Pamatyti vietą, kurioje žmogus gyvena, tai praktiškai tas pats – kas iš naujo susipažinti su tuo pačiu žmogumi. Nesvarbu, kada ir kaip patekote į jo teritoriją – apsilankėte jo namuose, norėdamos pratęsti pasimatymą arba trumpam užsukote į jo namus ir luktelėjote, kol jis persirengs. Net ir greitas žvilgsnis į vyro butą gali atskleisti apie jį daug informacijos. Tad į ką pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį.

 

vyrai

6 dalykai, į kuriuos reikia atkreipti vyro namuose:

 
  • Gyvena ne vienas. Jeigu suaugęs vyras gyvena su tėvais, tai yra pirmas įspėjamasis ženklas. Reikėtų pabandyti išsiaiškinti aplinkybes: ar jis grįžo gyventi su tėvais dėl laikinų sunkumų, ar apskritai niekada nėra gyvenęs atskirai? Negali sau leisti išsinuomoti butą ar nenori? Vyrai, kurie nemato prasmės gyventi atskirai, kol neturi rimtos merginos, labai dažnai nėra nepriklausomi savo kasdieniniame gyvenime. Jie lieka gyventi su mama, kuri skalbia, tvarko namus, padaro valgyti, kol randa kažką, kas ją pakeičia. Kitas variantas, kai vyras gyvena kartu su draugais arba pažįstamais. Tai reiškia, kad jis yra šiek tiek labiau nepriklausomas. Jeigu namie sutinkate ir jo kaimynus, atkreipkite dėmesį ne tik į situaciją, bet ir atmosferą namuose. Kaip kiti namiškiai elgiasi su jūsų išrinktuoju: gal jie skundžiasi tuo, kad jis vėl paliko neišplautą puodelį, ar pamatę jį, jie jaučiasi patenkinti, ar suirzę. Kartu gyvenantys žmonės paprastai žino vieni apie kitus daugiau negu jų antrosios pusės, su kuriomis tik vaikšto į pasimatymus, todėl neignoruokite jų elgesio ir bendravimo.
 
  • Kambaryje dvokia taip, lyg kažkas ten būtų miręs. Kartais tvarkinga vyro išvaizda nereiškia, kad ir jo namai tokie patys švarūs ir kvepiantys. Jeigu namai yra netvarkingi, atkreipkite dėmesį į tai, ką jis apie tai kalba. Ar jis atsiprašo už betvarkę? O gal jis tiesiog pastumia kalną šiukšlių su alkūne ir pasiūlo arbatos iš puodelio su pelėsio kvapeliu? Aplinkybės, kuriomis apsilankote jo namuose, taip pat labai svarbios. Jeigu dėl apsilankymo nebuvo tartasi iš anksto, nedidelę netvarką galima toleruoti.
 
  • Jo kambaryje yra knygų lentyna. Atkreipkite dėmesį į tai, kokios knygos toje lentynoje. Ar tai įvairi literatūra, o ne tik vadovėliai, kuriuos jis pamiršo grąžinti, kai dar mokėsi mokykloje? Be abejo, knygų nebuvimas nerodo vyro ribotumo, nes šiais laikais dažnas skaito elektronines knygų versijas. Tačiau, jei jo namuose yra atskira vieta knygoms, reiškia, kad ši veikla jam labai svarbi.
 
  • Viskas gyvenimas, susitelkęs aplink kompiuterį. Kartais pakanka greitai pažvelgti į kambarį, kad suprastumėte, kur daugiausiai vyras praleidžia laiko. Krūva neplautų puodelių prie kompiuterio, tuščios maisto pakuotės, pagalvėlės, antklodės, pledai išduoda mėgstamiausius užsiėmimus. Kartais užtenka vien pažvelgti į kito žmogaus kambarį, kad nuomonė apie jį visiškai pasikeistų.
 
  • Jis turi naminį gyvūną. Jeigu vyras laiko gyvūną, tai rodo, kad jis nebijo įsipareigojimų ir gali pasirūpinti kitais. Be abejo, kurti santykius su mergina yra sudėtingiau negu pašerti katę, bet vis dėlto tai parodo psichologinį žmogaus brandumą.
 
  • Paklota lova. Galbūt jis nespėjo susiplauti indų po pusryčių arba paliko drabužius, sukrautus ant kėdės, bet, jeigu kiekvieną rytą pasikloja lovą, tai yra geras ženklas. Tai vienas iš įpročių, kurie skiria neatsakingą paauglį nuo suaugusio žmogaus. Pakloti lovą, nusivalyti stalą, nusiprausti rytą – tai mechaniškai atliekami veiksmai kiekvieną rytą, rodantys, kad vyrui reikia ne namų tvarkytojos, o moters, gyvenimo draugės.