Ar per pirmąjį pasimatymą pasidomite, koks yra jums patinkančio žmogaus Zodiako ženklas? Galbūt verta tai pradėti daryti, nes tai gali ateityje padėti išvengti nusivylimo. Daugelio nuomone, gimimo data (ne tik diena ir mėnuo, bet ir laikas) lemia kai kuriuos mūsų charakterio bruožus, taip pat lemia tai, kaip elgiamės tam tikrose situacijose, įskaitant ir susijusias su jausmais. Štai kodėl geriau būti atsargiems prieš leidžiants į artimus santykius su žemiau išvardytais Zodiako ženklais. Kodėl? Tai labiausiai širdis daužantys Zodiako ženklai!

 

astrologija

1) Dvyniai

 

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės iš prigimties yra socialūs, jiems sunku priimti sprendimus ir jiems patinka, kai daug kas vyksta jų gyvenime. Be to, jiems labai greitai viskas nusibosta. Taigi, susitikinėjimas su žmogumi, gimusiu nuo gegužės 21 d. iki birželio 20 d., gali atrodyti kaip pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais. Pirmiausiai toks žmogus skiria antrajai pusei šimtą procentų savo dėmesio, tačiau po to staiga jis pradeda nebeturėti laiko arba visiškai atstumia partnerį ir pradeda susitikinėti su kitu. Su tokiu žmogumi užmezgus stabilius santykius, lengviau nebus. Gimusiesiems po Dvynių ženklu reikia nuolatinės stimuliacijos ir dirgiklių. Dėl to retkarčiais jie gali išprovokuoti ginčus arba tyčia sukelti partnerio pavydą, pavyzdžiui, nekaltai flirtuodami su kuo nors kitu.

 

2) Liūtas

 

Kai kalba pasisuka apie profesionalus širdžių ėdikus ir daužytojus, negalima nepaminėti Liūtų. Liūtas – tai ugnies ženklas, kuris bet kokia kaina gina savo įsitikinimus ir nesileidžia į kompromisus. Žmogus, gimęs nuo liepos 22 d. iki rugpjūčio 23 d., yra kupinas egocentriškumo. Dėl to, deja, jis nepastebi savo partnerio poreikių ir lūkesčių. Jei norite su tokiu žmogumi sukurti laimingus santykius, verta susitaikyti su tuo, kad jūs niekada nebūsite pirmoje vietoje. Jei nepritapsite prie šio Zodiako ženklo subtilybių, jūsų širdis netrukus gali sudūžti į tūkstančius mažų stiklo šukių.

 

3) Šaulys

 

Žmogus, gimęs po Šaulio ženklu, yra azartiškas ir mėgstantis nuotykius, turi stiprų laisvės pojūtį. Jis nekenčia, kai jį kas nors riboja. Kai kuriuose santykiuose gali jaustis tarsi įkalintas. Tokiu atveju jis tikrai pasistengs juos kuo greičiau užbaigti ir eiti toliau toliau ieškoti nuotykių. Tai jis padarys, nė neatsižvelgdamas į tokių veiksmų pasekmes. Taip pat verta turėti omenyje, kad Zodiako ženklui Šauliui gali kilti sunkumų užmegzti santykius. Jis gali tai padaryti, o gali ir ne. Štai kodėl žmonės, gimę nuo lapkričio 22 iki gruodžio 21 d. kartais sudaužo širdis savo antrosioms pusėms, nors kartais tai padaro ir neturėdami jokių blogų ketinimų.

 

4) Vandenis

 

Kaip ir Šauliui, laisvė gimusiems su Vandenio ženklu yra svarbi kaip deguonis. Jie neketina riboti savo partnerio ar draugo. To paties tikisi ir mainais. Jei antroji pusė to nesupras, greičiausiai jie pasuks skirtingais keliais. Tačiau reikėtų pabrėžti  GREIČIAUSIAI, nes su Vandeniu niekada negali žinoti, kaip bus. Jie yra nestabilūs savo jausmuose ir keičia nuomonę taip pat dažnai kaip Lietuvos pajūrio orai. Be to, po šiuo Zodiako ženklu gimęs žmogus nelinkęs kalbėti apie savo jausmus – tiek teigiamus, tiek neigiamus. Dėl bendravimo stokos kai kurios problemos santykiuose gali tapti sudėtingesnės ir tai dažnai sukelia skausmingą išsiskyrimą.