Gražus smakras – jaunystės ir moteriškumo ženklas. Dviguba pasmakrė – ne visada antsvorio arba senėjimo ženklas. Ji neretai atsiranda dėl netaisyklingos laikysenos, skydliaukės sutrikimų, hormonų pokyčių. Norint atsikratyti pagurklio, reikia stebėti ir tinkamai prižiūrėti odą bei reguliariai atlikti 4 pratimus, kurie neužima daug laiko, bet suteikia trokštamą rezultatą. Teigiama, kad dvigubos pasmakrės galima atsikratyti jau per 30 dienų!

 

4 patarimai, kaip atsikratyti dvigubos pasmakrės:

 

pagurklis

  • Vakare patepti veido ir kaklo odą naktiniu kremu, po to atsisėsti tiesiai, pakelti galvą. Stuburas ir galva turėtų būti vienoje tiesėje. Tada labai aiškiai ir garsiai tarti garsus: „A“, „O“, „U“, „I“. Apatinė žandikaulio dalis turi visada būti įtempta. Kiekvieną garsą kartoti 8 kartus.
 
  • Tokioje pačioje pozoje, kaip ir atliekant pirmą pratimą, tiesti kaklą atgal, kiek įmanoma, ir plačiai pražioti burną. Tada lėtai grįžti į pradinę padėtį. Pratimą pakartoti 10 kartų.
 
  • Galvą atlenkti atgal (svarbiausia, kad nebūtų diskomforto). Tada pabandykite apatine lūpa siekti nosies galiuką. Šio pratimo metu turi jaustis tempimas smakro srityje. Pratimą pakartoti 10 kartų.
 
  • Atsistoti tiesia, rankos nuleistos žemyn, veidas atpalaiduotas. Lėtai, mintyse skaičiuojant iki 10, palenkti galvą atgal, palaikyti tokioje padėtyje 10 – 20 sekundžių, ir lėtai grįžti į pradinę padėtį.
 

Svarbiausia nepamiršti, kad dviguba pasmakrė – tai ne sveikatos problema, o tiesiog nedidelis estetinis niuansas. Atliekant šiuos 4 pratimus kasdien, jau po 30 dienų galima pamatyti realius išvaizdos pokyčius!

 

Labai svarbu laikytis sveikos mitybos taisyklių: nepersivalgyti, valgyti daugiau vaisių ir daržovių, vengti saldumynų ir perdirbtų maisto produktų.

 

Dvigubą pasmakrę galima užmaskuoti kosmetinėmis priemonėmis. Jaunatvišką veido formą gali padėti išsaugoti specialūs serumai ir kremai, turintys stangrinantį ir atkuriantį poveikį. Tačiau reikėtų pažymėti, kad tokių kosmetikos priemonių nerekomenduojama naudoti asmenims iki 25-erių metų. Šie grožio eliksyrai yra turtingi vitaminų, papildyti kolagenu ir kitomis naudingomis medžiagomis. Gali padėti ir maisto papildų odai vartojimas. Ant smakro užtepti toninio kremu šiek tiek tamsesnio atspalvio nei likusi odos spalva. Spalvas reikėtų pamaišyti, kad atrodytų natūraliai. Makiažą sutvirtinti biria pudra.

 

Dvigubą pasmakrę galima panaikinti ir chirurginiu būdu. Riebalų nusiurbimas arba liposakcija yra efektyvi priemonė ir ilgalaikis šios estetinės problemos sprendimo būdas. Dėl procedūros reikėtų pasikonsultuoti su specialistu. Gali būti, kad užtektų šiek tiek pakoreguoti mitybą, daugiau sportuoti ir išsigydyti ligas, kad išvaizda pagražėtų.