Sausio 15-21 d. atneš daug nepastovumo. Kunkuliuos emocijos, jos temdys racionalų protą. Kils didelė įvairių kivirčų ir nesusipratimų tikimybė. Visa ši dramatiška atmosfera itin stipriai palytės tris Zodiako ženklus. Kas jie?

 

MergelėNatural,Stones,For,Zodiac,Signs,,Tarot,Cards,And,Drawn,Astrology

 

Didžiausios šios savaitės dramos Mergelėms gali prasidėti tada, kai jos nuspręs, kad jų partneris į jas nekreipia pakankamai dėmesio. Staiga pasijusite tarsi nesate pakankamai geri, neverti to, ką turite. Savivertė stipriai sušlubuos ir tai palies ne tik asmeninius santykius, bet ir profesinį gyvenimą. Jausitės nusivylę savimi, kad ir ką darysite, viskas tarsi už kažko klius. Realių kliūčių nebus daug, viskas jūsų galvoje. Taigi pirmiausia svarbu suvaldyti savame prote siaučiančias dramas, tada jos nurims ir aplinkoje.

 

Svarstyklės

 

Svarstyklės ir įprastai būna labai emocionalios, blaškosi tarp juodo ir balto. Šią savaitę visa tai dar labiau sustiprės. Atsargiai, neleiskite emocijoms imti viršų. Labai svarbu vengti bet kokių radikalių sprendimų, net jeigu jie atrodys kaip pati geriausia išeitis. Šiuo metu nereikia kurti nieko dramatiško. Pasistenkite tiesiog kuo ramiau išbūti šį laikotarpį ir nekaskite patys sau duobės. Jei tik įmanoma, daugiau ilsėkitės, pasilepinkite – tai padės nuraminti mintis ir jausmus.

 

Vandenis

 

Nors Vandeniai mėgsta dinamišką gyvenimo ritmą, netikėtumus, netradicinius sprendimus, bet šią savaitę net ir jiems visko atrodys per daug. Jausitės tarsi įmesti į uraganą, kur viskas chaotiškai skrieja aplink ir negalite to suvaldyti. Belieka skristi drauge. Kartais plaukti pasroviui nėra jau taip blogai. Nesistenkite kažką keisti, Jausmų negniaužkite, tik raskite tinkamą būdą juos išlieti. Beje, nors šią savaitę aplinkiniai reikalaus daug jūsų dėmesio ir norės jūsų pagalbos, kiek tik įmanoma maksimaliai susikoncentruokite į save ir savo poreikius.

 

Autorius Jūratė Survilė