Jei manote, kad puiki savaitė yra ta, kai jums viskas patiekiama ant sidabrinės lėkštutės, galite stipriai nusivilti. Tačiau jei puikumą įžvelgiate darbe, susitelkime, bandymuose ir net klaidose, tuomet šią savaitę laikykite viena geriausių. Teoriškai gerai skamba, kai mums viskas paduodama į rankas, tačiau tikrą pasitenkinimą teikia žinojimas, kad įdėjome pastangų ir pasiekėme puikių rezultatų. Savaitė nuo rugsėjo 26 iki spalio 2 dienos skirta tam, kad sunkiai dirbtume ir gautume viską, ko mums reikia, nes mes patys už tai atsakingi. Ši savaitė bus gera visiems, bet ypatingos sėkmės sulauks trys Zodiako ženklai.

 

astrologija

Avinas

 

Ketinate kuo geriau išnaudoti šią paskutinę rugsėjo savaitę, kad ir kas benutiktų. Šią savaitę jaučiatės puikiai, spinduliuojate ir trykštate sveikata. Tai jums suteikia įkvėpimo ir pasitikėjimo ir pasitikėjimo savimi, nes, kai jaučiatės gerai, tai ir atrodote gerai. Jei neseniai turėjote įveikti kokius nors sunkumus, dabar turite pakankamai patirties, todėl galėsite susidoroti su viskuo, kas tik pasitaikys jūsų gyvenimo kelyje. Būsite kūrybingi, net įsitrauksite į kažkokį projektą. Mėgstate iššūkius ir parodyti pasauliui, kad esate daugialypis ir stiprus. Jūsų charizma šią savaitę pakerės mases ir tai suteiks dar daugiau pozityvo. Praėjusią savaitę buvo sunku? Dabar galite nusiraminti, nes pagaliau atėjo geresni laikai!

 

Jautis

 

Nemėgstate susitelkti tik ties vienu dalyku, tačiau savaitės pabaigoje Mėnulio sekstilas su Venera darys įtaką jūsų horoskopui, todėl jūsų mintys suksis apie meilę ir romantiką. Jaučiate, kad tai yra jūsų sritis: jei galėsite jaustis gerai savo meilės gyvenime, galėsite susidoroti su viskuo, kas yra aplinkui. Ši savaitė atneš jums nesudėtingą gyvenimą, kai ne tik galėsite būti kūrybingi ir produktyvūs, bet ir praleisti laiką su savo romantiniu partneriu. Niekas jūsų nesustabdys, o jei kas ir pabandys, tai jūs mokėsite taip sudėlioti prioritetus, kad būtumėte laimingi. Šią savaitę šalia šio Zodiako ženklų atstovų neturi šansų tie, kurie yra nevykėliai, nes Jaučiui nerūpi tie, kurie jį varžo ir jį menkina. Šią savaitę Jaučiai tiesiog spinduliuos ir mėgausis geru laiku!

 

Svarstyklės

 

Rugsėjo pabaiga šio Zodiako ženklo atstovams visada asocijavosi su geresniais laikais. Svarstyklės Saulėje visuomet su jumis elgiasi tinkamai, o su Mėnuliu Šaulio ženkle jaučiatės vertos milijono eurų. Šią savaitę jūsų niekas netrikdys ir jus suprasite, kokia tai yra laimė, nes dažnai būnate pernelyg dėl visko susirūpinę. Vis dėlto šią savaitę jūsų laukia kiti dalykai ir, regis, visi tie dalykai bus teigiami ir produktyvūs. Įsibėgėjimas į rudenį yra būtent tai, ką mėgstate: norite būti aktyvūs ir socialūs, norite pamėgti nuo niūrumo, kurį ką tik išgyvenote… Šią savaitę jaučiatės tarsi visiškai naujas žmogus ir, užuot su tuo kovoję, einate su tuo iki galo. Padarykite sau paslaugą ir skirkite laiko savo kūrybiškumui lavinti, nes šią savaitę jums kils originalių ir išskirtinių idėjų, į kurias galėsite pasinerti. Būkite savo gyvenimo kūrėju, išlaisvinkite savo menišką prigimtį ir kurkite savo realybę!