Liepos 3-9 d. labiausiai rūpės romantiškų santykių klausimai. Nemažai žmonių ims svarstyti, ar jų pastangos išlaikyti bei pagerinti klibančius santykius nėra bevertės. Abejonių kils net tiems, kurie iki šiol neabejojo savo antrosios pusės pasirinkimu. Šiame chaose atsilaikys tik trys Zodiako ženklai. Skirtingai nei daugumą, juos šią savaitę lydės meilė bei harmonija. Kas gi tie laimingieji?

 

Horoscope,Concept,,Couple,Guy,And,Girl,On,The,Background,OfDvyniai

 

Šią savaitę likimas Dvyniams suteiks pasirinkimo galimybę. Labai ilgai lauktą ir tiek kartų apgalvotą. Tik dabar pagaliau viskas bus aišku ir nekils jokių dvejonių. Žinosite, kad norite likti su savo antrąja puse, toliau kurti bendrą gyvenimą, puoselėti tarpusavio jausmus. Jus lydės romantiška nuotaika, bet kartu santykiuose komunikuosite labai sumaniai, todėl pavyks išspręsti ilgai ramybės nedavusias problemas. Tai, kad jau ne vieną mėnesį nedavė ramybės, išsisklaidys kaip rūkas.

 

Vėžys

 

Tai – Vėžių sezonas, tad jiems laikas labai palankus. Ši savaitė apskritai bus kone tobula. Turėsite keletą progų pamatyti santykių pavyzdžių, į kuriuos reaguosite su dėkingumu, kad patys nesate tokioje situacijoje. Nors nevalia džiaugtis kitų nesėkmėmis, šiuo atveju jos jums taps labai puikiu postūmiu įvertinti tai, ką turite. Savo sėkme džiaugsitės tyliai, bet viduje vėl plazdės ilgai nejausti drugeliai.

 

Šaulys

 

Šią savaitę pradėsite taip teisingai ir optimistiškai, kad vargu, ar jums kas galės sugadinti nuotaiką. Bus pagundų nusukti klystkeliais, bet joms lengvai atsispirsite. Liepos 3-9 d. aplinkoje matysite nemažai santykių problemų. Vieni bičiuliai, kolegos ar pažįstami skųsis savo partneriu, kiti imsis veiksmų ir organizuos skyrybas, treti kentės tyliai, bet pastebimai… Visa tai nuo jūsų nutekės it vanduo nuo žąsies. Dar kartą patys sau patvirtinsite, jog jūs meilės srityje neprašovėte ir pasirinkote puikų „laimikį“.

 

Autorius Jūratė Survilė