Būna dienų, kai jaučiamės it spygliuoti ežiai. Rodos, viskas kelia pavojų, nuo visko norisi gintis, gal net kažkam „įkąsti“… Deja, trys Zodiako ženklai turės ištverti ne tokią dieną, o visą savaitę! Ką gegužės 15-21 d. užvaldys tamsi energija?

 

Angry,Woman.,Furious,Girl.,Negative,Emotions.,Bad,Mood.,Pop,ArtDvyniai

 

Galbūt kitiems tai visiškai netikėta, bet jūs puikiai žinote, kokie pikti galite būti. Atsargiai – šią savaitę tai gali tapti akivaizdu ir aplinkiniams! Dvyniai gegužės 15-21 d. bus persisunkę sarkazmo, jausis stiprus polinkis kitus pašiepti. Galite kažką įskaudinti iki širdies gelmių, tad nelaidykite liežuvio be reikalo. Šią savaitę verčiau nespręskite jokių santykių problemų, nes viską tik galutinai sugriausite. Šiuo juodu periodu gali atrodyti, kad griauti yra geriausias sprendimas, bet greitai to pasigailėsite ir suprasite, kad tokie destruktyvūs veiksmai veda prie itin skaudžios vienatvės.

 

Liūtas

 

Liūtai nemėgsta būti pikti, tačiau šią savaitę nieko negalės padaryti su savimi. Tamsi nuotaika ir įsiūtis tiesiog užvaldys. Atrodys, kad visas pasaulis nusiteikęs prieš jus ir kiekviename žingsnyje ieško progų jus paerzinti, išprovokuoti dar didesnį pyktį. Liūtai patys suvoks, kad peržengia visas ribas, deja, sustoti bus per sunku. Šios savaitės moto bus: darau, nes galiu. Nesvarbu, kokios laukia pasekmės. Visgi derėtų sukaupti paskutinius savitvardos likučius ir pasistengti liautis griauti viską aplink. Prieš ką nors darydami stabtelkite ir labai gerai pagalvokite, kur tai nuves. Vėliau atitaisyti dabar padarytas klaidas bus labai sunku, o gal net neįmanoma.

 

Žuvys

 

Neįtikėtina, bet šią savaitę net įprastai ramios, jausmingos Žuvys pasijus taip, tarsi jų kantrybės taurė būtų perpildyta. Bus juntama daug įtūžio, o šis kils ir ypač padidėjusio jautrumo. Atrodys, kad pyktis yra vienintelis ginklas, galintis jus apsaugoti nuo žiaurios ir neteisingos tikrovės. Žuvims daugelio aplinkinių elgesys atrodys netoleruotinas, net smerktinas. Joms stigs kantrybės net paprasčiausiose situacijose. Jos jausis silpnos ir negalės to pakęsti. Į šį tamsių emocijų sūkurį bus įtraukti visi aplinkiniai ir aiškiai pajus pasyviai agresyvią Žuvų energiją. Jeigu nenorite sugriauti to, ką kūrėte ilgus metus, dabar verčiau atsitraukti ir šį tamsų laikotarpį pralaukti savo saugiame kamputyje.

 

Jūratė Survilė