Tikriausiai daugelis sutiks, kad šie metai kitokie ir nelabai gerąja prasme. Nė nepastebėjome, kaip atėjo ir ruduo. Tačiau, nepaisant pandemijos, užmegzti ryšį su kitu žmogumi, jausmų ir naujų potyrių vis tiek norisi. Todėl ir pasimatymai aktualūs išlieka net ir krizės laiku. Štai keletas idėjų pasimatymui rudeniui, kurios nesunkiai įgyvendinamos net ir šį auksinį, bet kažkiek kitokį, rudenį.

 

pasimatymai rudenį

12 romantiškų pasimatymų rudenį idėjų:

 
 • Surengti iškylą. Rudenį dar būna pakankamai gražių ir saulėtų dienų, tinkamų kepti maistui ant grotelių lauke. Taigi, galima užmarinuoti mėsą ir pakviesti savo antrąją pusę lauke išsikepti šašlykų.
 
 • Eiti obuoliauti. Kas gali būti rudeniškiau, nei apsilankyti sode ir prisirinkti pilnas pintines obuolių arba kitų sodo gėrybių? Jeigu sodo neturite, galite apsilankyti ūkininkų turgelyje ir įsigyti naujo derliaus obuolių. Tai taip pat gali būti smagu!
 
 • Išsinuomoti paspirtukus. Dabar jų yra visur. Tad išsinuomokite ir, laikydamiesi saugumo taisyklių, pasivažinėkite po miestą drauge su savo antrąja puse.
 
 • Leistis į lobių medžioklę. Jai reikės pasiruošti iš anksto: nusipirkti saldainių su popieriukais ir juose paslėpti raštelius su nuorodomis, kur ieškoti lobio. Galutinis prizas, be abejo, esate jūs pats, bet pakeliui partneris ras dar daugybę mielų smulkmenėlių!
 
 • Nupiešti vienas kito portretą. Nusipirkite piešimo popieriaus, pieštukų, patogiai atsisėskite vienas priešais kitą pabandykite nupiešti savo mylimojo eskizą. Nesvarbu, kad nesate talentingas dailininkas, piešimas atpalaiduoja ir apskritai visos pastangos yra vertos dėmesio.
 
 • Drauge savanoriauti. Nesvarbu, kad šįmet daugiau laiko praleidžiame namie. Tai nereiškia, kad negalime iš jų kišti nosies. Visada galima skirti laiko kokiam nors jums abiem svarbiam projektui. Laikas kartu irgi yra kaip pasimatymas.
 
 • Pažaisti fotografą ir modelį. Išsirinkite vaizdingą vietą, kurioje daug spalvotų lapų ir pradėkite vienas kitą fotografuoti.
 
 • Kartu mokytis kovos menų. Pavyzdžiui, taekvondo, kodėl gi ne? Susiraskite sporto klubą, kuris siūlo jus dominančias treniruotes ir pradėkite drauge jas lankyti.
 
 • Išbandyti meditaciją. Šiais laikais labai svarbu mokėti išlikti ramiems. Meditacija gal padėti to išmokti. Todėl reikėtų susirasti ramią vietelę, į ją ateiti kartu su antrąja puse ir paleisti meditacijos patarimų programėlę savo išmaniajame telefone.
 
 • Išvykti į dienos kelionę. Trumpas pasivažinėjiimas automobiliu padės pailsėti ir atitrūkti nuo kasdienybės rutinos. Pabandykite pasirinkti dar nežinomą jums kryptį. Naujame mieste papietaukite, pasivaikščiokite ir atraskite vietos įžymybes.
 
 • Išgerti karštos arbatos. Ruduo yra neatsiejamas nuo šiltų prieskonių. Pasidarykite šilto gėrimo su moliūgų pyrago prieskoniais arba nusipirkite tokių gėrimų netoliese esančioje kavinėje išsinešimui. Nusineškite puodelius į artimiausią parką, prisėskite ant suoliuko ir pasimėgaukite šiltu gėrimu ir vienas kito draugija.
 
 • Leistis į vaiduoklių medžioklę. Lietuvoje yra nemažai vietų, kuriose, kaip kalba žmonės, vaidenasi. Seni namai, apleisti dvarai – visi jie atrodo lyg užkeikti. Aplankykite tokį vaiduoklių namą ir pasakokite vienas kitam šiurpias vaiduoklių istorijas pakeliui. Po to norėsis apsikabinti ir nepaleisti vienas kito, nes būti vienam atrodys per daug šiurpu.