LNK muzikinio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ scenoje – tikra intriga. Jau šį sekmadienį žiūrovai išvys paskutinįjį dalyvių bandymą papultį į kitą etapą. Raudonosios kėdės mėgins išvengti ir renginių vedėjas Simonas Indrašius.

 

S Indrašius (Small)

 

Vyras neslepia, kad nors jo kasdienis darbas taip pat susijęs su scena, joje dainuoti ne visuomet buvo drąsu. „Pirmą kartą viešai dainavau 19 metų. Iki tol buvo nedrąsu, labai nepasitikėjau savimi. Ir dabar esu labai drovus. Gal neįprasta tai sakyti žmogui, kuris daug laiko praleidžia scenoje, bet į ją lipu kaip renginio vedėjas,  ne kaip Simonas Indrašius. Gal dėl to man artimas ir šis projektas, kuriame tiesiog būtina užsidėti kaukę“, – atviravo renginių vedėjas.

 

S_Indrašius (Small)

 

Simonas neslepia, kad neretai jį aplinkiniai dėl išvaizdos tapatina ne su garsiais muzikantais, o laidų vedėju Justinu Jankevičiumi. Su juo, pasirodo, Simonas buvo ir kambariokai. „Kartu nuomojomės butą, jis pradėjo dirbti televizijoje, aš dirbau renginiuose. Apsikeisdavom patirtimis ir tiek. Justiną gerbiu ir kaip draugą, ir kaip kolegą, todėl nenorėčiau su juo tapatintis“, – griežtai nubrėžė Simonas.

 

Simonas Indrašiu (Small)

Simonas Indrašius (Small)

 

Tikros dalyvių istorijos ir neįtikėtinai arši kova – jau šį sekmadienį 19.30 val. per LNK televiziją!