Gegužės 6-12 d. jausis stiprus ryšys su praeitimi ir tai nebūtinai bus malonu. Vis dar būsime susikoncentravę į tai, kas kadaise mus išgąsdino, įskaudino, kėlė didelių iššūkių. Kai kas nukeliaus net iki vaikystės traumų. Šis poveikis ypač stipriai jausis trims Zodiako ženklams. Gera žinia ta, kad jiems pavyks užsigydyti praeities žaizdas.

 

JautisHoroscope,Astrology,Zodiac,Horoscope,Zodiac,Fortune,Sign,Myth,Stars,Symbol

 

Ši savaitė pateiks pamoką, priversiančią susimąstyti, kodėl sunkiais momentais nuolat prisimenate tam tikrą žmogų iš tolimos praeities. Jis jums tarsi dvasinis ramstis, suteikiantis tikėjimo, šilumos ir jėgų tamsiausiais laikais. Deja, realybė su tuo žmogumi nebuvo tokia graži, be reikalo kėlėte jį ant pjedestalo ir vis dar tai darote. Dabartis privers jus plačiau atmerkti akis ir į viską pažvelgti iš naujos perspektyvos. Iš pradžių tai stipriai įskaudins, atrodys, kad sudužo viskas, kuo taip šventai tikėjote. Visgi galiausiai tikrovės suvokimas bus į naudą ir pagaliau pasijusite laisvi nuo savo pačių susikurtų pančių. Tai padovanos stipresnį pasitikėjimą savimi.

 

Skorpionas

 

Šią savaitę jums visko bus per daug ir kaip įprastai norėdami pabėgti nuo pasaulio gręšitės į praeitį. Daugiau laiko skirsite prisiminimams, savianalizei, kadaise puoselėtiems santykiams. Bandysite suvokti, kaip tai jus paveikė ir atvedė iki to, kur esate šiandien. Atsakymas glūdės dar vaikystėje. Patys nustebsite, kaip giliai viskas buvo paslėpta ir kaip lengvai šiuo metu iškilo į paviršių. Iš naujo atkasti priminimai gali sukelti ne tik skausmą, bet ir išgąstį. Teks dar kartą išgyventi vaikystėje patirtą psichologinę traumą. Visgi būtent tai leis išsilaisvinti. Greičiausiai būta iki galo neišjaustų emocijų, kurios nuolat graužė iš vidaus giliai pasąmonėje. Atėjo metas visa tai paleisti.

 

Vandenis

 

Prireikė daug laiko paleisti buvusius santykius. Ilgai pykote, ilgėjotės, liejote ašaras, netgi tikėjotės, kad dar įmanoma viską atkurti. Galiausiai padėjote tašką. O gal visgi daugtaškį? Būtent šią savaitę suprasite, kad toje istorijoje dar nenubrėžėte galutinės linijos. Ne, tęsti nebėra ką, tačiau pabaigą būtina nubrėžti savo pačių širdyje ir prote. Netikėti įvykiai atskleis buvusius santykius iš naujos pusės ir pagaliau pamatysite, kokie toksiški jie buvo. Tebuvote marionetė, nebesileiskite ilgiau tampomi už virvutės praeities šešėlių. Gana save apgaudinėti, tikėtis neįmanomo. Pats metas nubraukti susikaupusias praeities dulkes ir atverti langus naujoms galimybėms. Suvokti, kad visą tą laiką tebuvote žaisliukas, bus sunku, bet būtina, kad gebėtumėte kurti darnų rytojų.

 

 Autorius Jūratė Survilė