Svarstote, ką daryti, kad intymus gyvenimas keltų daugiau džiaugsmo ir malonaus jaudulio? Galima imti pavyzdį iš moterų, kurios turi nuostabų seksualinį gyvenimą. Štai keletas dalykų, kuriuos turėtų žinoti kiekviena moteris, kad išmoktų labiau pasitikėti savimi miegamajame.

 

seksas

3 dalykai, kuriuos daro moterys, turinčios nuostabų seksualinį gyvenimą:

 

1) Jos rūpinasi savo plaukais. Be abejo, nesiūlome kiekvieną kartą kilus norui paišdykauti lovoje, užsirezervuoti vizitui pas kirpėją ir pasidaryti šukuoseną. Tačiau kiekvieną dieną skiriant šiek tiek laiko plaukų priežiūrai ir šukavimui, galite padidinti pasitikėjimą savimi miegamajame ir už jo ribų. Neseniai Šiaurės Amerikoje atliktas tyrimas parodė, kad 1 iš 3 moterų atšauktų pasimatymą, jei pasitaikytų „blogų plaukų diena“. Išpuoselėtos ir prabangiai atrodančios plaukų sruogos padeda pagerinti seksualinį gyvenimą. Tai paaiškina, kodėl dailiosios lyties atstovės plaukams negaili nei laiko, nei pinigų. Šiandien ir visais laikais grožio etalonu laikoma moteris tankiai ir žvilgančiais plaukais, skaisčia oda ir švytinčiomis akimis. Tai ženklai, rodantys sveiką moters reprodukcinę sistemą. Kai jaučiasi puikiai, kai plaukai atrodo gražiai, moterys jaučiasi seksualesnės ir net labiau linkusios inicijuoti seksą. Ne visos iš prigimties turi pavydo vertus plaukus, tačiau tinkama priežiūra ir priemonės gali pagerinti bet kokių, net ir plonų bei silpnų, būklę.

 

2) Jos sako savo partneriams, kas joms patinka. Daug žmonių niekada iš tikrai arti nežiūrėjo ir netyrinėjo moters genitalijų. Seksologai šokiruoti, kiek daug moterų apskritai net nenutuokia, kur yra klitoris! Jeigu dar to nedarėte, laikas pradėti: pasiimkite rankinį veidrodėlį ir apžiūrėkite savo lyties organus. Tada pradėkite liesti ir atkreipkite dėmesį, kada jaučiatės gerai. Moterims itin svarbu pažinti kiekvieną kūno centimetrą. Kai daugiau žinosite apie save, labiau suprasite, kas jumyse uždega aistrą. Po to tiksliai žinosite, kur ir kaip pasakyti partneriui, kad liestų, kad jums būtų gera. Savęs pažinimas – labai intymus momentas. Jeigu jaučiatės nepatogiai, kad partneris įdėmiai žiūrėtų į jūsų vaginą, pabandykite paimti jo ranką ir nuvesti ten, kur reikia.

 

3) Jos kontroliuoja savo orgazmus. Galbūt šiek tiek apmaudu, bet tai tiesa. Daug žmonių, ypač vyrų, žinias apie seksą gauna iš pornografinių filmų. Tai reiškia, kad jie gali turėti iškreiptą vaizdą apie tai, kad „užveda“ moteris. Padėtį dar labiau pablogina tai, kad daug moterų yra kaltos, nes nekalba apie tai, kas joms patinka ir nepatinka miegamajame. Daug moterų yra linkusios, matydamos, kaip stengiasi partneris, šiek tiek suvaidinti malonumą, kad nesumenkintų jo ego. Orgazmo vaidinimas daro daugiau žalos, negu gero, intymiems poros santykiams. Taip yra dėlto, kad partneris gali nežinoti, kaip perskaityti užuominas arba tai, kas iš tikrųjų jai patinka. Moterys, niekada nepatyrusios orgazmo, neretai tiki, kad tai įvyks, kai jos suras tinkamą partnerį. Tačiau yra visai ne taip. Kiekviena moteris turi pati išmokti, kaip pasiekti aukščiausią malonumo tašką. Dauguma moterų orgazmo negali patirti tik vaginalinių santykių metu, todėl lengviausias būdas, kaip jį patirti – pasitelkti į pagalbą sekso žaisliukus.