Dauguma išdavysčių nėra joks atsitiktinumas. Tokio poelgio priežastys gali būti įvairios. Būti vyro apgaudinėjamai yra viena labiausiai traumuojančių ir įtampą keliančių patirčių moters gyvenime. Gali pasirodyti, kad neištikimybė įvyko labai greitai ir netikėtai, bet iš tikrųjų verta atkreipti dėmesį, kad dauguma išdavysčių neįvyksta atsitiktinai. Galima net išskirti pagrindines priežastis, kodėl vyrai būna neištikimi.

 

santykiai

Kiekvienas iš mūsų turi poreikių, pavyzdžiui, intelektualinių, emocinių, taip pat maisto, šilumos, saugumo ir kt. Mes jaučiamės laimingi, kai visi arba dauguma mūsų poreikių yra patenkinti. Kai esame poroje, stengiamės, kad partneris, su kuriuo esame kartu, galėtų patenkinti mūsų poreikius. Ir jei partneris nepatenkina kai kurių svarbių poreikių, mes jaučiame savotišką „alkį” ir pradedame jį tenkinti iš šono. Todėl vyras ieško to, ko negauna iš savo gyvenimo partnerės.

 

4 nepatenkinti vyrų poreikiai santykiuose:

 

  • Intelektiniai poreikiai. Vyras nesidomi moterimi, jis neturi apie ką su ja kalbėtis, jie neturi bendrų tikslų ir vertybių.
  • Emociniai poreikiai. Vyras iš moters negauna pakankamai meilės, rūpesčio, palaikymo, supratimo, pagarbos ir kitų teigiamų emocijų.
  • Kūno poreikiai. Vyras negauna gero sekso iš moters, kokybiško skanaus maisto, komforto ir jaukumo namuose.
  • Pripažinimo poreikis. Vyras šalia savo moters nesijaučia svarbus, reikšmingas ir vertinamas.

 

Kaip išvengti išdavystės?

 

Jei norite, kad vyras jūsų neapgaudinėtų, supraskite, kad jis turi šiuos poreikius ir pasistenkite juos labiau patenkinti. Štai keletas patarimų.

 

Moterims reikėtų išmokti labiau klausytis. Jai turėtų būti įdomu ir svarbu viskas, ką nors pasakyti jos draugas – nuo problemiškų ir sunkių jo darbo momentų iki neįtikėtinų idėjų, kurios jį jaudina. Jai nebūtina gerai suprasti visų verslo ar kitų veiklų, kuriomis jis užsiima, subtilybių. Svarbu suteikti vyrui jausmą, kad ji yra jo pusėje, yra pagrindinė jo sąjunginkė, pasiruošusi jį palaikyti tada, kai to labiausiai reikės.

 

Taip pat moterims svarbu išmokti vertinti ir mylėti ne tik vyrą, bet ir pačią save. Šalia jos būnančiam vyrui neturėtų atsirasti jokių pagundų nueiti į šoną. Tokia moteris žino, kaip suteikti savo draugui būtent tuos pojūčius, kurie jam yra svarbūs. Yra paplitęs stereotipas, kad vyrą apgaudinėti skatina vien sekso troškimas. Pasirodo, ne visada. Dažnai per meilužę vyras ieško tų jausmų, kurių nesulaukia iš žmonos. Susikaupęs gyvenimas, kažkokie konfliktai, dėmesio stoka, nuvertinimas ir dar tūkstantis su fiziologija nesusijusių priežasčių gali paskatinti vyro išdavystę. Kad visa tai neatsitiktų, svarbu, kad moteris išmoktų teisingai elgtis su savimi, išjungti vidinę „mamytę“ ir pradėti gundančiai provokuoti savo vyrą. Vyrai neapgaudinėja moterų, kurios žino, kaip suvilioti vyrą, kad jis pasijustų svarbus.

 

Moterims taip pat reikėtų nepamiršti rūpintis savo išvaizda. Ji turėtų didžiuotis savo patrauklia išvaizda, tuo, kad kiti vyrai atkreipia į ją dėmesį, o ji priklauso tik jam vienam. Moteris turi sugebėti džiaugtis buvimu su savo vyru, visada išlaikyti jo susidomėjimą.