Kanaaniečių kilmės žodis Elohimas yra vienintelis daugiskaitinis daiktavardis, reiškiantis Dieviškąjį pradą arba Dieviškąjį „Mes“. Tai vienatinė kūrėjo jėga arba energija. Septyni galingieji Elohimai iš nieko sukūrė mūsų galaktikos sistemą.

 

astreja

Didžioji Centrinė Saulė siunčia energiją per Saulės sistemą ir tuomet ji per Elohimą ji perduodama į planetą jos gyventojams kasdieniniam naudojimui. Kai energija pereina per Elohimą, ji išsiskaido. Tada sakoma, kad septyni šviesos spinduliai (Dieviškosios savybės) pasiskirsto po žmonių planetą.

 

Septyni Elohimai reprezentuoja Dievo tėvo ir motinos psichines savybes arba veiksmus. Kiekviena siela, gaunanti kūno pavidalą Žemėje, turi Elohimo arba Dievo kibirkštėlę, kuri suformuoja septynkampę ugnies karūną arba žvaigždę kaktos lygmenyje, žmonių akims nematomą. Ši mistinė žvaigždė apdovanoja žmogų sąmoningumu ir gabumais. Jų spinduliai taip pat yra nukreipti į archangelus.

 

Septyni galingieji Elohimai ir jų spinduliai dvyniai:

 

  • Sekmadienis – vyriškasis pradas Heraklis, moteriškasis pradas Amazonė – Amazonija.
  • Pirmadienis – vyriškasis pradas Kasiopėja – Apolonas, moteriškasis pradas Minerva – Lumina.
  • Antradienis – vyriškasis pradas Orionas – Hera, moteriškasis pradas Andželika – Amora.
  • Trečiadienis – vyriškasis pradas Skaistusis Eloahas – Klara, moteriškasis pradas Astrėja.
  • Ketvirtadienis – vyriškasis pradas Vista – Ciklopija, moteriškasis pradas Kristalas – Virginija.
  • Penktadienis – vyriškasis pradas Taikos Eloahas – Ramybė, moteriškasis pradas Pacifika – Aloha.
  • Šeštadienis – vyriškasis pradas Arktūras, moteriškasis pradas Diana – Viktorija.

 

Heraklis – tai galios Eloahas. Jo pozicija yra ant pirmojo spindulio. Jis įkūnija ir reprezentuoja Dievo valią. Jo tikslas – vykdyti Dievo valią. Jis saugo išleidžiamą ir Žemėje naudojamą energiją, taip pat ir kitas planetas Saulės sistemoje. Taip pat jis yra meilės, drąsos ir stiprybės simbolis, skatina imtis veiksmų. Jo aukštis virš 4 metrų. Spalva – mėlyna. Amazonė taip pat labai didelio ūgio ir labai galinga.

 

Orionas yra dieviškosios meilės Eloahas. Jam paklūsta dieviškoji ir kosminė meilė. Spalva – rožinė. Jo spindulys dvynys – Andželika – perneša ir spinduliuoja begalinės meilės energiją.

 

Klara arba skaistusis Eloahas reprezentuoja kosminį tyrumą, kuris padeda išlaikyti idealią visatos tvarką. Ketvirtasis spindulys gali išlaisvinti dieviškosios meilės kosminę mėlynąją šviesą, kuri kaupiasi mūsų kūnuose. Astrėja yra spindulys dvynys. Ji naudoja ir pakeičia psichinę ir astralinę substanciją Žemės atmosferoje. Taip pat ji šalina kenksmingą, neigiamą substanciją individualiuose gyvenimuose. Spalva – žydra.

 

Taikos Eloahas arba ramybė – šeštojo spindulio Eloahas. Jis įkūnija ramybę Saulės sistemoje. Skleidžia palaikančią, suteikiančią stiprybės energiją. Ji reprezentuoja tarnavimą, atsidavimą, rūpestį. Šie spinduliai švyti ryškiai raudona spalva. Pacifika – spindulys dvynys, taip pat atneša taiką.

 

Arktūras – septintojo spindulio Eloahas, švytintis violetine liepsna ir reiškiantis laisvę ir gailestingumą. Jis siejamas su maldavimu, prašymu malonės. Saulės sistemoje violetinė liepsna atsakinga už žmonijos nuoširdumą ir stiprų laisvės poreikį. Jis gali padėti išsilaisvinti iš bet kokių apribojimų, suvaržymų ir trūkumų. Jo dvynys spindulys – Diana – sustiprina liepsnos spalvos intensyvumą ir turi valomąją galią. Jo dėka aplink žmogų gali sklisti tyra šviesa.

 

Induistų laimės deivė Lakšmė teigė: „Tegul jūsų veiksmus valdo širdis, o ne protas“. Egiptiečių derlingumo ir motinystės deivė Izidė tikėjo, kad niekas mums nenutinka šiaip… Viskas nutinka būtent tam, kam to reikia. Iš tiesų jei žmogus įsiklausytų į septynis savo spindulius, jis galėtų pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Jie įkūnija pasaulio šviesą – žemiškojo gyvenimo siekiamybę. Energetinės vibracijos suteikia dvasinių įrankių, kurie gali padėti ilgame ir sunkiame dvasinių ieškojimų kelyje. Jie sustiprina dvasinę apsaugą, suteikia gyvybingumo, tikėjimo, kantrybės, atsidavimo, individualumo, teisingumo, padeda aiškiau matyti ir suteikia kitų neįprastų gebėjimų, tarsi pakylėja iki dangaus.