Išrinkti dovaną, kuri nuoširdžiai pradžiugintų, sudėtinga. Šiek tiek palengvinti kalėdinių dovanų rinkimą gali padėti žmonių, kuriems ruošiamos staigmenos, horoskopo ženklas.

 

"dovanos"

Laikas iki šv. Kalėdų sparčiai tirpsta. Jau tuoj reikės po eglute palikti į šventinį popierių supakuotas dovanėles. Metas pagalvoti (jei dar nepradėjote) apie dovanas artimiesiems ir geriausiems draugams. Ateinantys metai pagal kinų horoskopą bus ugninės (raudonos) beždžionės metai, todėl dovanos turėtų būti tokios, kad jai patiktų, t. y. atitiktų naujų metų energiją bei asmenines savybes. Lengviausiai išrinkti dovanas, įsiklausius į tai, ko nori kiekvienas Zodiako ženklas…

 

Reikėtų priminti, kad „tikraisiais“ Zodiako ženklais yra laikomi tie asmenys, kurie gimė nuo 1 iki 18 dienos. Kitus gali veikti anksčiau ar vėliau esantis Zodiako ženklas – tiek astrologinė charakteristika, tiek prognozės. Todėl, pavyzdžiui, renkat dovaną, reikėtų atsižvelgti ir į tai.

 

Dovana Avinui. Dovana turėtų tokia, kuri padėtų atsikratyti energijos pertekliaus ir suteiktų pozityvių emocijų. Puikus pasirinkimas: riedučiai, pačiūžos, čiuožyklos abonementas, šuolis su guma ir kitų ekstremalių pramogų kuponai ir kvietimai. O tiems šio Zodiako ženklams, kurie dėl sveikatos ar kitų priežasčių neužsiima aktyviu laisvalaikiu, galima padovanoti bilietus į juokingą (gali būti net juodo humoro) komedijos teatrą ar filmą.

 

Dovana Jaučiui. Patiktų dovana, kuri padėtų atsipalaiduotų ir pašalintų įtampą. Tai gali būti, pavyzdžiui, apsilankymas SPA centre, masažas, žvaigždžių projektorius, kokybiškas ir jaukus patalynės komplektas, meditacinės muzikos rinkinys. Jeigu šio ženklo atstovas daug dirba, galima padovanoti patogią biuro kėdę arba aukščiausios kokybės delikatesų.

 

Dovana Dvyniams. Patiktų dovana, kuri patenkintų jų smalsumą. Tai gali būti, pavyzdžiui, teminės ekskursijos, susijusios su paslaptimis ir legendomis, geras detektyvas, sudėtingos dėlionės ir įdomūs galvosūkiai. Jiems turėtų patikti ir dovanos, susijusios su bendravimu – mobilusis telefonas, kvietimas į kokius nors psichologinius mokymus, adresų knygutė su raudonos odos viršeliais.

 

Dovana Vėžiui. Tiktų dovana, kuri padėtų atkurti vidinę pusiausvyrą ir energiją. Tai, pavyzdžiui, gali būti aromatinės lempos arba žvakės su kvapiaisiais aliejais, kurios padėtų pagerinti nuotaiką ir pralinksmintų, narystė sporto klube, namų treniruoklis, bilietas į cirką. Taip pat patiktų gauti gerą knygą arba pakvietimą į psichologinius mokymus, kaip išmokti manipuliuoti kitais.

 

Dovana Liūtui. Galima dovanoti kažką, kas pamalonintų jų šiek tiek narcizišką prigimtį: stilinga ir prabangi apranga, juvelyriniai dirbiniai bei aksesuarai, veidrodžiai, elegantiškos pudrinės. Taip pat tinka dovana, susijusi su jų kūrybine raiška ir pomėgiais. Pavyzdžiui, mėgstančiam tapyti – teptukų arba kitų dailės priemonių rinkinys, būgnų lazdelės – mušantiems būgnus, originalūs mediatoriai – mėgstantiems brazdinti gitarą.

 

Dovana Mergelei. Tiktų dovana, susijusi su aistra. Tai gali būti erotiški apatiniai drabužėliai, sekso žaislai (tačiau tik iš pačių artimiausių), „Kama Sutra“, erotiški žaidimai, aromatiniai aliejai, afrodiziakai, kvepalai su feromonais. Be to, galima įteikti dovanas, susijusias su atsipalaidavimu: masažo kuponą, šiltą pledą, supamąją kėdę, židinio imitaciją.

 

Dovana Svarstyklėms. Rekomenduojama dovanoti kažką, kas padėtų stiprinti nervų sistemą, padėtų atkurti emocinę pusiausvyrą. Pavyzdžiui, galima padovanoti hidromasažų kuponą arba pasivažinėjimą kartingais. Taip pat kažką, kas padėtų saldžiai išsimiegoti: miego kaukę, ausų kištukus, ortopedinę pagalvę. Šio ženklo atstovams taip pat patinka įvairūs stilingi aksesuarai, tinkantys prie jų garderobo.

 

Dovana Skorpionams. Šio ženklo atstovams geriau nerengti siurprizų, nes reakcija į juos – neprognozuojama. Geriau iš anksto pasiteirauti, ką jie norėtų gauti. Jeigu vis dėlto norisi nustebinti, galima padovanoti kažką į šio ženklo atstovo kolekciją arba dovanų krepšelį su pirkiniais, kurie jam iš tikrųjų patinka. Skorpionams svarbu matyti, kad dovana buvo išrinkta nuoširdžiai galvojant apie juos.

 

Dovana Šauliui. Tiktų dovana, kuri padėtų atsipalaiduoti, pašalinti įtampą ir padėtų kontroliuoti vidinę energiją. Pavyzdžiui, tai galėtų būti kvietimas į energingų šokių arba bokso pamokas arba vonios druskų rinkinys. Iš tikrųjų jiems galima dovanoti beveik bet ką, svarbiausiai, kad netrūktų gero humoro jausmo.

 

Dovana Ožiaragiui. Tiktų dovana, kuri padrąsintų juos imtis veiksmų. Tai gali būti įdomi ekskursija, sporto salės abonementas, kompiuterinė programa, tinkanti darbui arba verslo pradžiai. Taip pat jiems patiktų gauti tokią dovaną, kuri parodytų jų pranašumą prieš kitus. Tinka šiek tiek pompastiški daiktai, kurie kelia jų statusą.

 

Dovana Vandeniui. Tiktų dovana, kuri padėtų plėsti pažintis ir leistų užsiimti kolektyvine veikla. Pavyzdžiui, galima padovanoti kvietimą į dirbtuves, kur renkasi daug žmonių ir reikia glaudžiai bendradarbiauti su kitais žmonėmis. Sporto aistruoliui galima padovanoti bilietą į sporto rungtynes.

 

Dovana Žuvims. Tiktų dovana, kuri ilgą laiką padėtų išsaugoti gerą nuotaiką, stiprintų pasitikėjimą savimi. Išrinkti dovaną sudėtinga, nes ji priklauso nuo individualių asmens savybių. Tai gali būti gera knyga, drabužis, juvelyriniai dirbiniai, kristaliniai mineralai, kuriuos būtų galima pasidėti ant darbo stalo ar net minkštas žaislas. Taip pat joms patiktų gauti bilietus į teatrą arba kažką skanaus.