Šiandien, sekmadienį, vyks priešpaskutinė populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova, po kurios paaiškės, kas kartu su Kristupu rungsis dėl pergalės finale. Lemtingoje kovoje šį kartą pečius surems trys projekto lyderiai – Meda, Martinas ir Oksana, tačiau sėkmė nusišypsos tik vienam iš jų. Panašu, kad šou žiūrovų laukia nepamirštamas vakaras – naujas vedėjas, gera muzika ir svarbiausios šios savaitės intrigos – Gabijos ir Žygio konflikto – atomazga.

 

aaag34 (1 of 1) (Small)

 

Projektui artėjant į pabaigą dalyvių kova dėl nugalėtojo vardo darosi vis aršesnė. Kiekvienas barmenas stengiasi ne tik dėl didžiausios apyvartos dirbant bare, bet ir dėl žiūrovų simpatijų. Šios pastangos – ne veltui, nes jau šiandien paaiškės „2 Barų“ finalininkai.

 

aaaz2 (1 of 1) – kopija (Small)

 

Pusfinalyje tarpusavyje dėl vietos finale varžysis trys dalyviai. Šią savaitė mažiausią apvartą surinko Meda, vos keliais eurais atsilikusi nuo Oksanos, todėl ji užėmė pirmąją karštąją kėdę. Antroji ir trečioji karštosios kėdės atiteko Martinui ir Oksanai, o daugiausiai pliusų surinkęs Kristupas automatiškai pateko į „2 Barų“ finalą.

 

aaaz3 (1 of 1) – kopija (Small)

 

„Savęs tikrai nenuvertinu, noriu laimėti ir žadu eiti iki pat galo“, ryžtingai sakė projekto lyderiu tapęs Kristupas.

 

aaaz4 (1 of 1) – kopija (Small)

 

Bene labiausiai šią savaitę dalyvių kortas sumaišė į projektą svečių teisėmis sugrįžę jau iškritę barmenai. Jie ne tik padėjo likusiems dirbti bare, galėjo atiduoti savo apyvartas, bet ir vykdė ypatingą misiją – balsavo pliusų ir minusų vakare.

 

aaaz5 (1 of 1) – kopija (Small)

 

Sugrįžę dalyviai šou patalpose užvirė gausybę aistrų – buvo prisiminti seni konfliktai, linksmybės iki paryčių baigėsi seksualiais šokiais, o projekte vėl pasirodžius Žygiui, jo ir Gabijos santykiai pasirodė ne tokie jau saldūs – pora ne juokais susikivirčijo.

 

aaaz6 (1 of 1) (Small)

 

Pusfinalio išlikimo kovoje žiūrovai išvys daugybę staigmenų. Šou vedėją Justiną Jankevičių šįkart pakeis barmenų vadovas Ramūnas Vyšniauskas, o savo geriausias dainas dovanos ryškiausi atlikėjai – Egidijus Sipavičius, Žygis, grupės „EGO“ ir „DAR“.

 

aaaz58 (1 of 1) (Small)

 

Kuris barmenas laimės išlikimo kovą? Kuriam dalyviui šis vakaras bus lemtingas ir kas pateks į „2 Barų“ finalą? Kodėl pykosi Gabija ir Žygis? Ar porai pavyks išspręsti savo santykius? Visi atsakymai – šiandien 19.30 val. „2 Barų“ išlikimo kovoje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba keturi bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos –  Karolio Bakūno