Didelės ar mažos, apvalios ar lašo formos – skonio reikalas. Vis dėlto krūtys – moters seksualumo simbolis, todėl daugelis vyrų joms neatsispiria, jei tik leidžiama jas liesti…

 

krutine

Kodėl krūtys vilioja vyrus?

 

Mokslininkai teigia, kad biologiniu požiūriu tai, kad stipriosios lyties atstovams itin patinka krūtys, – gana keistas reiškinys. Žmogus – vienintelė būtybė, krūtis laikanti seksualumo simboliu ir jas glamonėjanti dėl abipusio malonumo. Visoms kitoms gyvūnų rūšims jos reikalingos tik palikuonims žindyti. Skamba ne itin seksualiai, tačiau vyrus veikiausiai taip sureikšminti krūtis ir jų dydį skatina ne dauginimosi instinktai, o motiniško glėbio ilgesys. Mokslininkai aiškina, kad krūtys stipriosios lyties atstovams pasąmoningai siejasi su motiniška apsauga. Juk kūdikystėje mamų krūtys buvo maisto, šilumos ir meilės šaltinis. Tačiau ši teorija turi trūkumų. Moteriškos lyties kūdikiai taip pat žindomi ir glaudžiami prie krūtinės. Tad kodėl suaugusios moterys nėra išprotėjusios dėl krūtų?

 

Kita teorija byloja, kad vyrus krūtys taip vilioja dėl to, kad savo forma primena sėdmenis. Žmonės – taip pat vienintelės būtybės, kurios dažniausiai mylisi atsisukusios vienos į kitas. Teigiama, kad pasąmoningai protėvių genai verčia vyrus ilgėtis sėdmenų vaizdo mylintis. Todėl sėdmenis primenančios krūtys tapo puikiu jų pakaitalu.

 

Kokios patinka?

 

Nors įspūdingas krūtis turinčios moterys susilaukia ypatingo vyrų dėmesio, tačiau tai nereiškia, kad visi į jas spoksantys stipriosios lyties atstovai iš tiesų dievina milžiniškas krūtis.Didžiojoje Britanijoje atlikta kelių tūkstančių vyrų apklausa atskleidė, kad 53 % jų patinka vidutinio dydžio krūtinė, 14 % pirmenybę teikia didelėms krūtims, 5 % yra plokščios krūtinės šalininkai. Likusieji krūtinės dydžiui neteikia jokios reikšmės. Per Lietuvoje atliktą apklausą net du trečdaliai (62 %) vyrų pritarė teiginiui, kad didesnę krūtinę turinčios moterys yra seksualesnės. Tačiau šiuo atveju kalbėta ne apie milžiniškas, o didesnes nei vidutines krūtis. Lietuvoje vidutinis moterų krūtų dydis – tarp B ir C. Vyrai dažnai sako, kad idealiausia, kai moters krūtinė telpa į delną.

 

Ne tik krūtų dydis bei forma, bet ir jų speneliai itin vilioja vyrus. Vieni dievina mažus ir rausvus, kiti didesnius bei tamsesnius spenelius, tačiau daugeliui nepatraukliai atrodo krūtų ir spenelių dydžių disproporcija, t. y. mažos krūtys su itin dideliais speneliais bei atvirkščiai.

 

Mokslininkai nustatė, kad vyrams iš ekonomiškai mažiau išsivysčiusių šalių labiau patinka moterys didelėmis krūtimis. Be to, ne tik vargingiau gyvenantys, bet ir išalkę stipriosios lyties atstovai aktyviau dairosi didžiakrūčių. Vienoje valgykloje atliktas tyrimas atskleidė, kad alkaniems vyrams dailiosios lyties atstovės didelėmis krūtimis patiko kur kas labiau nei sotiems.

 

Psichologai mano, kad didele krūtine dažniausiai žavisi mamų sūneliai ir trumpalaikių nuotykių ieškotojai, kurie dar nenori turėti vaikų. O štai moterys vidutinio dydžio krūtimis labiau traukia planuojančius atžalas ir siekiančius ilgalaikių santykių, taip pat tuos, kurių pirmoji meilė irgi turėjo nedidelę krūtinę. Manoma, kad mėgstantys mažesnes krūtis stipriosios lyties atstovai yra paklusnesni ir ištikimesni.

 

Charakterio išdavikės

 

Teigiama, kad krūtų forma ir dydis gali atskleisti nemažai informacijos apie moterų asmenybes.

 

Arbūzai

   

Dailiosios lyties atstovės, kurių krūtys didelės ir apvalios yra optimistės bei mėgsta skaniai pavalgyti. Jos jausmingos ir mėgaujasi vyrų dėmesiu. Tačiau seksas joms nėra svarbiausias, todėl juo užsiima gana retai.

 

Ananasai

 

Ovalias dideles krūtis turi intelektualios ir šeimyniškos moterys. Jos dievina romantiką ir vertina ištikimybę. Suvilioti tokias moteris nelengva, nes jos mylisi tik su tais vyrais, kuriuos myli.

