Skoningos, įmantraus dizaino, kuris puikiai dera bet kokiame kambaryje ir bet kokiame interjere, plisuotos žaliuzės – ypač pamėgtas lietuvių pasirinkimas, kuris sulaukia vis daugiau dėmesio ir džiugina ilgaamžiškumu. Tiesa, kol vieni jomis drąsiai „dekoruoja“ visų namų langus, tuo tarpu kiti nori sužinoti svarbiausius privalumus, kurie ir lemia, kad pasirenkami būtent šie langų uždangalai.

 

unnamed

Nuotrauka: www.solemlux.lt

1.      Tinka bet kokio tipo langams.

 

Plisuotos žaliuzės labiausiai vertinamos dėl universalumo. Tai puikus pasirinkimas ne tik bet kuriuose kambariuose, tačiau taip pat ir bet kokio dydžio, matmenų, stiliaus langams. Kadangi šiais laikais dažnai užsakomi unikalūs, vienetiniai namų projektai – renkantis žaliuzes taip pat labai svarbu, kad jos maksimaliai atitiktų paties lango „poreikius“.

 

2.      Dengiamas norimas lango plotas.

 

Bene pats didžiausias šių langų privalumas ir yra tai, kad galima uždengti norimo ploto langą. Nuo apačios iki viršaus per vidurį, tik tam tikrą zoną arba visą langą. Tai suteikia galimybę pasislėpti nuo tiesioginių saulės spindulių arba kaimynų akių visiškai neuždengiant lango ir tuo pačiu pro jį patenkančio šviesos šaltinio. Patogu? Net labai.

 

3.      Apsauginė funkcija.

 

Kaip jau supratote, šio tipo žaliuzės labai sėkmingai apsaugo tiek nuo saulės, tiek nuo smalsių kaimynų akių, tad galėsite džiaugtis privatumu. Susipažinkite su audiniais ir pasirinkite tokius, kurių paviršius yra blizgus. Jis veikia tarsi veidrodis, kuris apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių patekimo į patalpas. Taip išvengiama didelės kaitros, kuri vasaros metu gali sukelti diskomfortą kambaryje.

 

4.      Dizainas – pagal kiekvieno poreikius.

 

Svarbus šio tipo roletų privalumas yra labai platus dizainų pasirinkimas. Solemlux gali pasiūlyti labai daug skirtingų audinių, kurie kinta ne tik savo tekstūra bei savybėmis, tačiau ir stiliumi. Jeigu namuose yra daug langų ir visus juos norite dekoruoti unikaliais sprendimais – tokiu atveju nebijokite išbandyti įmantresnius stilius, kadangi roletai gali tapti svarbiausiu patalpos akcentu: formuokite laiptelius, rinkitės unikalius raštus, kurkite platų spalvinį spektrą, kuris pagyvins tamsų interjerą.

 

unnamed

 

5.      Nereikalinga sudėtinga priežiūra.

 

Galiausiai, plisuotos žaliuzės taip pat padeda išvengti sudėtingos priežiūros, tačiau visada atrodo puikiai. Svarbiausia pirkti iš patikimų prekybos vietų, kuriose siūlomi aukščiausios kokybės gaminiai, išvengiama audinių blukimo, o priežiūrai užtenka naudoti tik vandenį su šlapia kempine.

 

Nepateikime universalių patarimų, kurie padės rasti labiausiai Jūsų namams tinkamus langų uždangalus. Tačiau plisuotos žaliuzės dažnai vadinamos viena optimaliausių galimybių bet kokio interjero namuose ir bet kokio tipo langams.