Naminės grožio priemonės, ko gero, populiariausios tampa vasaros, kai sode ir darže galima prisirinkti ekologiškų uogų, vaisių, jaunų daržovių ir žolelių, kurios neturi pesticidų ir jokių kitų sveikatai kenksmingų cheminių priedų. Uogos valo, detoksikuoja odą ir dažniausiai turi daugiau antioksidantų negu bet kokie vaisiai, mineralų, vitamino E ir vandens. Uogos padeda neutralizuoti žalingus laisvuosius radikalus, suteikti natūralus švytėjimo ir skaistumo pavargusiai odai, skatina natūralią kolageno gamybą.

 

kaukes

6 uogų kaukės veidui:

 
  • Detoksikuojanti uogų kaukė veidui. Mažina patinimą, natūraliai šveičia ir atgaivina pavargusią veido odą. Sutrinti kelias braškes su šiek tiek vandens, kad gautųsi košelė, supilti į ledukų formeles ir užšaldyti. Iškirpti muslino audinio kvadratą, į vidurį sudėti uogų ledo kubelius ir surišti audinio kampus. Kai braškiniai ledo kubeliai pradės tirpti, ant veido uždėti vieną muslino kraštelį ir 5 min. pamasažuoti šiuo ryšulėliu visą veido ir kaklo odą sukamaisiais judesiais. Palikti kelias minutes kaukės likučius ir po to nuplauti su šaltu vandeniu.
 
  • Skaistinanti uogų kaukė veidui. Skaistina ir suteikia energijos, pultina ir drėkina odą. Sumaišyti 4 braškes, pusę avokado ir šlakelį citrinų sulčių dubenyje ir sutrinti iki tirštos košelės konsistencijos. Kaukę tepti ant švariai nuvalytos veido odos (idealiu atveju specialiu šepetėliu kaukėms, bet galima ir pirštais). Vengti akių ir lūpų zonų. Atsipalaiduoti ir palikti kaukę 20 min., po to nuplauti vėsiu vandeniu.
 
  • Uogų kaukė veidui, apsauganti nuo senėjimo. Ramina ir atjaunina odą, mažina smulkias raukšleles. Saują šviežių šilauogių sumaišyti su alyvuogių aliejumi, žaliųjų citrinų sultimis, avižomis ir žiupsneliu ciberžolės iki tirštos pastos konsistencijos. Kaukę tepti ant švariai nuvalytos veido odos (idealiu atveju specialiu šepetėliu kaukėms, bet galima ir pirštais). Vengti akių ir lūpų zonų. Atsipalaiduoti ir palikti kaukę 20 min., po to nuplauti vėsiu vandeniu.
 
  • Pigmentaciją mažinanti uogų kaukė veidui. Naikina strazdanas, smulkias raukšleles, randelius. Iš pradžių lygiomis dalimis sumaišyti alyvuogių ir vynuogių kauliukų aliejus. Įdėti 2 šaukštelis avižinių miltų. Sutrinti 6 – 7 avietes ir sudėti į mišinį. Kaukę tepti ant švariai nuvalytos veido odos (idealiu atveju specialiu šepetėliu kaukėms, bet galima ir pirštais). Vengti akių ir lūpų zonų. Atsipalaiduoti ir palikti kaukę 20 min., po to nuplauti vėsiu vandeniu.
 
  • Šveičiamoji uogų kaukė veidui. Švelniai šveičia odą, valo ir drėkina odą. Trintų braškes sumaišyti su šiek tiek bičių žiedadulkių, medaus ir alyvuogių aliejaus. Kaukę tepti ant švariai nuvalytos veido odos (idealiu atveju specialiu šepetėliu kaukėms, bet galima ir pirštais). Vengti akių ir lūpų zonų. Atsipalaiduoti ir palikti kaukę 20 min., po to nuplauti vėsiu vandeniu.
 
  • Egzotiškų uogų kaukė veidui. Naikina raukšles, stangrina ir šveičia odą, mažina odos poras. 100 g cukraus sumaišyti su 2 šaukšteliais Acai uogų ir šaukšteliu alyvuogių aliejaus, kad gautųsi švelnaus šveitiklio konsistencija. Įmasažuoti į odą ir palikti apie 5 min. ir nuplauti su vėsiu vandeniu.