Intymiuosius žaidimus iš lovos perkelti į įdomesnes vietas verta ne tik nuotykių mėgėjams, bet ir visiems, į kurių seksualinį gyvenimą įsisuka rutina. Juk kaskart mylėtis toje pačioje vietoje darosi nuobodu. Atradę naujų erdvių aistrai tenkinti mylimieji pasijus it santykių pradžioje, kai viskas taip nenuspėjama ir taip jaudina. Stiprios emocijos garantuotos!

 

seksas

Persirengimo kabina

 

Turbūt ne vienas bent slapčiomis yra susimąstęs, koks jaudinantis seksas būtų parduotuvės persirengimo kabinoje: mažai erdvės, besiliečiantys kūnai, dideli veidrodžiai, jaudinanti rizika būti užkluptiems. Deja, tai nepriimtina. Užtat galima šią nuotaiką susikurti namų drabužinėje. Svarbiausia – nepamiršti didelio veidrodžio, atspindinčio nuo galvos iki kojų pirštų galiukų – galima ne tik vienam kitu grožėtis, bet ir matyti partnerio reakciją bei geriau suprasti, kas jam teikia didžiausią malonumą. Aistringiausias seksas būna tuomet, kai užklumpama netikėtai, pvz., rytą, kai mylimasis ieško, ką apsivilkti, ruošdamasis į darbą. Aistringa trumpa sueitis suteiks žvalumo ir geros nuotaikos visai dienai!

 

Saulės nutviekstas paplūdimys

 

Ieškantiems romantikos ir mėgstantiems gamtą geriausia vieta seksui, ypač šiltuoju metų laiku, yra paplūdimys. Žinoma, būtina rasti itin nuošalią vietą, kur vienas kitu garantuotai galima mėgautis vienumoje, nedrumsčiant aplinkinių ramybės. Kaitri saulė, įkaitęs smėlis ir nuogą kūną glostantis jūros vėjas leis pasijusti it romantiškame filme. Tokioje vietoje itin tiks lėtas, jausmingas seksas. Jeigu tik yra galimybė, derėtų jį išmėginti per saulėlydį ar saulėtekį – bus dar daugiau romantikos, paslaptingumo. Jeigu pajūryje nėra saugios vietos, galima mylėtis nuošalaus ežero ar privataus tvenkinio pakrantėje. Intymūs žaidimai gamtoje leidžia pasijusti it pirmykščiams žmonėms, todėl pažadina instinktus ir aistrą.

 

Virtuvė arba svetainė

 

Tai – tinkamiausios erdvės neįprastam seksui tiems, kas dar tik pradeda eksperimentuoti. Perkelti meilės žaidimus į virtuvę ar svetainę – vieni juokai, o nauji potyriai neišvengiami. Jaudins vien žinojimas, kad aistros tenkinamos tarsi uždraustoje vietoje, kur įprastai valgoma, bendraujama su svečiais ar šeimos nariais. Vėliau pusryčiaudama ar plepėdama svetainėje su bičiuliais pora patylomis prisimins, ką veikė čia praėjusį kartą, ir tai vėl pažadins aistrą bei norą išmėginti „uždraustus žaidimus“ dar kartą. Virtuvė ar svetainė patogios seksui dėl baldų įvairovės – juk čia tiek įvairių paviršių, pvz., aukštų spintelių, komodų, stalų, leidžiančių išmėginti naujas sueities pozas.

 

Nuosavas baseinas

 

Nesvarbu, ar baseinas namo viduje, ar lauke, neišbandyti meilės žaidimų jame būtų tikra nuodėmė. Žinoma, jeigu baseinas teliūškuoja privačiame kieme, teks įsitikinti, kad meilės žaidimai bus nepasiekiami smalsioms kaimynų akims. Vanduo atpalaiduoja, todėl nuveja šalin dienos rūpesčius, baimes, nerimą ir leidžia visiškai atsiduoti vienas kitam. Kai atsipalaiduojama, išdrįstama išmėginti daugiau naujovių, įgyvendinama slaptų fantazijų. Kai didžioji kūno dalis yra po vandeniu, padidėja judesių amplitudė, kūnai tampa lengvesni, o tai leidžia išmėginti tas sueities pozas, kurios įprastai būtų per sudėtingos. Tiesa, intymieji žaidimai vandenyje kelia ir šiokių tokių keblumų. Čia prezervatyvai nėra tinkama apsauga nuo neplanuoto nėštumo, mat chloruotas vanduo gali juos pažeisti ir padaryti neveiksmingus. Be to, intymiesiems žaidimams vandenyje greičiausiai prireiks vandeniui atsparių lubrikantų, mat vanduo išplauna natūralias makšties išskyras, palengvinančias sueitį.

