Astrologija pateikia atsakymus visose gyvenimo srityse. Nenuostabu, kad tam tikri augalai taip pat gali sustiprinti arba susilpninti Zodiako ženklų savybes. Sužinokite, kokie augalai labiausiai tinka jums.

 

12 Zodiako ženklų ir jiems tinkamiausių augalų:

 

lotusas

 • Avinas. Po šiuo ženklu gimę asmenys garsėja tuo, kad visada gauna tai, ko užsigeidžia. Todėl jiems gali tikti auginti gvaizdūnes ir spriges, kurioms nereikia daug dėmesio ir priežiūros.
 
 • Jautis. Šio ženklo atstovai dievina lėtus ir jausmingus gyvenimo malonumus. Vienas iš tokių malonumų – pavasarį pražystančios svaigiai kvepiančios alyvos. Meilę pritraukti gali padėti našlaitės, Veneros planetos globojamos gėlės. Finansinę sėkmę – aromatingi pačiuliai.
 
 • Dvyniai. Po šiuo Zodiako ženklo gimę asmenys yra protingi ir komunikabilūs. Jiems svarbu užmegzti intelektualinį ryšį su kitais. Jiems rekomenduojama auginti rozmariną, kuris padėtų išsaugoti minčių ir proto skaidrumą. Kiti aromatingi augalai (levandos ar pakalnutės) taip pat padeda išvalyti mintis.
 
 • Vėžys. Šio ženklo atstovai daro viską, kad kiti jaustųsi saugūs ir mylimi. Jie garsėja savo rūpestingumu ir dėmesingumu. Žvaigždės sako, kad jiems geriausia auginti jazminus, kurių skleidžiamas malonus aromatas maloniai nuteikia ir ramina. Įvairūs kambariniai augalai vazonuose taip pat turi panašų, atpalaiduojantį poveikį.
 
 • Liūtas. Po šiuo Zodiako ženklu gimę asmenys skleidžia pozityvumą ir energiją visur, kur pasirodo. Astrologai jiems rekomenduoja auginti arba pasimerkti ant stalo saulėgrąžų, ramunėlių arba jonažolių, kurios padeda pritraukti pozityvią energiją ir gerą nuotaiką.
 
 • Mergelė. Jeigu šio ženklo atstovus reikėtų apibūdinti vienu žodžiu, tai būtų – darboholikai. Jie nuolat galvoja apie savo karjerą, todėl jiems tinka valerijonai, kurie padeda gerai miegoti visą naktį. Verbenos ir ežiuolės turi kitų sveikatą stiprinančių savybių, pavyzdžiui, padeda atsipalaiduoti, nesuspėjus laiku atlikti užduočių.
 
 • Svarstyklės. Po šiuo Zodiako ženklu gimę asmenys yra nepataisomi romantikai. Nuo jų asmenybės neatsiejamos ramunės, kurių lapelius galima plėšyti ir burti „Myli nemyli“. Taip pat saulutės, spinduliuojančios pozityvumą ir rožės – meilės, švelnių ir karštų jausmų gėlės.
 
 • Skorpionas. Šio ženklo atstovai – patys aistringiausi. Todėl jiems tinkantys žiedai turi būti tokie pat gyvybingi kaip ir jie patys. Darželyje rekomenduojama pasisodinti meškauogių, kurių žiedai primena sumažintas įsčių versijas. Taigi, jos atrodo pilnos gyvybės.
 
 • Šaulys. Nenustygstantys vietoje Šauliai jaučiasi laimingiausi tuomet, kad yra kelyje. Magnolijos yra didesnės nei gyvenimas – visai kaip ir šio ženklo atstovai.
 
 • Ožiaragis. Šio ženklo atstovai yra labai atsargūs ir bijo pradėti kiekvieną naują projektą, todėl astrologai jiems rekomenduoja auginti lauro medį. Kodėl? Senovės Graikijoje Olimpinių žaidynių nugalėtojai būdavo vainikuojami laurų vainikais, kurie būdavo skirti pažymėti jų pergalę. Taigi, laurai gali įkvėpti Ožiaragius ir suteikti drąsos.
 
 • Vandenis. Šie žmonės – svajotojai, suvedantys kitus žmones. Jiems tinka agurklės, kurios atitinka svajingą ir ambicingą Vandenio prigimtį. Aralijos padeda įgyvendinti net drąsiausiose svajonėse gimusias vizijas ir gali padėti tada, kai šio ženklo atstovai eilinį kartą užsinorės pabandyti pakeisti pasaulį.
 
 • Žuvys. Ne paslaptis, kad tai pats kūrybingiausias Zodiako ženklas, todėl astrologai jiems rekomenduoja auginti lotusą, kuris dažnai naudojamas hinduistų ir budistų ritualuose. Žuvys neretai būna pelėdos (nemiega naktį), todėl tinka tabako augalas, pražystantis naktį.