Gerų idėjų, kaip praleisti savaitgalį, niekada nebūna per daug. Laisvadieniai – puiki proga, įnešti į santykius daugiau romantikos ir aistros. Ilgalaikiuose santykiuose buvimas kartu pradeda atrodyti savaime suprantamas ir neretai pradedama manyti, kad perdėtas jausmų demonstravimas yra nuvalkiotas ir banalus. Tokį požiūrį būtina keisti. Tai, kad jūs mylite vienas kitą keletą ar keliolika metų nereiškia, kad reikėtų nustoti išreikšti meilę romantiškais gestais. Kuo dažniau stengsitės pamaloninti partnerį ir parodysite, kaip labai jis jums rūpi, tuo jausitės laimingesni. Tada ir meilė vienas kitam vėl išsiskleis kaip nuostabiausias gėlės žiedas ir jūsų gyvenimas prisipildys laimės ir prasmės! Geriausia, kad tam nėra būtina išleisti krūvos pinigų.

 

25 savaitgalio idėjos su antrąja puse:

 

"savaitgalis"

 • Trumpos, romantiškos atostogos. Nėra geresnio būdo, kaip grąžinti romantiką į savo gyvenimą, kaip išvykti į kelionę. Jeigu galite tai sau leisti, suplanuokite bent vieną kelionę per metus. Tokios atostogos paliks neišdildomų prisiminimų ir gyvenimas atrodys labiau jaudinantis.
 
 • Vakarienė žvakių šviesoje. Galima suplanuoti romantišką vakarienę namuose arba jaukiame restorane. Švelni žvakių liepsna kuria malonią ir atpalaiduojančią atmosferą, todėl pora jaučiasi seksualesnė ir labiau įsimylėjusi.
 
 • Mažos dovanėlės. Jos neturi būti brangios ar turėti kokią nors ypatingą prasmę. Kiekviena maža dovanėlė (šokolado plytelė, puokštė gėlių, minkštas žaislas ar žaidimas) parodo partneriui, kad jis visada yra mintyse.
 
 • Masažai. Pėdų ar nugaros masažas po ilgos ir sunkios darbo dienos yra vienas veiksmingiausių būdų, išreikšti savo prisirišimą ir švelnius jausmus. O savaitgalį galima skirti daugiau laiko jausmingam ir labai romantiškam masažui su kvapiaisiais aliejais, seksualiais apatiniais drabužėliais, smilkalais bei žvakėmis.
 
 • Meilės laiškai. Tai viena romantiškiausių idėjų, kuri prisiminimuose išliks visą gyvenimą. Nesvarbu, kad net nenutuokiate nuo ko reikėtų pradėti rašyti. Viskas, ko reikia – tai paimti popieriaus lapą ir rašiklį ir leisti lietis žodžiams. Tai padės ir jums patiems geriau suprasti, kokie esate laimingi, turėdami šį brangų žmogų savo gyvenime.
 
 • Staigmenos. Galima suplanuoti gimtadienį arba draugystės metines – staigmeną. Eilinį savaitgalį galima nustebinti mylimąjį pusryčiais lovoje arba kokios nors jų pareigos atlikimu.
 
 • Žinutės. Ar kada siuntėte brangiam žmogui žinutę, kurioje parašyta kažkas mielo. Žinutės padeda palaikyti ryšį ir išreikšti jausmus. Galima parašyti, kaip labai trokštate jį pamatyti šį vakarą arba kažką erotiško, kad skaitydamas jis pajustų, kaip rausta skruostai.
 
 • Kurkite prisiminimus. Mūsų gyvenimas – tai daugybės įvairių prisiminimų rinkinys. Dalyvaukite veikloje, kuria niekada neužsiėmėte, eksperimentuokite su naujais valgiais, kurių nemanėte, kad kada nors ragausite. Kiekvienas prisiminimas, kurį sukursite kartu, įsirašys į jūsų gyvenimo prisiminimų knygą.
 
 • Nuotraukų albumai. Prisiminimus ir brangias akimirkas kartu verta įamžinti nuotraukose ir suklijuoti į albumą. Kiekvieną kartą vartant šį albumą prisiminsite, kiek daug laimingų akimirkų praleidote kartu.
 
 • Dviese gaminti maistą. Kasdien gaminti maistą – pareiga, tačiau savaitgaliais tai gali būti linksmu užsiėmimu dviese. Kartu suplanuoti egzotišką valgiaraštį ir praleisti popietę arba vakarą eksperimentuodami virtuvėje.
 