 

Privataus namo laiptinė

 

Jeigu gyvenama dviejų ar daugiau aukštų privačiame name, verta išmėginti intymiuosius žaidimus ant laiptų. Jie parankūs ne tik dėl didesnio jaudulio, kad mylimasi neįprastoje vietoje, bet ir leidžia išmėginti pačias įvairiausias pozas. Tai ideali vieta pozai, kai partneris įsiskverbia iš nugaros. Moteriai tereikia palypėti kelis laiptelius aukštyn ir priklaupti, tuomet vyras gali patogiai įsiskverbti, nevargindamas savo nugaros. Dar viena puiki sueities poza laiptinėje – moteris viršuje, nugara atsirėmusi vyrui į krūtinę. Tereikia minkštos pagalvėlės vyro nugarai atremti. Moteriai patogu judėti, nes gali tvirtai remtis rankomis ir kojomis. Išradingos poros gali rasti dar ne vieną būdą, kaip panaudoti laiptus išskirtiniams meilės žaidimams.

 

Gėlėse skendintis balkonas

 

Daugiabučio balkonas intymiesiems žaidimams tiks tik tuo atveju, jeigu yra įstiklintas ir saugo nuo aplinkinių žvilgsnių. Gyvenantys privačiame būste gali mėgautis didesne laisve, jeigu tik balkonas nėra atsuktas į artimiausių kaimynų kiemą. Šiaip ar taip, jaudina tai, kad galima stebėti, kas vyksta lauke, – tai sukuria buvimo viešoje vietoje ir rizikos būti pričiuptiems iliuziją, tačiau iš tiesų mylimieji yra saugūs ir nepastebimi. Jeigu balkonas gausiai apsodintas gėlėmis, aistrą kursto žiedų gausa ir jausmas, kad esama gamtoje, užvaldo atpalaiduojantis laisvės pojūtis.

     

Kitos vertos išmėginti vietos

 
 • Ant veikiančios skalbimo mašinos. Jeigu moteris bus ant jos atsisėdusi, skalbimo mašinos vibravimas suteiks aštresnių pojūčių ir padidins orgazmo tikimybę.
 
 • Viešbutyje. Seksas šioje vietoje geras tuo, kad mylimieji yra visiškai laisvi nuo buitinių rūpesčių – gali šėlioti negalvodami, kad paskui teks kuopti paliktą netvarką. Vaikus auginančios poros gali mėgautis laisve, nes nėra baimės būti užkluptiems mažųjų šeimos narių. Be to, viešbutis yra puiki erdvė vaidmenų žaidimams, ypač apsimesti nepažįstamaisiais.
 
 • Ant privačios valdos pievutės. Svarbiausia, kad nuogus kūnus liestų žolė – nereikia jokių pledų. Augmenija maloniai kutena ir suteikia papildomo jaudulio.
 
 • Lietuje. Geriausia, kai lietus būtų šiltas, o pora atsiduria privačioje vietoje. Nereikia net nusimesti visų drabužių, nes šlapi ant kūno atrodo itin gundomai, o intymūs žaidimai lietuje įgauna ypatingo žavesio. Lietų visuomet gali atstoti ir purkštuvas, drėkinantis veją.
 
 • Ant minkšto kilimėlio šalia židinio. Romantiškiausia šioje vietoje meilės žaidimais mėgautis vakare, jau sutemus. Tuomet liepsnos sukuria jaukią prieblandą, nuogus kūnus apgobia maloni, atpalaiduojanti šiluma. Tai tinkamiausia vieta lėtam, jausmingam, gal net tantriniam seksui.
 
 • Žiedlapių pribertoje lovoje. Žiedlapių turėtų būti tiek daug, kad kiltų jausmas, jog juose maudomasi. Tokia romantiška idėja itin patinka moterims. Tik svarbu atminti, kad tokioje aplinkoje visiškai netinka greitas ir šiurkštus seksas.
 

Įdomu

   

Atlikus tarptautinę apklausą paaiškėjo įdomių dalykų apie intymiuosius santykius.

 
 • Apie 33 % žmonių yra išmėginę seksą automobilyje. Jis itin populiarus tarp amerikiečių – ten šią vietą yra išbandę net apie 60–80 % žmonių.
 • Viešose pasilinksminimo vietose, pvz., kino teatre ar pramogų parke, yra mylėjęsi apie 5 % žmonių. Didžioji jų dalis – 33–40 m.
 • Gamtoje aistrą tenkina apie 23 % žmonių. Ši vieta mėgstamiausia vyresnio amžiaus (41–65 m.) asmenų. Net 36 % jų seksui mielai renkasi gamtą.
 • Draugų namuose pasimylėti yra išdrįsę apie 6 % žmonių. Daugiausia tai daro 18–32 m. jaunimas.
 • Savo namo kieme ar baseine intymiaisiais žaidimais mėgaujasi apie 12 % apklaustųjų. Ši vieta itin populiari tarp 41–65 m. žmonių – net penktadalis jų yra mylėjęsi šioje vietoje.
 • Darbovietėje ar bibliotekoje seksu užsiima vos 2,5 % apklaustųjų, daugiausia 18–24 m. jaunuolių.
 • Pusiau viešose vietose, išsaugodami privatumą, pvz., lėktuvo tualete ar viešbučio balkone, intymiuosius žaidimus yra išmėginę 7 % žmonių.
 • Viešajame tualete aistras yra tenkinę apie 4 % apklaustųjų, daugiausia tokių tarp 25–32 m. žmonių.
 • Viešbutyje mylisi maždaug 7,5 % apklaustųjų.