Naujo formato TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ atskleidžia vis jausmingesnes šou dalyvių istorijas. Televizijos žiūrovai jau šį šeštadienį turės galimybę išvysti ir realybės šou „2 Barai“ išpopuliarėjusio dalyvio Juozo merginą – Dariją. Vaikinas atvirai prisipažino, ką mano apie merginos dalyvavimą projekte „Misija: vestuvės“ bei atskleidė, kaip padėjo merginai atsikratyti minčių apie savižudybę.

 

Nuotr.-Karolio-Bakūno-1 (Small)

 

Juozą ir Dariją televizijos žiūrovai pirmą kartą išvydo vasarą, kuomet populiariausiame vasaros realybės šou „2 Barai“ dalyvaujantis vaikinas atvirai papasakojo apie savo ilgametę gyvenimo draugę, judviejų skyrybas, neblėstančią meilę ir norą susigrąžinti merginą. Projekto metu net įvyko piršlybos ir nors Darija iš karto sutiko tapti Juozo žmona, šiek tiek ilgiau pagalvojusi, savo atsakymą pakeitė ir pora apie savo santykius daugiau kalbėti nepanoro.

 

Nuotr.-Karolio-Bakūno-2 (Small)

 

Praėjus beveik pusmečiui po „2 Barų“ pabaigos Juozas atvirai kalba apie asmeninį gyvenimą, apie tai, kaip jo kasdienybė pasikeitė po dalyvavimo realybės šou ir apie Darijos dalyvavimą visiškai neeiliniame projekte „Misija: vestuvės“ bei ją užklupusią klastingą ligą.

 

Nuotr.-tomasfoto.lt-1 (Small)

 

Labiausiai vaikino gyvenimą ir kasdienybę po dalyvavimo „2 Baruose“ pakeitė dėmesys ir populiarumas. „Kiekvieną dieną sulaukiu dėmesio socialiniuose tinkluose. Nesitikėjau to, maniau, kad visi mus pamirš jau po mėnesio“, – sakė Juozas.

 

Nuotr.-tomasfoto.lt-2 (Small)

 

Dažniausiai vaikinas sulaukia klausimų apie santykius su Darija, nors dabar šis klausimas suskamba vis rečiau, nes mergina ryžosi dalyvauti po naujųjų metų TV3 televizijos eteryje pasirodžiusiame realybės šou „Misija: vestuvės“.

 

Nuotr.-tomasfoto.lt-3 (Small)

 

Juozas teigė, kad jis su Darija tuo pačiu metu nusprendė, kad tikrai nori tuoktis. „Po realybės šou teko dalyvauti draugės vestuvėse, po kurių abu apsiašarojome ir supratome, kad norime būti kartu amžinai“, – kaip visada atvirai kalbėjo vaikinas.

 

Nuotr.-tomasfoto.lt-4 (Small)

 

„Iš tiesų tai aš ją pastūmėjau dalyvauti „Misija: vestuvės“. Kai aš dalyvavau realybės šou, tai buvo didžiulis išbandymas, norėjau, kad ir ji tai patirtų, visuomet palaikiau Dariją“, – teigė Juozas.

 

Nuotr.-tomasfoto.lt-5 (Small)

 

Projekte „Misija: vestuvės“ Darija televizijos žiūrovams pasakos ne tik apie meilę Juozui, bet ir apie ją užklupusią depresiją. Juozas taip pat sutiko prabilti apie merginos ligą, nes viską matė iš arti: „Aš visą savo laiką atidaviau jai, visaip stengiausi ją pralinksminti, nustebinti. Man pavykdavo, nors ir trumpai, aš vis pamatydavau jos šypseną, kasdieną sugalvodavau vis naujos veiklos, kad tik pamatyčiau Darijos veide džiugesį“.

 

Nuotr.-tomasfoto.lt-6 (Small)

 

„Nesvarbu, tu tėvas ar mama, brolis ar draugas, kiekvienas gali būti puikus psichologas savo artimam žmogui, svarbu nepaliki savo artimo vieno su liga, viską galima įveikti“, – patarė Juozas.

 

Nuotr.-tomasfoto.lt-7 (Small)

 

Jau šį šeštadienį Darijos ir Juozo istoriją „Misija: vestuvės“ žiūrovai galės išgirsti dar vienoje išlikimo kovoje, kurioje dėl išvaizdos pokyčių ir galimybės patekti į finalą susitiks dvi būsimos nuotakos. Moterys ne tik pasakos savo jautrias istorijas, bet ir susitiks su tikrais grožio specialistais – lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus klinika“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“, „SV plastinės chirurgijos centro“ ir internetinės grožio prekių parduotuvės „Klipshop“ atstovais.

 

Screen-Shot-2017-07-27-at-12.17.01-1-1024x577 (Small)

 

Šou dalyvėms teks įnirtingai pakovoti tiek dėl visokeriopo išvaizdos patobulinimo, tiek pagrindinio prizo. Kiekvienoje laidoje žiūrovai išvys po dvi nuotakas, tačiau tik viena jų laimės svajonių išvaizdos pokyčius bei kelialapį į finalą, kuriame jau patobulinusios savo išvaizdą dalyvės susikaus dėl pagrindinio prizo – savo svajonių vestuvių!

 

Screen-Shot-2017-07-27-at-12.31.32-1-1024x577 (Small)

 

Visiškai naujo formato, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šeštadieniais 18 val. per TV3!

 

Nuotraukos (Karolio Bakūno,  www.tomasfoto.lt ir stop kadrai )