Nesvarbu, kaip labai norite apsivilkti balta, vestuvine suknele, ką šneka mamos ar močiutės, tuoktis nereikėtų skubėti. Ir štai kodėl.

 

7 pagrindinės priežastys neskubėti tuoktis:

 

santykiai

  • Jūs branginate savo statusą. „Aš susitikinėju su vaikinu“ ir „Aš esu išsiskyrusi“ – tai iš esmės skirtingos sąvokos, ypač dėlto, kad išsiskyrusio asmens statusas net ir 2017-aisiais metais turi neigiamą atspalvį. O jeigu dar kamuoja nuojauta, kad šie santykiai netruks amžinai, tuoktis apskritai nėra jokios prasmės.

 

  • Jeigu tiesiog atsibodo dabartinis santykių santykius. Jūs jau buvote ne kartą ištekėjusi. Tuoktis reikėtų dėl meilės, o ne todėl, kad galėtumėte pakeisti pavardę. Tuoktis niekada nevėlu. Garsi Holivudo aktorė Elizabeth Taylor paskutinį kartą sumainė žiedus, būdama 59-erių. Gal šis pavyzdys paskatins pakeisti požiūrį.

 

  • Jūs nenorite išleisti daug pinigų. Kai kurie žmonės gali sakyti, kad užregistruoti santuokas galima ateiti ir vilkint džinsais bei marškinėliais. Tačiau jeigu jaučiate spaudimą iš giminių ir patys norite gražios šventės, nieko nuostabaus, kad vestuvių ceremonija atidėliojate iki begalybės. Tiesiog pasakykite, kad kol kas taupote pinigus suknelei, šventei, vestuviniams žiedams ir kitiems atributams.

 

  • Nerandate tinkamo žiedo. Žiedą planuojate nešioti visą gyvenimą, todėl jis turi būti gražus ir patogus. Nenuostabu, kad neradus tinkamo, gali net nesinorėti galvoti apie vestuves.

 

  • Lengviau išeiti. Be abejo, apie skyrybas iš anksto niekas negalvoja. Tačiau kai meilė praeis arba pradėję gyventi kartu suprasite, kad esate visiškos priešingybės, kas tada bus? Santuoką nutraukti daug sudėtingiau ir kainuoja brangiau negu tiesiog susirinkti daiktus ir išeiti.

 

  • Jis yra visuomenėje žinoma persona. Populiarūs dainininkai, aktoriai ar kiti dažnai televizijoje matomi žmonės, dažniau nebūna pastovūs ir net neieško ilgalaikių santykių. Jie dažnai skiriasi, ir dažnai tuokiasi, todėl prieš sumainydamos žiedus su tokiu asmeniu, gerai pagalvokite apie tai.

 

  • Jūs bijote. Galbūt jus gąsdina, kai po tam tikro laiko po vestuvių baigsis romantikos periodas ir prasidės kasdieninė santuokinio gyvenimo rutina. Pasibaigs pasimatymai, nebegausite gėlių ir šokoladukų, seksas bus tik kartą per mėnesį… Jei toks yra santuokinis gyvenimas, tai kam iš viso tai daryti? Nereikėtų savęs specialiai gąsdinti dalykais, kurie neretai yra nepagrįsti. O jeigu labai bijote tuoktis, galbūt paprasčiausiai dar ne laikas.