Ši savaitė daugeliui bus susijusi su karjera, ambicijomis. Pats laikas pergalvoti, ko norite pasiekti gyvenime ir pagaliau imti tai daryti, prieš tai apsvarstant, koks kelias tinkamiausias. Ryžtinguosius gegužės 29-birželio 4 d. lydės sėkmė. Ji ypač šypsosis trims Zodiako ženklams. Ar patenkate tarp laimingųjų?

 

Logo,Of,Money,The,Horoscope,Concept.Ožiaragis

 

Ožiaragiams šią savaitę galvoja gims išganinga idėja. Nebijokite ja dalintis su kitais. Kol kas sumanymas apčiuopiamų rezultatų neduos, bet būkite kantrūs. Tai bus susiję su verslu, karjera. Apskritai gegužės 29-birželio 4 d. Ožiaragiai jaus labai stiprią motyvaciją, ryžtą. Tai laikas, kai galima pakeisti savo likimą, atsikratyti to, kas seniai nebetenkina ir žengti nauju keliu. Svarbiausia per anksti nešvęsti pergalių, nesigirti tuo, ko dar tik siekiama, bet nėra pasiekta. Sėkmė ir laimė mėgsta tylą.

 

Vėžys

 

Šiuo metu Vėžiai daug galvos apie savo finansinę padėtį ir kaip ją pagerinti. Tam palankus metas, tik reikia priimti teisingus sprendimus, išdrįsti išlipti iš komforto zonos. Tie, kas turi daugiau santaupų, svarstys apie galimybę jas investuoti. Tačiau kamuos abejonės, ar verta, ar bus sulaukta tinkamos grąžos. Verta! Tik nesitikėkite greito atlygio. Tikroji investicijų vertė pasirodys tik po kelių dešimtmečių, bet dabar galite pasikloti saugius pamatus ateičiai. Astrologinės aplinkybėms tam daugiau nei palankios, tereikia išdrįsti priimti kitokius sprendimus nei jums įprasta.

 

Žuvys

 

Žuvims ši savaitė bus kone fenomenali. Jausitės ramūs, užtikrinti savimi ir savo sprendimais, susikaupę. Jūsų nepaveiks nei aplink įsiplieskiantys konfliktai, nei šalia esančios toksiškos asmenybės. Viskas nubėgs it vanduo nuo žąsies. Bus svarbu santykiuose su kitais nubrėžti aiškias ribas, tai atneš naudos ne tik dabar, bet ir ateityje. Žuvys pagaliau išmoks nepasiduoti aplinkinių įtakai ir įsiklausys į save. Tai atvers visai naujų ir netikėtų galimybių duris.

 

Autorius Jūratė Survilė