 

Kriaušės

 

Nedidelių ir šiek tiek nukarusių krūtų savininkės pasižymi valia ir karštu temperamentu. Jos – puikios meilužės! Šios dailiosios lyties atstovės yra aistringos ir nepastovios, todėl mėgsta keisti partnerius.

 

Apelsinai

 

Apvalias vidutinio dydžio krūtis turi savimi pasitikinčios, pavydžios ir labiau dvasinį ryšį nei seksą vertinančios moterys. Nors tokios krūtys vyrus ypač traukia, jų savininkės lovoje nemėgsta eksperimentuoti ir neretai būna šaltos.

 

Vyšnaitės

 

Mažas krūtis turinčios moterys yra linksmos, kūrybingos ir prieraišios. Joms patinka mylėtis, tačiau labiausiai vertina šeimą ir namus.

 

Krūtys – itin jautri erogeninė zona

 

Kanados mokslininkai veikiausiai raudo atlikdami tyrimą, kuriuo siekė nustatyti jautriausias moters kūno vietas. Jie ištyrė, kaip tam tikras dailiosios lyties atstovių kūno vietas veikia skirtingo intensyvumo stimuliacija: švelnūs prisilietimai, paspaudimai ir vibracija. Eksperimente dalyvavo 30 sveikų 18–35 m. moterų. Dalyvės turėjo nusirengti ir atsigulti į lovą. Mokslininkai naudojo tam tikrus instrumentus, su kuriais skirtingu intensyvumu stimuliavo jautrias moterų kūno vietas: klitorį, mažąsias lytines lūpas, makšties įeigą, išangės sritį, krūtų šonus, aureoles, spenelius, pilvą, kaklą ir dilbius.

 

Kiekviena sritis skirtingai stimuliuota po 1,5 sek. Tuomet po 5 sek. moterys turėjo apibūdinti, ką jautė. Taip išsiaiškinta, kad švelniam prisilietimui jautriausios moters kūno vietos – kaklas, dilbiai ir makšties įeiga, mažiausiai jautrios – krūtų aureolės. Klitoris ir krūtų speneliai yra jautriausi spustelėjimams, mažiausiai jautrūs krūtų šonai ir pilvas. Į vibraciją jautriausiai reagavo klitoris ir krūtų speneliai. Taigi mokslininkai padarė išvadą, kad jautriausia moters kūno vieta – klitoris. Tačiau krūtys puikuojasi garbinga antrąją vieta.

 

Ką apie krūtis turi žinoti stipriosios lyties atstovai?

 

Net 82 % moterų trokšta, kad užsiimant seksu vyras glamonėtų jų krūtis. Nenuostabu, nes glamonėjant krūtų aureoles suaktyvėja tos pačios moterų smegenų dalys kaip ir stimuliuojant vaginą. Tad vyras, glamonėdamas abi sritis, partnerei gali suteikti kelis kartus stipresnį malonumą. Beje, kai moteriai glamonėjamos krūtys, skatinama hormono oksitocino gamyba, o jis skatina rūpestį ir meilę partneriui.

 

Kiekvienas vyras žino, kad krūtys – stipri moterų erogeninė zona. Vis dėlto ne visi žino, kaip su jomis elgtis. Geram meilužiui derėtų išmokti kelių gudrybių, o dailiosios lyties atstovėms patartina nesikuklinti ir nukreipti mylimuosius tinkamu keliu. Jeigu norisi, kad lovoje partneris daugiau dėmesio skirtų „malonumo kalvoms“, pravartu išsiaiškinti, kokios krūtų glamonės teikia didžiausią malonumą.

 

Pradėjus glamones

 

Daugeliui moterų patinka, jeigu partneriai ima glamonėti jų krūtis dar nespėjus nusirengti. Tuomet jas galima glostyti šiek tiek intensyviau. Vėliau apnuogintas krūtis vyras gali liesti veidu, lūpomis, pirštų pagalvėlėmis, kutenti barzdos šereliais. Krūtys, ypač speneliai, jautriai reaguoja net į švelniausius prisilietimus. Trokštančioms įvairovės ar aštresnių pojūčių patiks, kaipartneriai spenelius lies plunksna, kailio skiautele arba ledo kubeliais. Dažnas vyras pamiršta krūtų šonų glamones. Būtent ten oda yra labai plona ir švelni, todėl ji gali labai jautriai reaguoti į švelnius prisilietimus bei bučinius. Verta pamėginti meilės guolyje suderinti du malonumus – seksą ir maistą. Krūtis galima ištepti uogiene, grietinėlė, ledais arba likeriu. Tegul vyras viską nulaižo!

