Kava yra stebuklingas, nepakeičiamas gėrimas, kurį dauguma mėgsta. Didžioji dalis žmonių neįsivaizduoja savo egzistavimo be lėto šio kvapnaus energijos ir jėgų teikiančio eliksyro gurkšnojimo ankstyvą rytą. Tačiau kavos pupelių stebuklai tuo nesibaigia, nes jų vartojimo spektras yra labai platus. Be to, kava yra toks produktas, kurį vartojant gali nelikti jokių atliejų (t. y. gali būti sunaudojama viskas). Kavos tirščiai gali būti panaudojami tręšiant augalus, kosmetologijoje. Ypatingų gebėjimų turintys žmonės iš kavos tirščių gali net gana tiksliai nusakyti ateitį! Todėl neskubėkite atsikratyti šio produkto atliekų – taupykite ir naudokite savo naudai.

 

kava

1- Puikus kūno šveitiklis

 

Tai, kas lieka ant puodelio dugno, išgėrus nefiltruotą kavą. Kavos tirščiai netirpsta vandenyje ir puikiai pašalina negyvas daleles nuo odos paviršiaus. Norėdami namie atlikti kūno šveitimo procedūrą, tiesiog į kavos tirščius įpilkite šiek tiek šilto vandens ir mėgstamo aliejaus, pavyzdžiui, kokosų.

 

Kūną šveisti patartina ne dažniau kaip tris kartus per savaitę (visose srityse reikia nepamiršti saiko, taip pat atliekant grožio procedūras ir kitaip rūpinantis savimi). Be to, kūno šveitimo procedūro geriau atsisakyti nėščioms moterims.

 

2- Padeda pasišalinti skysčių pertekliui iš organizmo

 

Kita puiki kavos tirščių savybė yra kraujotakos stimuliavimas, nes suaktyvinus kraujotaką iš organizmo audinių greičiau pasišalina skysčių perteklius. Ką tai mums duoda? Pasišalinus vandens pertekliui iš organizmo gali sumažėti celiulitas. Pats paprasčiausias ir veiksmingiausias receptas, kaip atsikratyti celiulito, yra toks: paimti maltos kavos ir druskos lygiomis dalimis,  sumaišyti ir įpilti 7 lašus alyvuogių aliejaus. Tepkite šį mišinį lėtais sukamaisiais judesiais ant viso kūno, ypatingą dėmesį skiriant probleminėms kūno vietoms (šlaunims ir užpakaliukui).

 

3- Nuostabi kaukė

 

Kavos kaukė, kaip ir šveitiklis, taip pat daro stebuklus, būtent: mažina veido patinimą, šalina susikaupusius skysčius, naikina aknę, tonizuoja, stiprina ir stangrina odą, apsaugo nuo priešlaikinio senėjimo, nes kavoje gausu natūralių antioksidantų. Be to, kaukė su kava veikia kaip lengvas bronzantas: oda nebeatrodo pablyškusi, papilkėjusi, o sveika, gražaus atspalvio ir švytinti.

 

Reikia patikslinti kelis dalykus: riebios odos savininkėms geriau naudoti maltą kavą ir kaukę tepti ant veido odos ne dažniau nei 2 kartus per savaitę, o, jei oda sausa – ne dažniau nei kartą per savaitę.

 

4- Naudoti vietoj plaukams atspalvį suteikiančios priemonės

 

Jei plaukų yra tamsių atspalvių ir natūralūs, galima juos palepinti tonizuojančiomis plaukų kaukėmis su kavos tirščiais. Plaukų žvilgesys ir paklusnumas garantuotas! Pasigaminti namie tokią kaukę labai paprasta: reikės vandens vonelėje pašildyti 100 ml alyvuogių aliejaus, įdėti 2 šaukštus kavos tirščių ir įlašinti kelis lašelius apelsinų eterinio aliejaus. Šiuo mišiniu ištepti švarius plaukus, apvynioti rankšluosčiu arba užsidėti dušo kepuraitę ir palaikyti 30 min. Procedūrą pakanka atlikti kartą per savaitę. To pakaks, kad pagreitėtų plaukų augimas, sustiprėtų plaukų šaknys ir pagerėtų jų aprūpinimas maisto medžiagomis.

 

Dar vienas svarbus patarimas: grožio priemones su kava geriausia naudoti vakarais ant šiek tiek pagarintos odos.