Lapkričio 27-gruodžio 3 d. viskas suksis apie meilę ir santykius. Tai palies visus Zodiako ženklus, bet trys iš jų gali laukti akivaizdžiausių pokyčių. Klausykite vidinio balso – jis nuves teisingiausiu keliu!

 

MergelėVintage,Zodiacal,Astronomical,Clock,,Isolated,On,White,Background

 

Jeigu iki šiol gydėtės sudaužytą širdį, pagaliau pasijusite geriau. Metas stotis ant kojų ir judėti pirmyn. Šią savaitę pati Visata jus stums link žmonių, kurie spinduliuoja laimę ir meilę, ir saugos nuo tų, kurie yra prislėgti, kažko gailisi, pyksta. Pozityvumas užkrečiamas ir netrukus tai pajusite. Tikėtina, kad šią savaitę pajusite poreikį kažkam paaukoti, prisidėti prie labdaros, savanorystės. Gali būti, kad būtent čia sutiksite žmogų, kuris taps sielos bičiuliu visam gyvenimui. Tai nebūtinai bus romantiški santykiai, bet tvirtas dvasinis ryšys garantuotas.

 

Ožiaragis

 

Nemažai Ožiaragių jautėsi pasimetę svarstydami, ar tikrai eina tuo gyvenimo keliu. Abejonių kėlė viskas, pradedant karjera ir baigiant šeiminiais santykiais. Šią savaitę pagaliau viskas ims aiškėti ir daugiausiai aiškumo atsiras romantiškų santykių srityje. Subtilias užuominas, kokie sprendimai būtų geriausi, jums visą laiką siųs pati Visata. Pokyčiai tiesiog neišvengiami ir jie bus į gera, net jeigu iš pradžių gali kelti nerimą ir abejones.

 

 

Vandenis

 

Šios savaitės energija bus labai pozityvi ir draugiška. Tikėtina, kad per savo pomėgius susirasite naujų draugų, o gal net ir kažką daugiau. Svarbiausia nežaboti savo polėkio, smalsumo ir leisti mėgautis tuo, kas vyksta gyvenime. Ypač svarbių pokyčių santykiuose gali tikėtis tie Vandeniai, kurie užsiiminėja dvasinėmis praktikomis, saviugda. Atradę meilę sau pajusite, kad jus visai kitaip vertina ir aplinkiniai.

 

 

Autorius Jūratė Survilė