Pirmasis kartas su nauju partneriu yra labai laukiama ir jaudinanti akimirka, tačiau ką daryti, kad toji naktis būtų iš tikrųjų kupina meilės aistros, o ne nusivylimo ir slopinamų giliai viduje ašarų.

 

seksas

Pirmasis kartas su nauju partneriu yra labai subtilus reikalas, todėl geriausia, ką galite padaryti – tai nepersistengti, siekiant parodyti save iš pačios geriausios pusės. Stengtis išlikti ramiems ir būti dėmesingiems partneriui – tai padės mėgautis intymumu su nauju vyru.

 

 5 pagrindinės sekso su nauju partneriu taisyklės:

 
  • Svarbiausia – patogumas. Pagrindinė nepamirštamo sekso taisyklė yra komfortas, nuo jo priklauso abiejų partnerių malonumas. Norint atsipalaiduoti reikia prigesinti šviesas, galima uždegti žvakių, įjungti gražią muziką ir neskubinti įvykių – leisti sau mėgautis ilga ir jaudinančia įžanga į seksą.
 
  • Smulkmena, bet malonu. Norėdamos sumažinti įtampą ir sušvelninti jaudinančią atmosferą – paruoškite savo vyrui malonią staigmeną. Pavyzdžiui, paruoškite vakarienę dviem (pagaminkite mėgstamiausią jo patiekalą arba padarykite kažkokią kitą staigmeną, apie kurią jis buvo užsiminęs per pirmuosius pasimatymus).
 
  • Netylėti – viską aptarti. Pirmasis seksas nėra geriausias laikas galvosūkiams ir sunkiai suprantamoms užuominoms – pernelyg didelis romantinis paslaptingumas gali sutrikdyti vyrą lovoje. Įsitikinkite, kad jis tikrai suprato kur ir kada pirmasis seksas bus. Taip apsaugosite save nuo nemalonių siurprizų (neteks raudonuoti iš gėdos dėl nubėgusios pėdkelnių akies arba dėl netikėtai užklupusių svečių). Jeigu partnerio veiksmai atrodo netinkami arba nemalonūs – netylėkite kaip apklausiami partizanai, bet pasakykite, kas nepatinka, parodykite, ką norėtumėte, kad jis darytų, nurodykite kryptį.
 
  • Juoktis be priežasties. Jeigu sekso metu negalite atsikratyti sumišimo ar nejaukumo, neužsidarykite savyje ir nenusiminkite. Tiesiog pasijuokite iš situacijos kartu ir tęskite tai, ką pradėjote. Tačiau jeigu vyras akivaizdžiai nerimauja arba seksas su juo neatitinka lūkesčių – juokeliams ne laikas ir ne vieta, verčiau parodyti maksimalų supratingumą ir rūpestį.
 
  • Neatskleisti visų kortų. Nerekomenduojama parodyti partneriui, viską, ką mokate ir galite lovoje, per pirmąjį suartėjimą. Jūs dar tik pradedate vienas kitą pažinti ir negalite būti tikri, kas partneriui iš tikrųjų patinka, o kas jį atgraso. Reikėtų išlaikyti intrigą ir atskleisti savo talentus bei pokyčius palaipsniui.