 • Kartu išsimaudyti vonioje. Vonios kambarys yra vienas intymiausių namuose. Prileiskite vonią šilto vandens ir putų arba įpilkite šlakelį vonios aliejaus ir lipkite į ją kartu su savo brangiausiuoju. Galima uždegti keletą žvakių. Vonioje mirkti, kvailioti, galima net mylėtis.
 
 • Suorganizuoti vakarienę arba pusryčius ant stogo. Labai romantiška, deja, norint tai įgyvendinti, reikia gyventi nuosavame name. Jeigu yra galimybė – būtinai tai išbandykite! Žiūrėdami į saulėlydį ar saulėtekį ir gerdami kavą su pyragaičiais, jausitės labai romantiški ir unikalūs.
 
 • Slapti norai. Ar yra kažkas, ko jūsų partneris labai trokšta? Kažkas, ką jie norėtų turėti, bet nerodo labai daug pastangų, kad gautų? Dieną, kai jis mažiausiai to tikėsis, nuvykite į parduotuvę, ir nupirkite tą daiktą, dailiai supakuokite ir įteikite.
 
 • Praleisti savaitgalį prie ežero. Jeigu nėra galimybės išvykti ilgesnių atostogų, visada galima susigalvoti trumpų išvykų netoli namų. Susikraukite kuprines ir surenkite iškylą prie ežero.
 
 • Padaryti ką nors spontaniško. Suplanuoti savaitgaliai būna nepakartojami. Tačiau lygiai taip pat gali būti ir spontaniški. Romantika yra kaip seksas. Ilgas, aistringas seksas yra jaudinanti ir maloni patirtis. Bet kartais reikia ir spontaniško „greituko“, kad pasijustumėte nuostabiai. Nuspręskite, ką norite daryti ir tai darykite. Pasivažinėkite po miestą, galbūt kils idėjų, ką smagaus nuveikti.
 
 • Nuvykti į pramogų parką. Pramogų parkai yra puiki viena dėl dviejų priežasčių: jie pažadina mumyse vidinį vaiką ir suteikia adrenalino šuolį. Gera dozė adrenalino skatina seksualinį susijaudinimą, todėl jausite stipresnę trauką vienas kitam.
 
 • Surengti klausimų ir atsakymų vakarą. Užduodant tinkamus klausimus, atmosfera namuose gali labai įkaisti. Klausimai neturi būti nuvalkioti ir banalūs.
 
 • Šeštadienį tegul suplanuoja vienas partneris, o sekmadienį – kitas. Kiekvienas turėtų stengtis suplanuoti taip, kad paliktų įspūdį kitam. Rezultatas bus toks, kad savaitgaliai visada bus visada pilni netikėtumų.
 
 • Eiti kartu apsipirkti, bet ieškoti pirkinių ne sau, o savo antrajai pusei. Vaikščioti po parduotuves patinka abejoms lytims. Bandymas išrinkti kažką, kas tiktų kitam, gali tapti labai smagia pramoga.
 
 • Nufilmuoti ir palikti namuose vaizdo įrašą su asmenine žinute. Ypač laiku ir vietoje tokia žinutė būtų, jei partneris yra išvykęs kelioms dienoms.
 
 • Išbandyti tantrinį seksą. Seksualinis intymumas yra toks pat svarbu kaip emocinis intymumas. Jos seksualinis aktas nėra toks intymus kaip tantrinis seksas. Rekomenduojama kartais praleisti porą valandų užsirakinus miegamajame, kad niekas netrukdyti pasiekti seksualinio pasitenkinimo aukštumų, sukeliančių ekstazę iki ašarų.
 
 • Šokti. Apsilankykite naktiniame klube ir šokite kartu visą naktį!
 
 • Žiūrėti romantinį filmą. Kartais nesinori niekur eiti iš namų, o tingiai leisti savaitgalius lovoje su geru filmu apie meilę.
 
 • Suorganizuoti žygį dviese. Atraskite žymias vietas savo mieste ir apylinkes. Įsidėkite užkandžių ir termosą kavos ir surenkite iškylą miesto parke.
 
 • Kartu sportuoti. Eiti kartu pabėgioti, išbandyti naujus pratimus, apsilankyti baseine ir pan.