kai kurie vyrai tokiomis dienomis eina į barą arba žaidžia žiaurius kompiuterinius žaidimus. Moterį, kuriai buvo bloga moteris, gali erzinti viskas, ką sako vyras. Jam reikėtų pasistengti nepriimti to asmeniškai. Labai dažnai savo pyktį mes nukreipiame į nekaltus žmones. Nebandykite taisyti situacijos, nesakykite, kad viskas gerai arba tai, kad ji iš musės išpučia dramblį. Tiesiog klausykitės. To ji nori.

 

  • Stresas. Jeigu moterį pradėjo labai dažnai varginti nepastovi nuotaika, greičiausiai ji patiria stresą. Jis gali būti susijęs su darbu, šeima, remontu namuose, vestuvių planavimu ar kt. Blogiausias dalykas, kurį šiuo atveju galima pasakyti – tai patarti atsipalaiduoti. Tai nėra taip paprasta. Jeigu žinote, kas sukelia stresą, geriau pasistenkite palengvinti jos naštą ir padėti susitvarkyti tuose reikaluose.

 

  • Neišsimiegojimas. Miego sutrikimai kyla dėl daugybės priežasčių. Neišsimiegojęs žmogus gali būti labai nepastovios nuotaikos. Nereikėtų sakyti, kad jai tiesiog reikėtų eiti ir išsimiegoti. Tai ne taip paprasta, jei moterį kamuoja rimta nemiga. Ji puikiai supranta, kad jai trūksta miego, bet, nepaisant to, užmigti yra nepaprastai sunku. Geriau būtų pasiūlyti išgerti puodelį raminančios ramunėlių arbatos, leisti paklausyti raminančių gamtos garsų arba muzikos.

 

  • Prasta savijauta. Visoms moterims būna dienų, kai jaučiasi prastai. Kartais kažkas nėra gerai, o kartais tikslios priežastys jos net negali įvardyti. Galbūt ji susapnavo blogą sapną arba ne ta koja išlipo iš lovos. Pasijusti geriau jai padėtų apkabinimas, geras filmas, mėgstamiausias maistas, gulėjimas apsikabinus ant sofos.

 

  • Vyras. Pasaulis sukasi ne tik aplink vyrus, tačiau kartais nepastovios priežastis yra būtent – antroji pusė. Gali būti, kad vyras padarė kažką ne taip, melavo arba ištrynė mėgstamo televizijos serialo serijas iš kompiuterio laikmenos. Ne visada moteris pasakys, kas ją supykdė, kartais ji naudos pasyvią agresiją. Tokiomis situacijomis reikia leisti atvėsti. Kartais gali prireikti daug laiko, jeigu nusiminimo priežastis yra labai rimta, pavyzdžiui, apgaulė, o kartais situaciją gali pataisyti humoras, pavyzdžiui, jei vyras suvalgė paskutinį pyrago gabalėlį.

 

  • Niekas nėra tobulas. Moterys nėra tobulos. Kartais jos būna suirzusios, nepastovios nuotaikos, emocionalios, nes yra tik žmonės. Visi mes kartais pernelyg jautriai į viską reaguojame. Antrosioms pusėms reikėtų su tuo susitaikyti taip pat, kai jis moterys susitaiko su vyrų nešvariomis kojinėmis, pamišimu dėl futbolo ir taip pat nepastoviomis nuotaikomis. Nė viena moteris nebus visą laiką labai geros nuotaikos ir nereikėtų tikėtis, kad taip bus. Kiekvienas žmogus turi priežasčių kartais pykti, nuliūsti ar atsiriboti nuo visų ir tai yra normalu.