Zodiac,Signs,Inside,Of,Horoscope,Circle.,Astrology,In,The,Sky

Balandžio 24-30 d. įvyks tam tikri planetų tranzitai, kurie turės griaunamąją jėgą. Teks susidurti su įvairiausiais išbandymais, sunkumais, nelaimėmis, nemaloniomis emocijomis. Laimei, kažkiek atramos suteiks ateinantis Jaučio sezonas. Pastarasis primins, kad visada yra pagrindas, į kurį galima atsiremti. Deja, nepaisant to, trims Zodiako ženklams ši savaitė nepagailės aštrių likimo smūgių.

 

Vėžys

 

Vėžiai šią savaitę susidurs su neryžtingumu, panirs į sąstingį. Jiems visame kame stigs aiškumo, sunkiai seksis bendrauti su aplinkiniais. Šio Zodiako ženklo atstovai ir taip yra jautrios asmenybės, bet dabar papildomas stresas dar labiau sustiprins nerimą ir nervingumą. Emocijos siautės ir tai sujauks visas mintis. Kartais patys nebesuprasite, ką jaučiate, ko norite, kas kelia nepasitenkinimą. Aplinkiniams jūsų būsena bus sunkiai perprantama, juolab, kad balandžio 24-30 d. Vėžiams sunkiai seksis tinkamai save išreikšti. Tai gali sukelti įvairių tarpusavio santykių nesusipratimų, kurie gali iš pagrindų supurtyti net seniai puoselėjamus santykius.

 

Liūtas

 

Jeigu šiai savaitei kūrėte kažkokius rimtus planus, verčiau juos trumpam atidėti. Balandžio 24-30 d. Liūtams bus ypač sunku susikaupti. Viršų ims emocijos, elgsitės labai impulsyviai ir tai gali turėti stiprią griaunamąją jėgą. Kai kuriose situacijose reikalingas aštrus protas, bet šiuo metu juo pasigirti negalėsite, todėl verčiau kuriam laikui susilaikyti nuo visa keičiančių sprendimų. Tai padaryti bus sunku, nes Liūtus užvaldys perdėtas pasitikėjimas savimi ir net arogancija. Jeigu patys to nesuvoks, prisidarys rimtų nemalonumų. Liūtai sulauks nemažai konstruktyvios kritikos, deja, vargu ar sugebės ją priimti.

 

Mergelė

 

Mergelės garsėja perfekcionizmu ir savikritiškumu. Šią savaite abi savybės išaugs iki neregėtų aukštumų. Tai tikrai nepalengvins gyvenimo. Balandžio 24-30 d. Mergelės bus linkusios plakti save dėl menkiausių nesėkmių bei klaidų. Jos bus neįtikėtinai kritiškos ne tik savo, bet ir kitų atžvilgiu. Norėsis knaisiotis po smulkiausias detales ir visur ieškoti priekabių. Dėl tokio perdėto griežtumo ir lankstumo stygiaus tapsite kliūtimi ne tik aplinkinių, bet ir savo pačių kelyje. Gresia perdegimas ar nervinis išsekimas, todėl esant galimybei geriau šią savaitę atsitraukti nuo darbų ir daugiau laiko skirti poilsiui. Kad ir kas nutiktų, viską išgyvensite, dabar svarbiausia kiek įmanoma nurimti.

 

Autorius Jūratė Survilė