Priešingai nei kai kurios moterys mano, gerų vyrų šiame pasaulyje būna. Tikrai yra nuoširdžių, supratingų, mąstančių stipriosios lyties atstovų. Tačiau yra ir tokių, kurie yra tikri vėjo pamušalai ir jiems rūpi tik vienas dalykas. Jeigu vyras nori tik pasilinksminti (t. y. sekso), jis gali rinktis iš daugybės moterų, kurios taip pat trokšta to paties, bet nemanipuliuoti tomis dailiosios lyties atstovės, kurios nori rimtų santykių, vien tam, kad įsitemptų į lovą. Žaisti su kito žmogaus jausmais turėtų būti nelegalu. Deja, taip būtų tik idealiame pasaulyje, o šiame – vyrai kone kasdien manipuliuoja moterimis, kad gautų tai, ko nori.

 

seksas

4 būdai, kaip vyrai manipuliuoja, kad prisiviliotų moteris į lovą:

 

  • Naudoja tris žodžius, kuriuos nori išgirsti kiekviena įsimylėjusi moteris. Jau buvote poroje pasimatymų. Jis jus pabučiavo, lengvai krimstelėjo kaklą, pačiupinėjo krūtis. Preliudija patiko, bet eiti toliau dar nesijaučiate pasiruošusios. Jūs norite įsitikinti, kad jis tikrai yra tas. Nenorite pasirodyti lengvai prieinamos. Vieną vakarą jis pakviečia romantiškos vakarienės. Jūs praleidžiate daug valandų, rinkdamosi aprangą vakarui, nes norite padaryti įspūdį. Jis priverčia jus jaustis gražiomis ir nenorite, kad jis nusiviltų. Jis aistringai jus bučiuoja, pamažu nurenginėdamas. Jūs leidžiate atsegti liemenėlę ir glamonėti kūną. Tačiau kai viskas prieina prie lytinių santykių, norite viską baigti. Tada jis ištaria tris magiškus žodelius: „Aš tave myliu“ ir jūs jam leidžiate viską.

 

  • Vaišina alkoholiniais gėrimais. Kai kurie vyrai iš pradžių atrodo labai draugiški. Jie visada yra pasirengę padėti, patarti, nori reguliariai bendrauti. Kitaip tariant, jie nori pelnyti moterų pasitikėjimą. Tada jiems atsiveria durys, kurios prieš tai buvo uždarytos. Vyrai pradeda taip manipuliuoti tada, kai mergina jau turi vaikiną arba, kai mano, kad mergina yra ne jo nosiai. Galų gale jūs liekate vieni, išgeriate šiek tiek per daug alkoholinių gėrimų, pašokate, pradedate bučiuotis beveik nesąmoningoje būsenoje ir rytą prabundate vienoje lovoje.

 

  • Pasakoja graudžias istorijas. Kai vyras sužadina emocijas, sunku jam atsispirti. Jie atsiveria ir pasitiki jumis. Išsako viską, ką slepia giliai širdyje ir jūs atidžiai jo klausotės, kad galėtumėte paguosti. Užjaučiate jį, kai suprantate, koks pažeidžiamas jis gali būti. Kitą dieną po išsikalbėjimo, natūraliai kyla noras susisiekti su juo dar kartą ir paklausti, ar viskas gerai. Pokalbis trunka gana ilgai. Jis priverčia jus juoktis. Jūs užmezgate emocinį ryšį ir po to tik laiko klausimas, kada atsidursite vienoje lovoje.

 

  • Įdėmiai klausosi, ką kalba moteris. Kai moters ir vyro santykiai pašlyja, neretai atsiranda draugas, kuris pasiruošęs visada išklausyti žavią dailiosios lyties atstovę. Kuo daugiau emocijų patiriama, tuo daugiau norisi paguodos. Manipuliatorius išlaukia akimirkos, kai moteris bus pažeidžiamiausia ir tada paims jos ranką arba paglostys plaukus. Po to tik laiko klausimas, kada įvykiai persikels į lovą.