Jau birželio 25 dieną į televizijos ekranus sugrįžtantis populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ savo gerbėjams žada daugybę nuotykių ir staigmenų. Viena jų – šou vedėjo pareigas vėl užimsiantis Lietuvos humoristas ir laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Žinomas vyras pasakojo, kad realybės šou formatu žavėjosi nuo vaikystės, todėl ši patirtis – privilegija.

 

R_K_1392 (Small)

 

Visai netrukus pajūryje įsikurs dvylika projekto dalyvių, kurių lauks nepamirštama vasara. Kaip ir pernai, šiais metais tiesiogines šou transliacijas ves itin charizmatiškas duetas – prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė ir laidų vedėja Vaida Skaisgirė bei J. Jankevičius. Humoristas pasakojo, kad realybės šou žanru žavėjosi nuo mažens.

 

R_K_1544 (Small)

 

„Aš visada prijaučiau realybės šou žanrui. „2 Barai“ yra projektas, kuris man sukelia nostalgiją iš vaikystės – žiūrėdavau šį realybės šou, kai buvau mažas. Įsivaizduokite, aš turiu privilegiją mėgstamiausią savo vaikystės projektą žiūrėti iš pirmos eilės. Ko dar gali gyvenime norėti, kai pildosi vaikystės svajonės“, – sakė J. Jankevičius.

 

TV3 nuotr. 1 (Small)

 

„Aš ne sutikau būti šio projekto vedėju, o pasiprašiau juo būti, nes tai yra fantastiška laida. Jeigu prodiuseriai nebūtų sutikę vėl manęs paimti į vedėjo poziciją, aš tikrai būčiau dalyvavęs kaip dalyvis“, – dar pridūrė „2 Barai“ vedėjas.

 

TV3 nuotr. 2 (Small)

 

Iš Raseinių šiais metais šou keliasi į pajūrį, todėl, pasak J. Jankevičiaus, dirbti bus dar įdomiau. „Aš dirbsiu savo mylimą darbą pajūryje. Su visa pagarba Raseiniams, mano nuomone, tai yra dar vienas laiptelis aukštyn malonumo dirbti skalėje. Ar tai bus laiptelis aukštyn ir kokybės skalėje – pamatysime“, – kalbėjo J. Jankevičius.

 

TV3 nuotr. 3 (Small)

 

Prisimindamas praėjusį „2 Barai“ sezoną, humoristas sakė šią vasarą norintis būti dar aktyvesnis – galbūt net pats įsivelti į kokį nors skandalą.

 

„Man labai keista, kad praėjusiais metais nė viename sekso skandale nebuvo paminėta mano pavardė. Pats save praėjusiais metais nustebinau nesudalyvavęs nė vienose muštynėse – iš viso į jokį skandalą neįsivėliau. Tikiuosi, kad šiais metais neliksiu užribyje ir į „2 Barai“ gyvenimą įsitrauksiu šimtu procentų. Jeigu šį interviu skaito projekto prodiuseriai, aš norėčiau pasilikti porą naktų nakvoti su dalyviais“, – juokavo J. Jankevičius.

 

Puikaus humoro jausmo žinomas vyras nestokojo ir kalbėdamas apie pagrindinį projekto prizą – žvaigždės kontraktą. „Žinau, kad šiais metais dalyviai turi galimybę laimėti žvaigždės kontraktą. Labai tikiuosi, kad ne mano“, – šypsodamasis sakė J. Jankevičius.

 

Šią vasarą „2 Barai“ kelsis į pajūrį, „HBH Malūnų parką“, tad jau netrukus visa Lietuva galės susipažinti su bare apgyvendintais dvylika dalyvių. Realybės šou kūrėjai tikina, kad projekto dalyvių laukia daugybė atrakcijų, iššūkių, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karšta konkurencinė kova. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – nuo birželio 25 d. sekmadieniais 19.30 val. ir pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!