Tikriausiai visi prisimena pasakas, kur sužeistieji žmonės ir žvėrys, atsigėrę ar išsimaudę stebuklingame vandenyje, pagyja. Ne tik šiuolaikinė medicina gali išgydyti, bet ir apsilankymas vietose, kurios turi stebuklingų, gydančių galių. Pasaulyje yra vietų, kur patiki net ir didžiausi skeptikai. Štai keletas tokių pavyzdžių.

 

"šventos vietos"

6 paslaptingos vietos iš viso pasaulio, kuriose yra dvasinių ir gydančių galių:

 
  • Lurdas Prancūzijoje. Viena populiariausių krikščionių piligrimų krypčių – Lurdas, kuris jau daugiau nei 150 metų garsėja kaip vieta, kur žmonės pagyja nuo sunkiausių ligų ir traumų. Viskas prasidėjo 1858 metų vasarį, kai Bernadette Soubirous pradėjo regėti vizijas, kuriose šventoji motina jai liepė iškasti šaltinį plikomis, gležnomis rankomis. Tą ji ir padarė. Garsas apie gydomąsias jo galias pasklido 1873-iaisiais. Nuo tada čia apsilankė milijonai piligrimų.
 
  • Stounhendžas pietryčių Anglijoje. Stounhendžas yra priešistorinis paminklas dievams, pastatytas 2600 metais prieš Kristų. Iki šiol nežinoma tikslios priežasties, kodėl Stounhendžas egzistuoja ir kokia jo tikroji paskirtis. Daugybė teorijų teigia, kad jis buvo pastatytas stebėti astronominius įvykius: vasaros ir žiemos saulėgrįžas, Mėnulio ir Saulės užtemimus. Stounhendžas – tai apskritimu išdėstytos statmenos uolos. Tai viena iš nuostabiausių ir įdomiausių vietų, kurias verta aplankyti bent kartą gyvenime. Stounhendžas per metus pritraukia daugiau nei 800 tūkstančių turistų, kuriuos ši vieta traukia savo keista ir paslaptinga atmosfera.
 
  • Egipto piramidės yra tikriausiai labiausiai stulbinantis žmogaus rankų kūrinys, kuris iki šiol stovi Žemėje. Tikima, kad piramidės reguliuoja Či energijos tekėjimą. Ši energija būtina žmonėms, kad išliktų sveiki ir stiprūs. Piramidė forma taip pat padeda atkurti energijų pusiausvyrą. Kai sergantis žmogus apsilanko Egipto piramidėse, jo energija išsilaisvina, pašalinami bet kokie energijos blokai. Aplankyti Egipto piramides svajoja daugelis, tačiau ne visiems pavyksta šią svajone paversti realybe. Laimingieji nuvyksta prie jų ir grįžę jaučiasi turtingesni dvasiškai.
 
  • San Markosas Gvatemaloje. Daugelis žmonių apsilankę San Markoso mieste vakarų Gvatemaloje šią vietą vadina rojumi Žemėje. Ši vieta atrodo nepaprastai dvasinga. Keliautojus traukia šio gamtos kampelio grožis, ramybė ir skirtingų dvasinių atradimų ir patirčių galimybės. Čia tvyro stipri energetika, pritraukianti keliautojus, kurie ieško daugiau negu gražių vaizdų. San Markose atliekama daugybė ritualų: meditacijos, masažai, būrimai su taro kortomis ir kitos dvasinės praktikos. Čia dar gyva vietinių Amerikos gyventojų majų kultūra ir puoselėjamos krikščioniškosios tradicijos.
 
  • El Santuario De Chimayo bažnyčia Naujojoje Meksikoje (JAV). Į šią vietą piligrimai traukia, norėdama išgyti. Bažnyčia yra įsikūrusi vaizdingoje ir labai gražioje vietoje, tačiau ji traukia tik tuos, kurie trokšta stebuklo. Kai kurie lankytojai šią vietą net praminė burtų šalimi. Chimayo mieste stūksanti bažnyčia kasmet pritraukia daugiau nei 300 tūkstančius žmonių, taip padarydama El Santuario De Chimayo bažnyčią lankomiausia visose Jungtinėse Valstijose. Šventykla unikali tuo, kad yra nesimetriška, apjuosta plaušamolio siena ir vartais. Komplekse yra du įspūdingi bokštai ir ranka drožinėtos durys. Į šią bažnyčią nėra jokių turistinių turų, nes ši bažnyčia yra veikianti. Bažnyčioje yra šventa patalpa, vadinama El Pocito. Ten yra šulinys, pilnas smėlingos žemės arba tierra bendita. Piligrimai šioje vietoje apsilanko vien todėl, kad galėtų šiuo smėliu išsitrinti savo kūnus. Kai kurie net valgo šventąją žemę, tikėdamiesi stebuklo.
 
  • Sedona Arizonoje (JAV) yra tikriausiai labiausiai energetiškai įkrauta vieta Šiaurės Amerikoje. Sedonoje yra 4 pagrindiniai energijos sūkuriai. Čia apsilankę žmonės pajaučia atgimstančią energiją savyje. Dėl šios priežasties ši vieta tokia populiari tarp piligrimų, kurie ieško dvasinio peno. Arizona garsėja ne tik šiltu oru, bet ir nepaprastomis raudonomis uolomis. Sedona dabar kartais net vadinama naujųjų laikų Meka. Visi, kuriems teko laimė čia apsilankyti, jautėsi pakylėti ir įgiję daugiau energijos. Po to jiems būna lengviau apsispręsti kuriuo gyvenimo keliu eiti, padeda atrasti naujus pomėgius ir pamatyti naują gyvenimo perspektyvą.