Šią savaitę laukia nuotykiai! Kosmosas nukreipia mūsų energiją visiškai nauju keliu, o trims laimingiesiems Zodiako ženklams savaitė nuo lapkričio 28 iki gruodžio 4 dienos bus pati geriausia! Šią savaitę valdo paskutinis ugninis Zodiako ženklas – Šaulys. Jis ne tik atgaivina viltis, bet ir skatina žengti į aukščiausią tiesą! Galbūt nebūsite visu šimtu procentu tikri dėl ateities, tačiau šiuo metu tikrai pakaks ryžto puoselėti savo aistras ir siekti svajonių!

 

astrologija

Liūtas

 

Pažanga, kurios siekiate savyje ir asmeniniuose santykiuose, prisideda nuo jūsų ir jūsų gebėjimo šią savaitę išlaikyti atvirą protą. Tai gali būti labai jums palanku, ypač atsižvelgiant į retrogradinio Marso trigubą jungtį su stabilizuojančiu Saturnu, nes intuityviai būsite skatinami persvarstyti dalykus, susijusius tiek su jūsų socialine aplinka, tiek su svarbiomis sąlygomis. Jei nesąmoningai leidote, kad jūsų ryšių pagrindą lemtų visuomenės lūkesčiai ar išoriniai šaltiniai, darba yra jūsų atradimų laikotarpis, todėl didelė tikimybė, kad nuo lapkričio 29 iki gruodžio 1 dienos iš naujo apsvarstysite tolimesnius žingsnius. Gruodžio 2 d. šiaurinė žvaigždė sudarys trigubą jungtį su su Saule, o gruodžio 3 d. – su Venera. Tai padės jums būti lyderiu, kokiu ir esate!

 

Šaulys

 

Pastaruoju metu buvo keletas svarbių pokalbių, kuriuos pamiršote, tačiau dabar turite galimybę išsakyti savo tiesą. Bus panašiai kaip rugsėjo 28 d., nes lapkričio 28 d. retrogradinis Marsas vėl susijungs su Saturnu, ir tikėtina, viską pamatysite visiškai naujai. Tai jūsų laikas į viską pažvelgti naujai: juk kada, jei ne dabar? Taip pat visi žino, kad turite rimtų reikalų, nes Merkurijus ir Venera lapkričio 29 – gruodžio 1 d. harmonizuosis su Saturnu, todėl tikėtina, kad jausitės labiau pasitikintys savimi ir tvirtesni, kai perduosite pranešimus apie save arba galbūs spręsite, ar turėtumėte kažkam įsipareigoti. Gruodžio 2 dieną jūsų ženkle Mėnulis šoks su Saule, o gruodžio 3 d. – su Venera. Jūsų širdis kalba pati už save.

 

Žuvys 

 

Visas vidinis darbas, kurį atlikote per pastaruosius porą metų, atsiskleidžia labiau nei įsivaizduojate, ir tai prasidėjo nuo jūsų gebėjimo pasinerti į savo aukštesniojo „aš” ramybę. Pasitikėti tuo, ką visata yra paruošusi rytojaus dienai, ir nesibaiminti dėl kiekvienos smulkmenos. Tai galėjo kilti iš jūsų ankstesnių patirčių dinamikos ir to, kaip kadaise apdorojote informaciją. Bet kokiu atveju, jūs pakylate virš to. Šioje dvasinėje kelionėje jūs esate visapusiškai palaikomi, o lapkričio 28 d. retrogradinis Marsas su Saturnu patvirtina jūsų stiprybę. Beje, pirmasis Mėnulio ketvirtis jūsų ženkle lapkričio 30 d. ne tik sustiprins jūsų intuityvią išmintį, bet ir paskatins atjausti jus supančius asmenis. Gruodžio 3 d. jūsų ženklo valdovas Neptūnas pereina į tiesioginę padėtį. Jūsų siela trokšta ramaus ir gražaus laiko su savimi ar artimaisiais.