Sekmadienį LNK „Finalo ketverto“ scenoje liejosi emocijos. Į sceną užlipęs tauragiškis Ignas Novikovas (17) neslėpė, kad visą gyvenimą teko kompleksuoti ir kęsti patyčias dėl nepilnai išdygusių dantų.

 

Ignas ir Rolandas

 

„Atėjau į „Finalo ketvertą“ nugalėti savo baimes ir kovoti su patyčiomis. Iš manęs tyčiojasi dėl to, kad turiu tarpdantį, neturiu vidurinio danties, dar kelių dantų… Nuotraukų, kuriose šypsočiausi neturiu – negalėdavau šypsotis. Kai išeinu į sceną, negalvoju apie patyčias, negalvoju apie tai, kad žmonės mato, kad pas mane nėra pilnų dantų. Muzika man – gyvenimo kelias, gyvenimo išeitis“, – atviravo tauragiškis.

 

Ignas Novikovas

 

I. Novikovas „Finalo ketverto“ scenoje atliko „Euroviziją“ laimėjusi kūrinį „Heroes“. Po dainos teisėjas Martynas Tyla atskleidė, kad filmavo vaikino pasirodymą ir nusiuntė jį dainos kūrėjui Joy Deb. Vis dėlto, tai – ne didžiausia staigmena, įvykusi per įspūdingą tiesioginę transliaciją.

 

Ignas Novikovas_Finalo ketvertas

 

„Ignai, tu esi žmonių, kurie kovoja su patyčiomis herojus. Tu gali didžiuotis savo tarpdančiu, kuris tave išskiria iš kitų. Gali nebijot, išsišiept. O prieš tavo balsą nukeliu kepurę ir parodau plikę, dėl kurios galėčiau kompleksuot, bet be jos aš nebūčiau aš“, – vaikiną drąsino Vidas Bareikis.

 

Martynas Tyla ir SEL

 

Po Vido pasisakęs Egidijus Dragūnas pasiūlė vaikinui sumokėti už ortodontines paslaugas. Nors pažadas buvo duotas su šypsena, Ignas dar nepraėjus savaitei po jo, lankėsi pas specialistus ir pradėjo kelią link sveikos šypsenos.

 

Nuoroda: 

 

 

„Mačiau, kad vaikas išgyvena, todėl tai ir pasiūliau. Nenoriu sau prisiimti šlovės ir garbės, greičiausiai, padėjo mano vardas. Po transliacijos atsidariau socialinius tinklus ir ten radau gal trisdešimt pasiūlymų drauge išspręsti šią problemą. Man labai patinka aplinkinių žmonių geranoriškumas – jei galiu būti tarpininku, esu labai patenkintas“, – teigė Egidijus Dragūnas.

 

Vidas Bareikis

 

„Iš pradžių labai džiaugiausi, kad Vidas mane padrąsino, jis net po eterio priėjo, labai nuoširdžiai pasikalbėjome. O kai Egidijus užsiminė, kad nupirks man dantį, pamaniau, gal juokiasi iš manęs. Jau kitą dieną gavau daktarės iš ortodontinės klinikos laišką su pasiūlymu apsilankyti klinikoje, kur man sutvarkys dantis rėmėjų pagalba. Tada supratau, kad Egidijus šiaip žodžiais nesišvaisto. Jeigu pasakė, tai ir stengiasi padėti“, – džiaugėsi Ignas Novikovas.

 

„Esu pakylėtas iki dangaus, toks jausmas, kad pats likimas mane pastūmėjo į „Finalo ketvertą“. Galima sakyti, kad laimėjau daugiau, negu tikėjausi. Esu labai dėkingas daktarei Ugnei Sadauskienei už pagalbą ir palaikymą. Mano mylima močiutė labai pergyvendavo dėl mano dantukų, gali ji nuo debesies ir tvarko mano reikalus?“ – džiaugėsi dainininkas.

 

„Finalo ketvertas“ – jau šį sekmadienį 19 val. per LNK.