Prieš kelis mėnesius Renatas susidomėjo skelbimu, siūlančiu darbą pas ūkininką Raseinių rajone. Kadangi darbų ieškojo ir jo mama bei draugas, pas ūkininką Edmundą jie nuvyko trise. Šis visiems pažadėjo mokėti iki 2000 litų per mėnesį. Pirmieji įtarimai jiems kilo tada, kai ūkininkas nepasiūlė sudaryti darbo sutarčių.

 

traktorius2

Dirbti teko sunkiai – kartais po 16 valandų per dieną. Kai atėjo metas atsiskaityti, Renato draugas Artūras už beveik dvi savaites pragariško darbo gavo du pakelius cigarečių, o pačiam Renatui su mama teko tenkintis keliais šimtais litų.  Žinoma, jie metė darbą ir pareikalavo sutarto užmokesčio. Tačiau ūkininkui jų reikalavimai buvo nė motais. Sužinoję, kad tokiu būdu Edmundas yra apgavęs ne vieną žmogų, trijulė nutarė kreiptis į LNk laidą „24 valandos“.

 

„Neduok Dieve, jis dabar būtų čia. Tiesiai prie kamerą duočiau į nosį“, – neslėpė pykčio Artūras. Matyt, ūkininkas irgi pajuto, kad buvę jo darbuotojai nusiteikę ryžtingai, nes užkardą iš gyvų žmonių taranavo traktoriumi.

 

Ar pavyks darbininkams atgauti savo kruvinu prakaitu uždirbtus pinigus? Veiksmo filmą primenančios „24 valandos“ – jau šį penktadienį, 17.15 per LNK.