 

Spenelių glamonės bus malonesnės, jeigu vyras visų pirma lengvai patemps pirštų pagalvėlėmis jų aureoles. Nuo patempimo oda suplonėja ir malonūs pojūčiai tampa stipresni. Yra dar viena paprasta taisyklė, apie kurią daugelis vyrų kažkodėl pamiršta. Paglamonėję vieną krūtį ir manydami, kad minimalios glamonės jau atliktos, iškart leidžiasi žemyn… Juk nereikia būti matematikos genijais, kad suskaičiuotumėte, jog yra dvi krūtys, ir suprastumėte, kad kiekvienai jų reikia vienodo dėmesio.

 

Užsiimant seksu

 

Net kai baigiamos preliudijos ir pradedami aktyvūs veiksmai, nereikėtų pamiršti krūtų. Mylintis misionieriaus poza pojūčiai gali būti stipresni, jeigu partneris nenusivilks marškinių arba marškinėlių. Spenelių trynimasis į audinį arba sagas moteriai gali padidinti malonumą. Mylintis šaukštelio poza (abu partneriai guli šonu) vyras turėtų kartu glamonėti ir moters krūtinę. Užsiimant seksu stovint, kai vyras yra už moters nugaros, krūtis liečiantys grublėti tapetai arba šalta siena taip pat gali suteikti pikantiškų pojūčių. Jeigu pora mylisi poza, kai moteris yra viršuje, ji gali pasilenkite į priekį tiek, kad krūtys atsidurtų tiesiai prie mylimojo lūpų. Kaip elgtis toliau, protingas vyras supras be žodžių.

 

Po lytinių santykių

 

Dailiosios lyties atstovėms patinka, kai pasimylėjus vyras švelniai prisiglaudžia joms prie krūtinės.

 

Dažniausios vyrų klaidos glamonėjant krūtis

 

Iškart jas griebia. Galbūt filmuose suaugusiesiems tai atrodo seksualiai, tačiau realybėje moterys iš pradžių dažniausiai nori švelnių glamonių ir bučinių.

 

Stipriai suspaudžia visu delnu. Krūtis yra itin jautri, todėl nereikėtų jos laikyti lyg alaus butelio. Lengvi ir švelnūs prisilietimai bei laižymas – slaptas vyrų ginklas geismui sužadinti.

 

Tampo, stipriai kandžioja, pliaukšteli. Pliaukštelėjimai ir įkandimai tinka ne tokioms jautrios kūno vietoms, pavyzdžiui, užpakaliukui. Tiesa, kai kurioms moterims itin patinka, kai partneriai nestipriai krimsteli spenelius, tačiau apimtiems aistros vyrams derėtų nepamiršti žodžio „nestipriai“.

 

Tarsi atakuoja spenelius. Pastarieji ir aureolės aplink juos – pačios jautriausios krūtų sritys. Nereikėtų jų sukioti ir čiulpti lyg 2 000 W galingumo dulkių siurbliu.

 

Traukia jas žemyn. Glamonėjantis moterų krūtis geriau jas kelti aukštyn, o ne tempti žemyn. Taip maloniau ir atrodo estetiškiau.

 

Specialisto komentaras

 

Gyd. psichoterapeutas Vitalijus Žukas

 

Ne be reikalo dabar rekomenduojama kūdikius žindyti net iki 2 m. Žindant motinos ir kūdikio organizmuose išsiskiria pasitikėjimo hormono – oksitocino. Reguliariai pagal poreikius krūtį gavusiems žįsti kūdikiams puikiai formuojasi bazinis pasitikėjimo jausmas, todėl jie užauga harmoningomis asmenybėmis. Neįgijus bazinio pasitikėjimo jausmo per pirmuosius 2 m., per kitus vystymosi etapusši spraga nekompensuojama, todėl vaikai gali užaugti neurotinėmis asmenybėmis. Taip pat jei berniukas kūdikystėje nebuvo žindomas, suaugęs gali jausti itin didelį potraukį moters krūtims. Tiek moteriškos, tiek vyriškos lyties kūdikiams, žindantiems motinos krūtį, formuojasi pirmieji orgazmo patyrimo įgūdžiai. Dėl pasąmoningų asociacijų su motinos krūties teikiamu nusiraminimu ir malonumu apėmus stresui žmonės linkę rūkyti arba pavalgę rūko, norėdami pratęsti valgymo malonumą. Taip tarsi siekiama grįžti į krūties žindimo etapą, kai ją čiulpiant nusiramindavo arba pasitenkindavo. Dėl tos priežasties vyrai užsiimdami seksu čiulpia moterų krūtis. Jos jaudina taip, kaip jaudindavo kūdikystėje čiulpiama mamos krūtis. Krūties vaizdinio atitikmuo moterims – vyro varpa. Daugelį dailiosios lyties atstovių mylintis jaudina partnerio varpos, pasąmoningai primenančios motinos spenelį, čiulpimas. Kai kurioms moterims netgi patinka, kai sperma išsilieja burnoje. Šiuo atveju sperma siejasi su motinos pienu. Beje, stipriosios lyties atstovai dažnai renkasi partneres, kurių krūtinės panašios į jų motinų. Žinoma, tai ne vienintelis, tačiau reikšmingas kriterijus partnerei išsirinkti.