Jau kurį laiką daugumai žmonių kyla svarbių, net egzistencinių klausimų. Nemažai jų šią savaitę sulauks atsakymų. Kad ir ką bandys parodyti likimas, pirmiausiai reikėtų atminti, jog meilė kitiems ir gyvenimui plačiąja prasme prasideda nuo meilės sau. Birželio 5-11 d. bus ypatingos daugeliui, bet ypač trims Zodiako ženklams, kurie pagaliau sulauks užsitarnauto atlygio.

 

Astrological,Zodiac,Signs,On,Ancient,Clock,Torre,Dell'orologio,In,StVėžys

 

Daugumai vėžių ši savaitė leis panirti į užtarnautą poilsį. Norėsis tinginiauti, daug miegoti ir pasilepinti. Būtent tai ir turėtumėte daryti šiuo periodu, nes nusipelnėte atokvėpio įveikę iki šiol kilusius pačius įvairiausius iššūkius. Metas pasilinksminti, susitikti su senai matytais bičiuliais, nueiti į kiną, parodą, atnaujinti šukuoseną, pasimėgauti masažu… Tai – malonumo ir laiko sau savaitė. Tik turėtumėte būti atsargesni romantiškuose santykiuose. Tie, kas jau turi antrąją pusę, viskas bus gerai, bet dabar nepalankus laikas megzti naujas pažintis.

 

Skorpionas

 

Jau pati savaitės pradžia bus lengva, visi rūpesčiai kuriam laikui pasitrauks į šešėlį. Metas atsikvėpti ir kaupti jėgas ateičiai. Net tai, kas jau ilgą laiką neramino, bent trumpam bus pamiršta. Kai kurie Skorpionai sulauks pelnyto atlygio karjeroje – vadovai pagaliau pastebės jūsų įdirbį ir už tai dosniai atlygins. Dar viena gera žinia, jog šią savaitę jums netrūks įkvėpimo, galvoje gims genialiausi sumanymai. Tai gali būti netgi kažkas ypač neįprasto, šokiruojančio aplinkinius. Bet tai jų, o ne jūsų problema. Kai kurie Skorpionai pajus stiprų norą susisiekti ar aplankyti seniai matytus šeimos narius, giminaičius. Dabar labai tinkamas metas sustiprinti tarpusavio ryšius.

   

Vandenis

 

Kartais sėkmė aplanko visai ne tokiame pavidale, kokiame tikimės. Ji nebūtinai primena auksu tviskančią karūną ar iš laimės pilve plazdančius drugelius. Kartais sėkmė būna užsimaskavusi po gąsdinančiomis kaukėmis ir net primena tragediją. Būtent su tokiu sėkmės veidu šią savaitę susidurs Vandeniai. Jų gyvenime prasidės gąsdinantys pokyčiai, kurie iš pradžių gali atrodyti kaip visa ko griūtis, bet iš tiesų tai yra puiki nauja pradžia, leisianti pažinti visai kitokį, kur kas kokybiškesnį gyvenimą. Pasitikėkite likimu ir neignoruokite jo siunčiamų ženklų. Visa, kas vyksta šią savaitę, tik į gera, net jeigu kol kas gali atrodyti kitaip.

 

Autorius Jūratė Survilė